Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem kolorystyki nawet przebił FIFĘ Manager :P.

Do braku suwaków już się przyzwyczaiłem. Brakuje mi większej swobody, większej ilosci poleceń, dowolnego ustawiania zawodników na boisku i podobnie jak Maćkowi podzialu ekranu taktyki na grę w obronie i ataku.

I to nie jest marudzenie czy dramatyzowanie tylko konstruktywna krytyka :P.

Sedes marudził, my rozmawiamy w gronie CM/FM-owych weteranów.

 

Zauważyłem, że chyba łatwiej prowadzi się negocjacje kontraktowe z wolnymi zawodnikami. Częściej zgadzają się podpisanie umowy na mniej korzystnych warunkach.

Niestety dalej niektóre kluby przesadzają z kwotami żądanymi za zawodników. Za gościa którego cena wywoławcza wynosi 4 tysiące euro jeden z klubów z angielskiego Pierdziszewa chciał 80 tysięcy.

Odnośnik do komentarza

SI namieszało też troszeczkę z zakładkami. W "Zarządzie" brakuje mi nieco interakcji z nim. Trzeba się trochę naszukac i przyzwyczaić do nowego układu.

Podoba mi się za to, że cały scouting jest w jednym miejscu. Chociaż trzeba popracować nad rozsądniejszym ułożeniem wszystkiego, bo też można się pogubić. Nie wiem dlaczego ładowanie list życzeń przeniesiono na dół na przykład.

Odnośnik do komentarza

Pod względem kolorystyki nawet przebił FIFĘ Manager :P.

Do braku suwaków już się przyzwyczaiłem. Brakuje mi większej swobody, większej ilosci poleceń, dowolnego ustawiania zawodników na boisku i podobnie jak Maćkowi podzialu ekranu taktyki na grę w obronie i ataku.

I to nie jest marudzenie czy dramatyzowanie tylko konstruktywna krytyka :P.

Sedes marudził, my rozmawiamy w gronie CM/FM-owych weteranów.

Taktyka jest coraz mniej ważna jak widać.

sam to napisałeś misiu kolorowy ;) moim zdaniem nie jest wcale mniej ważna, podczas spotkania możesz zmieniać polecenia, ustawienie, nie zagłębiłem się jeszcze w szczegoly, ale moim zdaniem idzie to w dobrą stronę.

 

nie wiem czy ktoś z Was korzysta z opcji natychmiastowy wynik - jest tam kilka scenariuszy taktycznych, tj. gra na remis, gra o zwycięstwo, szarża, etc.

 

co do kontraktów, to poszli w drugą stronę, zacząłem Widzewem, ograniczenia płacowe 1200 tygodniowo, i cały wysyp piłkarzy zagranicznych(hiszpania słowacja), którzy za te kase przyjda i sa lepsi od polakow za tą samą stawkę

Odnośnik do komentarza

Smetek, dlatego napisałem czego mi brakuje i dlaczego według mnie seria idzie w niekoniecznie dobrym kierunku. Będę dalej testował FM-a 2015 i być może zmienię jak zagłębię się dokładniej w grę. Jestem bardzo daleki od krytykowania dla samej krytyki. Wyliczam tylko co mi się podoba lub nie. Prowadzimy w końcu spokojną dyskusję :).

 

Już o tym pisaliście, ale ciągle jestem bardzo ciekawy jaki wpływ na grę mają atrybuty, które sobie przydzielaliśmy przed rozpoczęciem gry. Ta opcja wydaje się mieć spory potencjał :).

Odnośnik do komentarza

a mnie jak już pisałem bardzo brakuje informacji o obrońcy tytułu i gospodarzu rozgrywek lub finału, jak miło by wyglądało finał LE - Stadion Narodowy, może mieli problem co zrobić z EURO 2020 i przegłupim pomysłem Platiniego.

 

Gra rzeczywiście zapisuje się dużo dłużej niż FM 2014, ale wg mnie zwłaszcza zapisanie końcowe (zapisz i wyjdż) niż w trakcie gry.

 

Boczne menu denerwuje mnie o tyle, że na laptopach 15,6 spowodowało to za mało okienek w zakładce "Dom".

 

Sama gra, fajna jak zwykle. Kocham to i wg mojej żony jestem uzależniony....


A i teraz zauważyłem błąd. W statystykach ligowych - są one uszeregowane alfabetycznie a nie znaczeniowo.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy ktoś z Was korzysta z opcji natychmiastowy wynik - jest tam kilka scenariuszy taktycznych, tj. gra na remis, gra o zwycięstwo, szarża, etc.

co do kontraktów, to poszli w drugą stronę, zacząłem Widzewem, ograniczenia płacowe 1200 tygodniowo, i cały wysyp piłkarzy zagranicznych(hiszpania słowacja), którzy za te kase przyjda i sa lepsi od polakow za tą samą stawkę

 

 

OT: Boże...świat stanął na głowie ;)

Odnośnik do komentarza

a mnie jak już pisałem bardzo brakuje informacji o obrońcy tytułu i gospodarzu rozgrywek lub finału, jak miło by wyglądało finał LE - Stadion Narodowy, może mieli problem co zrobić z EURO 2020 i przegłupim pomysłem Platiniego.

 

Gra rzeczywiście zapisuje się dużo dłużej niż FM 2014, ale wg mnie zwłaszcza zapisanie końcowe (zapisz i wyjdż) niż w trakcie gry.

 

Boczne menu denerwuje mnie o tyle, że na laptopach 15,6 spowodowało to za mało okienek w zakładce "Dom".

 

Sama gra, fajna jak zwykle. Kocham to i wg mojej żony jestem uzależniony....

A i teraz zauważyłem błąd. W statystykach ligowych - są one uszeregowane alfabetycznie a nie znaczeniowo.

sciągnij sobie panel, który w bocznym zostawia tylko ikonki same, odzyskasz trochę przestrzeni.

Odnośnik do komentarza

 

nie wiem czy ktoś z Was korzysta z opcji natychmiastowy wynik - jest tam kilka scenariuszy taktycznych, tj. gra na remis, gra o zwycięstwo, szarża, etc.

co do kontraktów, to poszli w drugą stronę, zacząłem Widzewem, ograniczenia płacowe 1200 tygodniowo, i cały wysyp piłkarzy zagranicznych(hiszpania słowacja), którzy za te kase przyjda i sa lepsi od polakow za tą samą stawkę

 

 

OT: Boże...świat stanął na głowie ;)

 

już w 14 z nudów nimi grałem ;)

 

dopóki nie poprawią baraży między II a I ligą, to się eŁKaeSiku nie tykam ;) zreszta lepiej spaść Widzewem, nie ;) ?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem ale gdzieś mi się zgubiły na dysku loga klubów z niższych lig polskich (II liga w dół), a także loga tych lig. Posiada ktoś takowe, albo link do odpowiedniej paczki ?

Wasz smieszny klubik moze i ma to gdzieś, w końcu jestescie Amica ;)

 

Ale dla reszty: herby do jasnej ciasnej!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...