Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wcześniej gdzie Idę na drugą rozmowę. No i szedłem na wyjebaniu, nie liczyłem na wiele, a tu... Koleś teraz zrobił na mnie pozytywne wrażenie i jak zacząłem gadać o finansach to mówił o minimalnej, a ja że za mniej niz 1500 na rękę to robił nie będę, a on że spoko może to byś wyjściowa kwota, jak się poducze to może wzrosnąć. Wszystko co mówiłem mu pasowało, żadnych problemów, tylko chce żebym jednak 8h był, no ale to nie fizyczna robota więc jak będzie ok to mogę na to przystać. Umowa byłaby o pracę na 3 miechy. Kwestia musi się dokładnie dowiedziec o to dofinansowanie, kiedy to się składa itp. Na koniec mówię, żeby się dokładnie dowiedzial, bo nie chce pracować a potem się okaże że dupa z pfronem i że mam jeszcze w piątek rozmowę kwalifikacyjną gdzie indziej. I on a jak się nie uda z pfronem, a ja że to od niego zależy. Ja chcę 1500 na rękę i wsio ryba od kogo a on że spokojnie i tak mnie by chciał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...