Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam za głupie pytanie, ale w którym miejscu jest opcja rozłożenia zadań na dyrektora sportowego i asystenta?

Chciałem dzisiaj takowej użyć i nie mogę znaleźć...

Sztab -> obowiązki

 

Jeśli to jest to o czym myślę

 

Cholera, ale to proste :D

Dokładnie tego szukałem. Dzięki!

Odnośnik do komentarza

miałem okazję się dziś chwile pobawić nowym FMem i muszę przyznać że researcherzy robią coraz lepszą robotę. Wiadomo że jest masa kwiatków jeśli próbujemy porównywać zawodników z topu i ich poszczególne umiejętności ale jest lepiej niż dotychczas. Największy problem mają chłopaki z wyskokiem i równowagą, chociaż technika 20 u van Persiego też mnie zadziwia.

Odnośnik do komentarza

jakie wybieracie sobie doświadczenie zaczynając karierę, bo z moich obserwacja jak wybieram wszystko na minimum(mimo ze mam doświadczenie z profesjonalnym futbolem o ile można o taki mówić w naszym kraju...) to nie pogram np takim śląskiem bo każdy piłkarz ma mnie głęboko w dupie...

A nie możesz wybrać opcji dopasuj do klubu czy coś takiego? Chyba że bezrobotny zaczynasz.
Odnośnik do komentarza

jakie wybieracie sobie doświadczenie zaczynając karierę, bo z moich obserwacja jak wybieram wszystko na minimum(mimo ze mam doświadczenie z profesjonalnym futbolem o ile można o taki mówić w naszym kraju...) to nie pogram np takim śląskiem bo każdy piłkarz ma mnie głęboko w dupie...

Zawsze samo dno wybieram. W tej wersji podoba mi się, że mogę zaczynać w ogóle bez licencji. Wcześniej trochę mnie to wkurzało, że licencja A jest z góry narzucana. Mój wybór to, "niedzielny piłkarz" i brak licencji.

Zaobserwowałem ciekawą rzecz. Teraz wreszcie zaczynamy w najsilniejszych ligach jako "mało znany". Po prostu próg reputacji szkoleniowca się obniżył. Wreszcie!

Odnośnik do komentarza

jakie wybieracie sobie doświadczenie zaczynając karierę, bo z moich obserwacja jak wybieram wszystko na minimum(mimo ze mam doświadczenie z profesjonalnym futbolem o ile można o taki mówić w naszym kraju...) to nie pogram np takim śląskiem bo każdy piłkarz ma mnie głęboko w dupie...

Ja zaznaczyłem sobie opcje dostosuj do klubu i posiadam krajową licencję B i doświadczenie piłkarskie na poziomie amatora

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie dziś FM zirytował. O ile rozumiem, że koślawi piłkarze z czwartego poziomu ligowego w takiej Szwecji są zdolne co chwilę przepuszczać piłkę, podawać pod nogi rywali czy dawać się wyprzedzać, to tego, że rywale unikają takich błędów już nie jestem wstanie zrozumieć. Grając wcześniej w pierwszej lidze polskiej nie miałem takich sytuacji, a teraz w każdym meczu czułem się gdybym rywalizował z zespołami o kilka kas lepszymi.

 

Poza tym strasznie dużo bramek ładują w tej Szwecji z dystansu, potrafią nawet strzelić dwie na dwa strzały. Oczywiście największą zmorą są dośrodkowania, próbowałem chyba wszystkiego ale nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

 

Początek sezonu :) -> http://i.imgur.com/rHzswPN.jpg

 

 

 

 

Jak zwykle ta Twoja mała czcionka. Ja to chyba jestem ślepy, bo ledwo cokolwiek widzę u Ciebie :)

 

 

Mam zmniejszoną czcionkę, bo nie lubię tych byczych liter w FM-ie.

 

@ MaKK, przez Cru nie mam za bardzo czasu na grę :/. W weekendy czasami nadrabiam :).

Coś w tym jest, ale ja z reguły wybieram najsłabszy klub w najniższej lidze angielskiej, więc wtedy ma sens, to że nie mam żadnych uprawnień.

 

Zrobiłem tak samo :).

Trochę mnie dziś FM zirytował. O ile rozumiem, że koślawi piłkarze z czwartego poziomu ligowego w takiej Szwecji są zdolne co chwilę przepuszczać piłkę, podawać pod nogi rywali czy dawać się wyprzedzać, to tego, że rywale unikają takich błędów już nie jestem wstanie zrozumieć. Grając wcześniej w pierwszej lidze polskiej nie miałem takich sytuacji, a teraz w każdym meczu czułem się gdybym rywalizował z zespołami o kilka kas lepszymi.

 

Poza tym strasznie dużo bramek ładują w tej Szwecji z dystansu, potrafią nawet strzelić dwie na dwa strzały. Oczywiście największą zmorą są dośrodkowania, próbowałem chyba wszystkiego ale nic nie pomaga.

 

Potwierdzam, skuteczność strzałów z dystansu jest trochę za duża. W Conference ładują aż miło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...