Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nikt nie pomoże? Chętnie bym pograł, a mi coś ten steam odwala. Wyskakuje, że serwrey są zbyt zajęte błąd 41, a jak sprawdzę pliki to, że aplikacja jest już uruchomiona...

Spróbuj uruchomić menadżera zadań i tam zamknąć aplikację i ponownie uruchomić ją na steamie

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę przyznać rację osobom narzekającym na rzuty rożne i dośrodkowania w wykonaniu naszych przeciwników. Niemal każdy rożny równa się bramce dla drużyny przeciwnej :/. W sparingach było ok, w lidze zaczęła się jazda.

Jak tylko widzę rzut rożny dla przeciwnika zaczynam drżeć.

Muszę pokombinować w ustawieniach stałych fragmentów gry :).

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę przyznać rację osobom narzekającym na rzuty rożne i dośrodkowania w wykonaniu naszych przeciwników. Niemal każdy rożny równa się bramce dla drużyny przeciwnej :/. W sparingach było ok, w lidze zaczęła się jazda.

Jak tylko widzę rzut rożny dla przeciwnika zaczynam drżeć.

Muszę pokombinować w ustawieniach stałych fragmentów gry :).

to ustaw kilku pilkarzy na krycie strefowe w polu bramkowym... swoja droga to chyba nowa opcja... działa bardzo skutecznie.

Odnośnik do komentarza

 

Niestety muszę przyznać rację osobom narzekającym na rzuty rożne i dośrodkowania w wykonaniu naszych przeciwników. Niemal każdy rożny równa się bramce dla drużyny przeciwnej :/. W sparingach było ok, w lidze zaczęła się jazda.

Jak tylko widzę rzut rożny dla przeciwnika zaczynam drżeć.

Muszę pokombinować w ustawieniach stałych fragmentów gry :).

to ustaw kilku pilkarzy na krycie strefowe w polu bramkowym... swoja droga to chyba nowa opcja... działa bardzo skutecznie.

 

 

Już zacząłem kominować w tym kierunku. Do tego zmieniam ustawienie moich zawodników przy rzutach rożnych.

Odnośnik do komentarza

No miałem mecze 17 (LE), 20, 22 i teraz 26 w czasie meczów kadry...

 

BTW. u mnie połowa zespołu na kadrze, a w Legii czterech zawodników :lol:

 

Oczywiście przegrałem po bramce ze SFG...


Patrzę w kwietniu też fajny bubel. Gram pierwszego z Pogonią, dziewięć dni później z Podbeskidziem i nagle dwa dni potem Korona...

Odnośnik do komentarza

 

Zastanawiam się po co SI zmniejszyło zdjęcia zawodników i herby. Akurat po tym względem do przeszłości wracać nie musieli.

http://sortitoutsi.net/downloads/view/13076/fm-15-attribute-and-player-profile-change

 

 

Dzięki :). Jeszcze tylko większe logo w pasku na górze i bedzie cacy ;).

 

@ Szymon, ja będę w domu zrobię screena i pokażę Ci dokładnie jak to u mnie teraz wygląda :). Być moze jestem zbyt entuzjastycznie nastawiony, bo na razie tylko w jednym meczu się to sprawdziło :).

Odnośnik do komentarza

Co do większych logosów to będzie trzeba czekać na jakiegoś skina ale myślę że Steklo X5 + logosy ESS zaspokoją twoje potrzeby ;) To jest link do logosów http://sortitoutsi.net/graphics/forum/4/50/ess-logosniestety minusem jest to że nie ma ich w jednej paczce. Na skina Steklo X5 będzie trzeba jeszcze chyba trochę poczekać ale z tego co widzę po pierwszych jego zdjęciach to jest to samo co z X4 bez logosów w stylu ESS będziesz narzekał że logo za małe albo że nie widoczne. Choć na pasku bocznym widze że też dodał logsy więc może nie będzie tak źle i obejdzie się bez stylu ESS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...