Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

 

 

 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

Ja też nie i ponawiam pytanie ;).

https://codefigths.com

Generalnie to tak jak mówi FYM - kodzi się. I można tak: rozwiązywać zadania, codziennie pojawiają się nowe i na ich rozwiązanie jest ileś tam godzin(48 zazwyczaj chyba). Można head-to-head, czyli trzy krótkie zadania(bugfix - 100 pkt, w następnym trzeba dopisać tylko jedną linijkę - 200 pkt, w trzecim kodzi się całość - 300 pkt) przeciwko komuś kogo wybierzesz, albo kogo ci wylosuje automat. Czas też się liczy do wyniku.

Są też turnieje, czyli takie head-to-head(też trzy takie zadania), tylko tam więcej osób może wziąć udział no i jest limit czasowy(standardowo 10 minut). Co miesiąc jest hackaton, który trwa bodaj godzinę i zadań jest 5.

 

Fajną opcją jest też rywalizowanie z botami - póki co jest 12 botów, w tym ubera, dropboxa i innych - tam są też trzy problemy, na które można by natrafić pracując tam. Bot jest odzwierciedleniem skilla programistów, którzy tam pracują. Jeśli się pokona bota, od razu wyskakuje okienko żeby aplikować tam do roboty :D

 

 

Za wszystko zbiera się coinsy i expa, generalnie jest to zrobione tak jak gra - są levele, odznaki i inne takie. Generalnie polecam, bo sporo się tam nauczyłem i sprawiało to przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Ja gram w FIFĘ 16. I nie zanosi się, żebym grał w 17 chyba, że znowu gdzieś wygram ;) Bo 13,14,15 i 16 albo wygrywałem ja albo mój przyszły szwagier albo gdzieś z klubu dostawaliśmy :D.

 

A teraz będę czekał na promo FM-a 17, FIFY 17, Mafii 3, Civki 6, Battlefielda 1....


I też tak myślałem, że kabel hdmi, pad i leżeć i grać... taaa, nie da się, jak grasz w fifę to musisz usiąść, żeby się skupić, bo nie idzie inaczej :P.


 

 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

 

 


 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

Ja też nie i ponawiam pytanie ;).

https://codefigths.com

Generalnie to tak jak mówi FYM - kodzi się. I można tak: rozwiązywać zadania, codziennie pojawiają się nowe i na ich rozwiązanie jest ileś tam godzin(48 zazwyczaj chyba). Można head-to-head, czyli trzy krótkie zadania(bugfix - 100 pkt, w następnym trzeba dopisać tylko jedną linijkę - 200 pkt, w trzecim kodzi się całość - 300 pkt) przeciwko komuś kogo wybierzesz, albo kogo ci wylosuje automat. Czas też się liczy do wyniku.

Są też turnieje, czyli takie head-to-head(też trzy takie zadania), tylko tam więcej osób może wziąć udział no i jest limit czasowy(standardowo 10 minut). Co miesiąc jest hackaton, który trwa bodaj godzinę i zadań jest 5.

 

Fajną opcją jest też rywalizowanie z botami - póki co jest 12 botów, w tym ubera, dropboxa i innych - tam są też trzy problemy, na które można by natrafić pracując tam. Bot jest odzwierciedleniem skilla programistów, którzy tam pracują. Jeśli się pokona bota, od razu wyskakuje okienko żeby aplikować tam do roboty :D

 

 

Za wszystko zbiera się coinsy i expa, generalnie jest to zrobione tak jak gra - są levele, odznaki i inne takie. Generalnie polecam, bo sporo się tam nauczyłem i sprawiało to przyjemność.

 

 

A język sam wybierasz?

Odnośnik do komentarza

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

To była strona tytułowa, czy już wstęp? ;) Strach pomyśleć, ile będziesz musiał sobie kupić po skończeniu pierwszego rozdziału :)
Odnośnik do komentarza

Ja gram w FIFĘ 16. I nie zanosi się, żebym grał w 17 chyba, że znowu gdzieś wygram ;) Bo 13,14,15 i 16 albo wygrywałem ja albo mój przyszły szwagier albo gdzieś z klubu dostawaliśmy :D.

