Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest jakaś możliwość zapisywania danych w FMRTE do nowego FM'a bez kupowania licencji , bo w poprzednich latach było to możliwe?

Nie da się. I co masz na myśli po przez poprzednie lata? przeciez odkąd FMRTE ma płatną licencje to bez jej wykupienia FMRTE służy tylko jako pogląd, wyjątkiem jest tryb classic bo w nim nawet z wykupioną licencją nie da się zapisywać zmian.

Odnośnik do komentarza

Coś dziwnego zauważyłem ostatnio. Wcześniej już takie sytuacje miałem, ale w ostatnich spotkaniach to jest w prawie każdym meczu. Wrzutka z wolnego gdzieś z boku blisko pola karnego -> bramka środkowego obrońcy -> bramka ze spalonego, bo mój "strzelec" po prostu stoi sobie przed obrońcami rywala i nawet nie próbuje uniknąć pozycji spalonej...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jakis bug, ale moj zawodnik reprezentujacy Zambie wyjechal na zgrupowanie kadry. Maja grac dwumecz o awans na MS. Wszystko byloby spoko, gdyby nie fakt, ze mecze rozgrywane sa odpowiednio 13.10 i 17.11. Zawodnik po pierwszym meczu nie wraca do klubu tylko dalej jest na zgrupowaniu. Rozumiem PNA, ale teraz trace go na miesiac, a inni zawodnicy normalnie powracali ze zgrupowan... Nie wiem co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jakis bug, ale moj zawodnik reprezentujacy Zambie wyjechal na zgrupowanie kadry. Maja grac dwumecz o awans na MS. Wszystko byloby spoko, gdyby nie fakt, ze mecze rozgrywane sa odpowiednio 13.10 i 17.11. Zawodnik po pierwszym meczu nie wraca do klubu tylko dalej jest na zgrupowaniu. Rozumiem PNA, ale teraz trace go na miesiac, a inni zawodnicy normalnie powracali ze zgrupowan... Nie wiem co z tym zrobic.

Miałem to samo z reprezentatnem Ghany i niestety musiałem użyć FMRTE :/

Odnośnik do komentarza

Osiągnięcie "Pierwsze zwycięstwo" zdobyte w drugiej karierze, po prawie 20 godzinach gry w FM 2015. Żadna wersja mnie tak nie zaorała na starcie.

U mnie wrecz przeciwnie. Mialem serie 48 meczow bez porazki. Uleglem dopiero w spotkaniu grupy LM na Santiago Bernabeu. Gram Lechia (4 sezon)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...