Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie te gole tracone po roznych to dla mnie przesada. Potrafie gniesc rywala caly mecz, strzelic im bramke, a oni maja JEDNEGO roznego i strzelaja nam gola, mimo ze mam trening meczowy ustawiony na Defensywne SFG.

 

 

Na potwierdzenie moich slow:

 

Statystyki pomeczowe:

Wynik:
Odnośnik do komentarza

A nie macie wrażenia że interfejs jest nieco chaotyczny? Część rzeczy z boku, część na górze. Trochę to wszystko za bardzo rozrzucone jest.

Też mi się tak zdaje, ale może to kwestia przyzwyczajenia się do górnego menu z poprzednich wersji. Jak na razie jeszcze mało czasu spędziłem z eFeMkiem 15 by sie przestawić.

Odnośnik do komentarza

 

Ekran taktyczny jest brzydszy niż w 2014. Dodali kilka poleceń, ale jednocześnie zablokowali inne. Szału nie ma, liczyłem na więcej.

I kolejny raz nie ma podziału taktyki na grę w obronie i ataku :/ ciekawe czy kiedyś to dadzą, przecie to podstawa.

 

Szczerze mówiąc ograniczenie swobody nie podobało mi się już przy FM-ie 2014. Liczyłem, że może dodadzą jakieś nowe polecenia, a tu dupa. Zmienili kilka nazw i to w zasadzie tyle.

Odnośnik do komentarza

Więcej simsów, mniej taktycznie. Szkoda. Seria idzie w złą stronę.

 

Zgadzam się. Dodają jakieś duperelne rozmowy z prasą, a zapominają o esencji tej gry. Taktyka jest coraz mniej ważna jak widać. Zawodników też dowolnie nie da się ustawić na boisku.

Zamiast coraz większego wpływu na grę mamy go coraz mniej. W kolejnych FM-ach będzie pewnie tak, że będziemy mogli grać tylko zestawem gotowych taktyk z poleceniami. Kilka do wyboru i fru.

Odnośnik do komentarza

 

Więcej simsów, mniej taktycznie. Szkoda. Seria idzie w złą stronę.

 

Zgadzam się. Dodają jakieś duperelne rozmowy z prasą, a zapominają o esencji tej gry. Taktyka jest coraz mniej ważna jak widać. Zawodników też dowolnie nie da się ustawić na boisku.

Zamiast coraz większego wpływu na grę mamy go coraz mniej. W kolejnych FM-ach będzie pewnie tak, że będziemy mogli grać tylko zestawem gotowych taktyk z poleceniami. Kilka do wyboru i fru.

 

Ale za to w początkowej konfiguracji gry będziesz mógł wybrać kolor garnituru, krawat oraz meble do swojego biura ;)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy krok ku europejskiej chwale zrobiony, po wielkich emocjach eliminujemy Hearts.

 

W Szczecinie mielismy wszystko pod kontrolą, atak za atakiem, mnóstwo okazji i strzałów, ale jesteśmy nieskuteczni, Hearts za to aż za bardzo, ostatecznie 2:2 po świetnym naszym meczu.

 

Rewanż, szybko strzelamy gola, utrzymujemy do przerwy. Hearts ciśnie nas niemiłosiernie, trafia na 1:1, ale szybka odpowiedź Bąka i 1:2 dla nas, od teraz nie wychodzimy poza własną połowę, Hearts nas gniecie, aż w końcu strzela na 2:2, sytuacja się normuje, mamy swoje szanse, jest blisko... 88 minuta druga żółta i w konsekwencji czerwona dla zawodnika Hearts, atakujemy już szarżą, chłopaki wykończone, bo nieco zrypałem okres przygotowawczy, 90+3 Bąąąąąąąąąąąąąąąąąąak! 2:3 i gramy dalej :)

 

I love this game.

Odnośnik do komentarza

 

 

Więcej simsów, mniej taktycznie. Szkoda. Seria idzie w złą stronę.

 

Zgadzam się. Dodają jakieś duperelne rozmowy z prasą, a zapominają o esencji tej gry. Taktyka jest coraz mniej ważna jak widać. Zawodników też dowolnie nie da się ustawić na boisku.

Zamiast coraz większego wpływu na grę mamy go coraz mniej. W kolejnych FM-ach będzie pewnie tak, że będziemy mogli grać tylko zestawem gotowych taktyk z poleceniami. Kilka do wyboru i fru.

 

Ale za to w początkowej konfiguracji gry będziesz mógł wybrać kolor garnituru, krawat oraz meble do swojego biura ;)

 

Liczę na możliwość stworzenia idealnej sekretarki ;).

Powiem wam jeszcze, że FM 2015 jest paskudny pod względem graficznym. Przynajmniej jeśli chodzi o ekran taktyczny i ekran "Głębi szczegółów".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...