Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk jakie pytanie?

 

No ale jeżeli pracodawca tylko będzie miał cień szansy to Cię zwolni nawet się nie pierdoląc, że może zostać skurwysynem ;)

Moja mamę zwolnili za rzekomą kradzież, w sumie to 5 osób na raz w tym samym dniu (za jedzenie na stanowisku pracy), do zwolnienia użyto groźby, albo podpisują to co oni im podsuwają albo policja i wstyd i wgl. Mama była osobą niepełnosprawną, w życiu nie pracowała 7 godzin, ale tyle musiała wpisywać. Nigdy nie miała przerwy dłuższej niż 15 minut (chociaż jako osoba niepełnosprawna miała prawo) ba często jadła za kasą, bo nie było czasu na śniadanie ;) Pracodawca postanowił zwolnic i zwolnił, żadna Inspekcja pracy nie kiwnęła palcem.

No ja miałem tam samo u tamtego. Pracowałem dłużej, ciągle się przypierdalal, wyjazdy służbowe bez hajsu za to, potracal z pensji za nieodbicie się chipem a one psuły się często itp itd.

 

Pytalem i to co trzeba spelniac, żeby dostać dofinansowanie miejsca pracy dla niepełnosprawnego.

No i jak już pisałem. Jak ktoś by mnie bez wahania tak potraktował, to nie znaczy, że ja też muszę taki być.

Odnośnik do komentarza

 

Pytalem i to co trzeba spelniac, żeby dostać dofinansowanie miejsca pracy dla niepełnosprawnego.

 

 

No nic. Sam na siebie możesz zabrać dofinansowanie. Wystarczy że jesteś zarejestrowany jako bezrobotny. I masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

http://www.pupszczecin.pl/formy_aktywizacji/Osoby_niepelnosprawne/110.html

Odnośnik do komentarza

 

 

Mój diesel przy 3500 obrotów pięknie mruczy. <3

Chyba będę miał pracę, lol.

 

Diesel i mruczy, pick one :P

 

 

Kupiłeś chińczyka i cwaniakujesz :keke:

 

 

Zazdrościsz ze swojego Helmuta :keke: ?

 

 

Tio i reszta: Czy Was kompletnie popierdoliło? To, że ktoś okazał się skurwysynem i jest pełno takich januszy biznesu, nie oznacza, że ja mam stać się skurwysynem i korzystać z takiego czegoś. Jest mi ciężko, często dostaję po mordzie, ale mimo wszystko mam swoje zasady i staram się ich trzymać i mimo wielu wad zawsze staram się być mimo wszystko dobrym człowiekiem.

 

Nie żeby coś, ale takie działanie (pomijam zgłaszanie Janusza biznesu) uchroniłoby innych potencjalnych pracowników przed ruchaniem. No IMO korzyść wchuj

Odnośnik do komentarza

 

Tzn stanowisko kompa biurko czy coś.

Tak, generalnie przystosowanie dla osoby niepełnosprawnej czyli specjalny fotel, cuda niewidy.

 

 

Tylko według przepisów nie jestem bezrobotny i być nie mogę, najwyżej poszukujący pracy :P.

Pracodawca, który przez okres co najmniej 36 miesięcy zatrudni osobę niepełnosprawną zarejestrowaną jako bezrobotna albo poszukująca pracy, niepozostająca w zatrudnieniu, może otrzymać ze środków PFRON zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

 

Musiałbym mieć z nim umowę na 3 lata? No way :D.

Odnośnik do komentarza

Brudas: nie odpowiedziałeś mi na pytanie :P.

 

 

Tio i reszta: Czy Was kompletnie popierdoliło? To, że ktoś okazał się skurwysynem i jest pełno takich januszy biznesu, nie oznacza, że ja mam stać się skurwysynem i korzystać z takiego czegoś. Jest mi ciężko, często dostaję po mordzie, ale mimo wszystko mam swoje zasady i staram się ich trzymać i mimo wielu wad zawsze staram się być mimo wszystko dobrym człowiekiem.

