Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak zaciekle krytykować grę, której się nie ma. I jeszcze się tym chwalić. :D

 

Co roku słyszę, że FM grywalny będzie w lutym/marcu i co roku zastanawiam się czy osoby to powtarzające w ogóle grę kupiły. Teraz już chyba znam odpowiedź.

Jeśli piszesz do mnie, to wskaż proszę co skrytykowałem odnośnie gry nie grając w nią? Podział taktyki? Przecie nie ma, łatki - zawsze jest cała kupa. Innych rzeczy nie widzę. Nigdzie nie napisałem o grywalności, tylko błędach. Grać to się da nawet w betę albo demo.

Odnośnik do komentarza

Witam, gdzie znajdę opcję brania młodego pod opiekę starszego? Chodzi mi np o to aby taki Gil Romero uczył się od Xabiego Alonso.

W interakcji z zawodnikiem (Xabi) :> Tak przynajmniej było.

 

 

Dajmy sobie spokój ze zgryźliwościami. Lepiej mi powiedzcie kiedy i czy w ogóle na dniach pojawi się ten fix?

A nie wyszedł wczoraj?

Odnośnik do komentarza

Hotfix ma poprawione:

- grę w defensywie,
- pewne bramkarskie problemy, w tym (ale nie tylko):
- brak dalszych reakcji bramkarzy po interwencjach,
- pewne sytuacje, w których golkiperzy nie łapią prostych piłek,
- strzały, po których bramkarze wrzucają sobie piłkę do bramki,
- brak szybkiego wybijania piłki, gdy do bramkarza doskakiwali rywale.
A Odegaard`em jest plik do pobrania.
Odnośnik do komentarza

Uderz w stół a nożyce się odezwą? A na poważnie, do twojego MaKK marudzenia o łatkach i podziale dawno przywykłem. Inna sprawa, że nie rozumiem dlaczego łatek się czepiasz. Że wychodzą? To normalne. Ja wolę jak wychodzą mniejsze, ale główne problemy łatane są na bieżąco. W dodatku FM nigdy nie miał problemów, jakie potrafią mieć tytułu AAA zaraz po premierze.

 

 

Ja regularnie kupuję i regularnie zgadzam się z tą tezą.

 

A ja nie. Ostatni FM który, przynajmniej w mojej ocenie, stał się grywalny dopiero w marcu, to była jedenastka. Wiele frustrujących momentów przed tym patchem. W każdy kolejny z przyjemnością grałem praktycznie zaraz po premierze.

Odnośnik do komentarza

 

Hotfix ma poprawione:

- grę w defensywie,
- pewne bramkarskie problemy, w tym (ale nie tylko):
- brak dalszych reakcji bramkarzy po interwencjach,
- pewne sytuacje, w których golkiperzy nie łapią prostych piłek,
- strzały, po których bramkarze wrzucają sobie piłkę do bramki,
- brak szybkiego wybijania piłki, gdy do bramkarza doskakiwali rywale.
A Odegaard`em jest plik do pobrania.

 

 

Ok, piszesz o poprawce o nr 15.1.3, a podobno ma się pojawić malutki fix poprawiający bazę. Dodający Odegaarda.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam w dawniejszych FM-ach jak sędzia przedłużał połowę o 3 minuty to potrafiły trwać nawet po 5 minut więcej, potem SI to naprawiło (bodajże od FM13) i teraz denerwuje mnie to że sędziowie przerywają mecz podczas rzutu rożnego czy wolnego czy podczas obiecującej się akcji. W świecie piłki raczej takie sytuacje mają rzadko miejsce (pamiętam w tamtym sezonie bodajże w lidze angielskiej w jakimś meczu sędzia przerwał grę przy rzucie rożnym) ale u mnie w FM 15 czy 14 takie sytuacje są prawie że notoryczne i mnie to strasznie denerwuje :/

Odnośnik do komentarza

Tak, sam taki mecz zorganizowałem wówczas dla Kotorowskiego ;). Z tego co pamiętam to dany zawodnik musi spędzić w klubie dziesięć sezonów. Tylko tłumaczenie mi średnio pasowało, bo to był chyba bardziej mecz jubileuszowy, a nie pożegnalny, potem zawodnik dalej był w kadrze klubu i nie kończył kariery :-k.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam w dawniejszych FM-ach jak sędzia przedłużał połowę o 3 minuty to potrafiły trwać nawet po 5 minut więcej, potem SI to naprawiło (bodajże od FM13) i teraz denerwuje mnie to że sędziowie przerywają mecz podczas rzutu rożnego czy wolnego czy podczas obiecującej się akcji. W świecie piłki raczej takie sytuacje mają rzadko miejsce (pamiętam w tamtym sezonie bodajże w lidze angielskiej w jakimś meczu sędzia przerwał grę przy rzucie rożnym) ale u mnie w FM 15 czy 14 takie sytuacje są prawie że notoryczne i mnie to strasznie denerwuje :/

Z tego co słyszałem podczas transmisji różnych spotkań w tym sezonie, to ponoć UEFA zarządziła kończenie spotkań równo po upływie wyznaczonego czasu, nie zależnie czy to jest rzut rożny czy też kontra. W lidze polskiej i niemieckiej sędziowie na pewno się do tego stosują. Zresztą w LM też już kończyli mecze równo z doliczonym czasem mimo, że był wykonywany akurat rzut rożny.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam z tłumaczenia sympatycznego Pana Sławka to rzut rożny wywalczony przed końcem doliczonego czasu gry (trzy minuty doliczone, piłka wychodzi po dwóch minutach i pięćdziesięciu dziewięciu sekundach na róg) powinien być rozegrany, ale jeśli kilka sekund później obrońca wybije piłkę na kolejny róg to sędzia powinien już kończyć spotkanie :-k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...