Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego problemu z savem w chmurze to oczywiście w pracy save istnieje..Także wygląda na to że nie ma co ufać zapisywaniu gry w chmurze.

 

Kolejna sprawa to...FM w pracy sam mi się odinstalował na macu. Jestem przekonany że nikt tego nie zrobił bo w piątek jeszcze grałem w fma a w pon rano gra była odinstalowana a nikt nie ma dostępu do mojego maca.

Odnośnik do komentarza

 

podaj pełną konfigurację sprzętową maszyny, na której grasz

Procesor Intel Core i7-4700MQ

dysk Seagate 2,5 1TB SSHD ST1000LM014

NVIDIA GeForce GT 755M + Intel HD 4600

16 GB RAM

Win 8.1 64bit

 

nie masz jakiegoś planu oszczędzania energii włączonego ?

 

 

Co do mojego problemu z savem w chmurze to oczywiście w pracy save istnieje..Także wygląda na to że nie ma co ufać zapisywaniu gry w chmurze.

 

Kolejna sprawa to...FM w pracy sam mi się odinstalował na macu. Jestem przekonany że nikt tego nie zrobił bo w piątek jeszcze grałem w fma a w pon rano gra była odinstalowana a nikt nie ma dostępu do mojego maca.

hmm, dziwne, u mnie na makówce wszystko działa jak należy
Odnośnik do komentarza

A ja mam problem z dodatkami z warsztatu :/

 

Otóż ściągnąłem kilka dodatkowych lig autorstwa classena i w "plikach danych edytora" pokazują niektóre podwójnie, jak są oba pliki zaznaczone to mam czerwony trójkącik, jak zaznaczę tylko jeden z nich to nie wczytuje mi się gra tylko pokazuje okienko z twórcami gry. Dopiero całkowite odznaczenie dodanych lig umożliwia nową grę.

Odnośnik do komentarza

 

 

podaj pełną konfigurację sprzętową maszyny, na której grasz

Procesor Intel Core i7-4700MQ

dysk Seagate 2,5 1TB SSHD ST1000LM014

NVIDIA GeForce GT 755M + Intel HD 4600

16 GB RAM

Win 8.1 64bit

 

nie masz jakiegoś planu oszczędzania energii włączonego ?

W Energy Management wybrane: wysoka wydajność.

Odnośnik do komentarza

no skoro sie pojawia, to znaczy, że jest prawdopodobnie aktywna, najprosciej podczas meczu zerknij na temperature grafiki od nvidia i bedziesz wiedział czy ona pracuje czy nie

 

te systemy z dwoma kartami czesto swiruja i wlacza sie nie ta co jest w ustawieniach

Coś jest faktycznie na rzeczy - wyłączyłem w Menedżerze zadań kartę Intel i odpaliłem FMa - mega zacina, a temp GPU 0stopni. W dxdiag pokazuje ekran jako: Microsoft Basic Display Driver. Tak jakby Nvidia w ogóle nie chodziła.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko techniczne mam.

Zalogowany na koncie steam mogę być na dwóch komputerach (oczywiście nie chodzi mi aby było to równocześnie). Ale czy mogę mieć FM zainstalowanego na dwóch kompach? Oczywiści nie mam zamiaru grać na dwóch kompach równocześnie :P

W momencie logowania na jedno konto STEAM, będziesz wylogowywany z drugiego komputera na którym znajduje się gra i tak w kółko, ale fizycznie można.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...