Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam swoje pytanie apropo problemu, który mam. Tylko, że tym razem postaram się go zobrazować.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją co na załączonym obrazku? Prawie wszystkie dodatki były subskrybowane w warsztacie. Na dysku są tylko pojedyncze pliki, jednak gra widzi je podwójnie. W dodatku w niektórych przypadkach nie pomaga odznaczenie duplikatu tylko trzeba odznaczyć oba pliki z danego państwa.

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/537381189875715296/5508659699F009CB3AD3115253837F885C56BB88/

Odnośnik do komentarza

Ponawiam swoje pytanie apropo problemu, który mam. Tylko, że tym razem postaram się go zobrazować.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją co na załączonym obrazku? Prawie wszystkie dodatki były subskrybowane w warsztacie. Na dysku są tylko pojedyncze pliki, jednak gra widzi je podwójnie. W dodatku w niektórych przypadkach nie pomaga odznaczenie duplikatu tylko trzeba odznaczyć oba pliki z danego państwa.

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/537381189875715296/5508659699F009CB3AD3115253837F885C56BB88/

 

Owszem. Miałem tak na początku. Nie mam zielonego pojęcia co pomogło. Wiem, że mam dwa foldery z tego typu dodatkami - jeden sam stworzyłem, w drugim dodatki wrzucają się automatycznie.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie cche mi wgrac taktyki z rozszezeniem tac??tylko pokazuje mi pliki tmf.Czy moge to zmienic?

Małą podpowiedź z jednego z zagranicznych for.

 

1. On the tactics menu choose "Manage Tactics..."

2. Click "Import"

3. Find the .FMF file where ever you put it on your computer.

4. Load it and it will now show in the menu as before.

http://i1348.photobucket.com/albums/p739/Kornik1985/lKJ8d1J_zpse94fedf1.png

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich fanów fma :D rozpoczełem rozgrywkę w fm 2015 i mam mały problem mianowicie mam w zespole 5 - 6 nie zadowolonych zawodników i nigdzie nie mogę znaleść opcji rozmowy z nimi.... wie ktoś gdzie tego szukać ? w fm 2014 wchodzilo sie w profil piłkarza interakcje prywatną rozmowę i po problemie tu w fm 2015 sa tylko historie rozmów a nigdzie nie ma rozmowy o powód niezadowolenia... pomocy

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich fanów fma :D rozpoczełem rozgrywkę w fm 2015 i mam mały problem mianowicie mam w zespole 5 - 6 nie zadowolonych zawodników i nigdzie nie mogę znaleść opcji rozmowy z nimi.... wie ktoś gdzie tego szukać ? w fm 2014 wchodzilo sie w profil piłkarza interakcje prywatną rozmowę i po problemie tu w fm 2015 sa tylko historie rozmów a nigdzie nie ma rozmowy o powód niezadowolenia... pomocy

 

 

Prawym klawiszem na zawodnika i wybieramy "TEMAT ROZMOWY", albo wchodzimy w profil piłkarza i wybieramy "INTERAKCJA".

Widocznie mają jeszcze mały powód by rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

dzieki za podpowiedz ale po kliknieciu prawym na zawodnika nie mam tematu rozmowy, a w zakładce interakcja tez nie mam jak porozmawiać z grajkiem a np Ben Amos jest nie zadowolony już ze 2 miesiące za ukaranie kolegi z zespołu grzywną....

nie wiem czy to jakiś błąd czy jak ;P byłem na urlopie jak piłkarz chcial porozmawiac.. i tak to zostało i teraz nigdzie opcji nie moge znaleść :(teraz zauwazyłem ze gdy klikam na piłkarza zadowolonego prawym klawiszem mam opcje temat rozmowy a jak prawym klikam na niezadowolonego to tej opcji nie ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...