Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja mowię o pracy, a Ty wklejasz o rentach. Przecież a) mógłbyś pracować zdalnie, b) poszukać coś niedaleko granicy. Domyślam sie, ze każdy Niemiec mający jakie takie pojęcie o IT dawno z tamtych terenów wypierdolił do Bawarii czy innej Nadrenii, wiec pewnie jest tam zapotrzebowanie na ludzi z Twoim wykształceniem. Po prostu chodzi o to, żebyś miał niemieckiego pracodawcę, choć to samo w sobie nie jest gwarancja uczciwości.

Odnośnik do komentarza

No ale ja mowię o pracy, a Ty wklejasz o rentach. Przecież a) mógłbyś pracować zdalnie, b) poszukać coś niedaleko granicy. Domyślam sie, ze każdy Niemiec mający jakie takie pojęcie o IT dawno z tamtych terenów wypierdolił do Bawarii czy innej Nadrenii, wiec pewnie jest tam zapotrzebowanie na ludzi z Twoim wykształceniem. Po prostu chodzi o to, żebyś miał niemieckiego pracodawcę, choć to samo w sobie nie jest gwarancja uczciwości.

 

Chodziło mi o to, że polskie orzeczenie o niepełnosprawności tam nie jest respektowane, więc chyba do pracy też się nie liczy.

Odnośnik do komentarza

Ehh, nie wiem co mam robić :(.

 

Przemyślałem sprawę z tą robotą... mam przeczucie, że to nie będzie super, skoro już na wstępie chciał żebym 8h pracował, a nie 7. Zupełna zmiana jego nastawienia jak się dowiedział o dofinansowaniu, wczoraj pytał też o to dofinansowanie do stanowiska pracy, a tam musi być umowa 3 lata min. a ja nie chce długiej (żeby nie mieć problemu z rozwiązaniem jak kiedyś). I zadzwoniłem dzisiaj do niego, że rezygnuję bo dostałem lepszą ofertę za 1700-1800 na rękę i zdalnie z chaty, a on, że jest zaskoczony, bo jeśli chodzi o hajs to on nie widzi problemu, żebym te 1500 zarabiał tylko przez miesiąc, a do końca roku już 2500 na rękę i że u niego się więcej nauczę niż zdalnie... Co byście robili?

Odnośnik do komentarza
No i jak już pisałem. Jak ktoś by mnie bez wahania tak potraktował, to nie znaczy, że ja też muszę taki być.

 

 

Czyli jaki? Będziesz go trzymał po godzinach w pracy i odmawiał mu jego podstawowych praw wynikających z obowiązującej ustawy? :>

 

Strasznie ten honor jest opacznie pojmowany przez ciebie. A jakby sąsiad maltretował dzieci to też byś tego nie zgłosił na policję? Ja wiem, że wszystkich boli słowo donos, bo w poprzedniej epoce skutecznie władze je obrzydziły, ale sama czynność, we właściwej sprawie to pożyteczna rzecz. Nie każdy ma wystarczająco siły by przeciwstawić się przestępcom, często nawet nie powinien, no i nie każdemu można sklepać mordę z kumplami. a od tego są odpowiednie służby (żeby reagować, nie klepać mordę).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...