Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się na prywatnej uczelni nie uczyłem więc pozostaje mi np. ranking "Perspektyw", chyba najbardziej znany. I tam z tego co widzę w Top50 z prywatnych uczelni łapią się tylko Koźmiński (24) i PJATK (49).

 

To znaczy ja oceniam na podstawie perspektywy ucznia/studenta i przede wszystkim jego traktowania przez wykładowców/nauczycieli, przebiegu informacji, dostępu do załatwiania spraw, dziekanatu i całego tego funkcjonowania.

 

Poziomu nie oceniam, bo przede wszystkim jestem bezrobotny xDD No, ale uczelnia to chyba akurat najmniej na to wpływa ;) No i liceum dziennikarskie (publiczne), technikum informatyczne (prywatne) i studia politologia (publiczne) i informatyka (prywatnie) to mocno rozbieżne tematy, żeby to porównać.

Odnośnik do komentarza

 

 

ja pierdole żeby nie można było znaleźć 10 osób chętnych do pokopania piłki w Warszawie :sciana:

w Łodzi za to trudno sensowną halę znaleźć, chętnych za to jest aż nadto.

to jakie wy macie wymagania?
No chociażby żeby parkiet nie był lodowiskiem, albo żeby nie było zajętych wszystkich terminów.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

ja pierdole żeby nie można było znaleźć 10 osób chętnych do pokopania piłki w Warszawie :sciana:

w Łodzi za to trudno sensowną halę znaleźć, chętnych za to jest aż nadto.

to jakie wy macie wymagania?
No chociażby żeby parkiet nie był lodowiskiem, albo żeby nie było zajętych wszystkich terminów.

 

moze zle szukacie, przeciez w takiej Lodzi musi byc z 50 hal, niemozliwe zeby kazda byla zla albo zajeta :-k

Odnośnik do komentarza

Nie no, na wykładowców z mojego wydziału na UO złego słowa nie powiem, świetni ludzie, z dużą wiedzą, no i z normalnym podejściem do studenta. Mając na myśli prowizorka to chodziło mi o organizację wydziału, która była słaba. Pamiętam jak z 3tyg przed końcem semestru dorzucili nam przedmiot, bo się okazało, że punkty ECTS się nie zgadzają. :D Takich akcji była masa.

Odnośnik do komentarza

 

Uwierz mi, że szukamy dobrze, to już będzie 5 czy 6 rok, gdzie pewnie jedyna opcja gry będzie np pt o północy w Zgierzu (za to warunki tam są super).

a vera sport?
Tam jest drożej od pieniędzy, dodatkowo o ile fajna jest ta sztuczna trawka to już po sześciu tam się lekki tłok robi, więc zrzuta na osobę wychodzi kosmiczna.
Odnośnik do komentarza

Olaboga to straszne, na szczęście jest takie forum jak kibice.net, gdzie proporcje są takie, jakie powinny być. A tak nawiasem mówiąc, to że ktoś nie chodzi do kościółka i na stadion to nie znaczy, że jest lewakiem. Bo przypominam, „lewactwo" to SKRAJNIE lewicowe poglądy, a nie wszystkie poglądy inne od narodowych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...