 

 

 

A co dobrego jest w tym, że nie reagujesz na popełniane przestępstwo?

Odnośnik do komentarza

@jmk jakie pytanie?

 

No ale jeżeli pracodawca tylko będzie miał cień szansy to Cię zwolni nawet się nie pierdoląc, że może zostać skurwysynem ;)

Moja mamę zwolnili za rzekomą kradzież, w sumie to 5 osób na raz w tym samym dniu (za jedzenie na stanowisku pracy), do zwolnienia użyto groźby, albo podpisują to co oni im podsuwają albo policja i wstyd i wgl. Mama była osobą niepełnosprawną, w życiu nie pracowała 7 godzin, ale tyle musiała wpisywać. Nigdy nie miała przerwy dłuższej niż 15 minut (chociaż jako osoba niepełnosprawna miała prawo) ba często jadła za kasą, bo nie było czasu na śniadanie ;) Pracodawca postanowił zwolnic i zwolnił, żadna Inspekcja pracy nie kiwnęła palcem.

To wszystko wina Peło!!!111
Odnośnik do komentarza

 

Brudas: nie odpowiedziałeś mi na pytanie :P.

 

 

Tio i reszta: Czy Was kompletnie popierdoliło? To, że ktoś okazał się skurwysynem i jest pełno takich januszy biznesu, nie oznacza, że ja mam stać się skurwysynem i korzystać z takiego czegoś. Jest mi ciężko, często dostaję po mordzie, ale mimo wszystko mam swoje zasady i staram się ich trzymać i mimo wielu wad zawsze staram się być mimo wszystko dobrym człowiekiem.

 

 

 

A co dobrego jest w tym, że nie reagujesz na popełniane przestępstwo?

 

Księga ulicy mówi jasno... :profesor:

Odnośnik do komentarza

 

@jmk jakie pytanie?

 

No ale jeżeli pracodawca tylko będzie miał cień szansy to Cię zwolni nawet się nie pierdoląc, że może zostać skurwysynem ;)

Moja mamę zwolnili za rzekomą kradzież, w sumie to 5 osób na raz w tym samym dniu (za jedzenie na stanowisku pracy), do zwolnienia użyto groźby, albo podpisują to co oni im podsuwają albo policja i wstyd i wgl. Mama była osobą niepełnosprawną, w życiu nie pracowała 7 godzin, ale tyle musiała wpisywać. Nigdy nie miała przerwy dłuższej niż 15 minut (chociaż jako osoba niepełnosprawna miała prawo) ba często jadła za kasą, bo nie było czasu na śniadanie ;) Pracodawca postanowił zwolnic i zwolnił, żadna Inspekcja pracy nie kiwnęła palcem.

To wszystko wina Peło!!!111

 

 

A nie to akurat PiSowcy zwalniali

 

Odnośnik do komentarza

 

 

@jmk jakie pytanie?

 

No ale jeżeli pracodawca tylko będzie miał cień szansy to Cię zwolni nawet się nie pierdoląc, że może zostać skurwysynem ;)

Moja mamę zwolnili za rzekomą kradzież, w sumie to 5 osób na raz w tym samym dniu (za jedzenie na stanowisku pracy), do zwolnienia użyto groźby, albo podpisują to co oni im podsuwają albo policja i wstyd i wgl. Mama była osobą niepełnosprawną, w życiu nie pracowała 7 godzin, ale tyle musiała wpisywać. Nigdy nie miała przerwy dłuższej niż 15 minut (chociaż jako osoba niepełnosprawna miała prawo) ba często jadła za kasą, bo nie było czasu na śniadanie ;) Pracodawca postanowił zwolnic i zwolnił, żadna Inspekcja pracy nie kiwnęła palcem.

To wszystko wina Peło!!!111

A nie to akurat PiSowcy zwalniali

Albo LPR z Samobroną :P
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...