 

A teraz będę czekał na promo FM-a 17, FIFY 17, Mafii 3, Civki 6, Battlefielda 1....

I też tak myślałem, że kabel hdmi, pad i leżeć i grać... taaa, nie da się, jak grasz w fifę to musisz usiąść, żeby się skupić, bo nie idzie inaczej :P.

 

 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

 

 

 

@jmk, @Brudinho - jesteście na codefights?

Ja nie. Co to?

 

 

Ja też nie i ponawiam pytanie ;).

https://codefigths.com

Generalnie to tak jak mówi FYM - kodzi się. I można tak: rozwiązywać zadania, codziennie pojawiają się nowe i na ich rozwiązanie jest ileś tam godzin(48 zazwyczaj chyba). Można head-to-head, czyli trzy krótkie zadania(bugfix - 100 pkt, w następnym trzeba dopisać tylko jedną linijkę - 200 pkt, w trzecim kodzi się całość - 300 pkt) przeciwko komuś kogo wybierzesz, albo kogo ci wylosuje automat. Czas też się liczy do wyniku.

Są też turnieje, czyli takie head-to-head(też trzy takie zadania), tylko tam więcej osób może wziąć udział no i jest limit czasowy(standardowo 10 minut). Co miesiąc jest hackaton, który trwa bodaj godzinę i zadań jest 5.

 

Fajną opcją jest też rywalizowanie z botami - póki co jest 12 botów, w tym ubera, dropboxa i innych - tam są też trzy problemy, na które można by natrafić pracując tam. Bot jest odzwierciedleniem skilla programistów, którzy tam pracują. Jeśli się pokona bota, od razu wyskakuje okienko żeby aplikować tam do roboty :D

 

 

Za wszystko zbiera się coinsy i expa, generalnie jest to zrobione tak jak gra - są levele, odznaki i inne takie. Generalnie polecam, bo sporo się tam nauczyłem i sprawiało to przyjemność.

 

 

A język sam wybierasz?

tak, w zasadzie wybór jest bardzo szeroki

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

To była strona tytułowa, czy już wstęp? ;) Strach pomyśleć, ile będziesz musiał sobie kupić po skończeniu pierwszego rozdziału :)

 

Ha, to była pierwsza strona pierwszego rozdziału!

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

 

To była strona tytułowa, czy już wstęp? ;) Strach pomyśleć, ile będziesz musiał sobie kupić po skończeniu pierwszego rozdziału :)

Ha, to była pierwsza strona pierwszego rozdziału!
Z wielkim tytułem rozdziału na ćwierć strony u góry? ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

 

beczunia, zawsze myślałem, że mój Uniwerek w Opolu to prowizorka, UWr wypada jeszcze gorzej. :P

>2016

>polskie uczelnie publiczne

 

xD

I co z tymi uczelniami nie tak w 2016? :P

Co z tego co slysze od znajomych na najrozniejszych kierunkach to wszystko. Od podejscia wykladowcow, do olbrzymiej liczby godzin na uczelni, przez brak powiazania uczelni z przenyslem/rynkiem pracy. Ofc praca na pehistorycznym sprzecie, prehistoryczne narzedzia organizacji studiow (jak slysze co chwile historie o usosie to turlam sie po podlodze ze smiechu). Konczac na wykladowcach psychopatach, ktorym nie chce sie sprawdzac egzaminow albo nie przepuszcza kogos, bo ubral sie w zlym kolorze.

Szkoda strzepic ryja, chociaz zdaje sobie sprawe, ze pewnie pare dobrych wydzialow na pojedynczych polskich uniwerlach jest w Polsce jest (zaraz wyskczy Kif i powie ze geografia na UAM to top 3 uczelnia w Europie Wschodniej xD)

 

nie w Europie wschodniej, ale w Europie ogólem (chodzi tylko o wydziały geograficzne). Inna sprawa, że Anglicy i Francuzi nie umieją intgeografia, i mimo, iż posiadaja swietnie uczelnie, to z Bergen, Berlinem i Poznaniem szans nie mają.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...