Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

Wkurzyliście mnie z jmk. Podłączyłem właśnie PS3 i zagram w 15.

 

 

Ja Ci ostatnio narobiłem (ponoć) smaka na ME2. Jak Ci idzie ? ;]

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

Wkurzyliście mnie z jmk. Podłączyłem właśnie PS3 i zagram w 15.

Ja Ci ostatnio narobiłem (ponoć) smaka na ME2. Jak Ci idzie ? ;]

Nie mam na ps3 ;( a na PC mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

 

weź nie wkurwij mógłbym złożyć już miesiac temu bo napisałem pracę do 20 sierpnia, ale promotor nie poprawił jeszcze nawet (bo kurwa, podobno nie ma czasu), i bede musiał powatarzac rok, bo bez złożenia pracy w systemie APD do 30 września nie bede mógł miec zaliczonych seminarek i labo :keke:

 

@ Krzysfiol - nie, bo serbskiego :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

To była strona tytułowa, czy już wstęp? ;) Strach pomyśleć, ile będziesz musiał sobie kupić po skończeniu pierwszego rozdziału :)
Ha, to była pierwsza strona pierwszego rozdziału!
Z wielkim tytułem rozdziału na ćwierć strony u góry? ;)

 

nie można tak, nawet żadnego wykresu ani tabelki nie mam, czysty tekst

Odnośnik do komentarza

kurwa mać, pies postanowił spróbować czy uda mu się wspiąć na maskę samochodu... cała maska porysowana... jeszcze jak wyszedłem zobaczyć skalę zniszczeń to mi pokazał: "patrz tak Ci wzorki porobiłem" i hyc ponownie...

Chyba opuścił jakąś lekcje w przedszkolu :D.

Odnośnik do komentarza

 

kurwa mać, pies postanowił spróbować czy uda mu się wspiąć na maskę samochodu... cała maska porysowana... jeszcze jak wyszedłem zobaczyć skalę zniszczeń to mi pokazał: "patrz tak Ci wzorki porobiłem" i hyc ponownie...

Chyba opuścił jakąś lekcje w przedszkolu :D.

 

Albo właśnie rysował po leżakowaniu i potem chciał się pochwalić w domu.

Odnośnik do komentarza

no ale teraz jest demokracja, IMHO dużo lepsza opcja niż iconowy zamordyzm (chociaż niektórzy chyba za nim tęsknią :-k)

Przeciez jmk był pierwszym do włażenia w dupsko Iconowi, choćby przy pamiętnej aferze. Niektórzy bez bata nad głową po prostu nie potrafią normalnie funkcjonować.

 

Co do porównywania rankingów prywatnych i publicznych uczelni w Polsce warto pamiętać, ile lat funkcjonują prywatne uczelnie, a ile publiczne, i ile miały czasu na zbudowanie sobie odpowiedniej reputacji. Inna sprawa, że studenci nie są bez winy, IMO system podobny jak w UK (pożyczki studenckie na czesne biorą wszyscy oprócz dzieci milionerów, które spłacasz dopiero jak zaczynasz zarabiać x/rok) byłby całkiem w porządku, bo nauczyłby szacunku do studiów, no i leserzy by się zastanowili 10 razy zanim by poszli na jakieś gównokierunki. Skoro na 500+ starczyło hajsu, to mogłoby i starczyć na to.

 

@Keith - no tak, geografia na uczelniach w UK to coś jak politologia/kulturoznastwo w PL, kierunek do wyśmiewania i z najwyższym odsetkiem bezrobotnych

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi, że szukamy dobrze, to już będzie 5 czy 6 rok, gdzie pewnie jedyna opcja gry będzie np pt o północy w Zgierzu (za to warunki tam są super).

Kumpel w zeszłym roku wynajmował halę u mnie na uczelni. Grałem raz z jego ekipą, to całkiem spoko się grało i mieli do dyspozycji 2h w soboty od 18. Co prawda ja się ślizgałem trochę po parkiecie, ale nie miałem butów na halę wtedy. Warunki powiedziałbym, że są podobne do tej hali z Wawy (ktoś kiedyś wrzucał filmik w Maryni). Cena też raczej niewygórowana, skoro grupa studentów mogła sobie na nią pozwolić

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

 

weź nie wkurwij mógłbym złożyć już miesiac temu bo napisałem pracę do 20 sierpnia, ale promotor nie poprawił jeszcze nawet (bo kurwa, podobno nie ma czasu), i bede musiał powatarzac rok, bo bez złożenia pracy w systemie APD do 30 września nie bede mógł miec zaliczonych seminarek i labo :keke:

 

@ Krzysfiol - nie, bo serbskiego :D

 

Jak, gdzie? Ja się uczyłem 3 lata, raczej już nic nie będę w stanie powiedzieć, ale tekst pisany jeszcze zrozumiem (ze słuchu gorzej) ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...