Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za double posta

 

http://scr.hu/2ng0/hn0kv

http://scr.hu/2ng0/wck3n

 

Widzialem wiele sytuacji zwiazanych z tym bugiem, ale ta po prostu niszczy wszystko.

 

Kurcze dużo osób pisze o błędzie, że drużyny kończą spotkania w 5, a nawet w 3 osoby. Gram dość sporo i przyznam szczerze jeszcze mi się to nie przytrafiło.

Swoją drogą to ciekawe czemu nie ma reguły przerwania meczu z powodu nie komplementarności drużyny.

 

Co do licencji to cały czas uważam, że zaczynając bez niej lub z krajową, to nie powinniśmy mieć możliwości prowadzenia drużyn z górnej półki. W końcu odpowiednia licencja jest wymagana do konkretnego poziomu.

 

Zauważyliście, że wreszcie w pierwszej rundzie LM zespoły są losowane zgodnie z rozstawieniem?

Odnośnik do komentarza

FMek 15 przyszedł dziś do mnie. Gram własnie jakieś 15 minut aż :p

Pierwsze wrażenie?

Na pewno chodzi szybciej. Ale spokojnie- mam tylko dwie ligi załadowane. Dalej -> muszę się przyzwyczaić do paska.

Domyślne herby są całkiem niezłe. Na bank lepsze niż wcześniejsze.

Mecz w 3d jest dobry, ale nie wiem, czy to wina napisów (nazwiska kopaczy) czy moich oczu, ale to wszystko się rozmywa bardzo. Nie wiem jak jest dalej- gram sparing o godz.20:00 w Fmie i boisko jest ciemne :/

Odnośnik do komentarza

może ktoś mi pomoże, nie wiem czy ktoś to zgłaszał na forum błędów na SI Communintty, (niestety mój angielski jest dużo za słaby abym mógł to zrobić), ale baaaaardzo mi brakuje przy szukaniu zawodników do reprezentacji i wyborze wyglądu reprezentacyjnego informacji czy zawodnik jest powołany do głównej rerepreznracji, czy do U-21 itd., czy do żadnej. Teraz muszę wchodzić w info każdego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Odeprę zarzut jaki się tu pojawił, co do zapisu gry- szybko poszło. Co prawda zagrałem dwa mecze, zapisałem. Normalnie poszło, na bank nie czekałem jak niektórzy po jakieś 10 minut.

 

A z ciekawostek:

w FM 14 prowadząc Lurgan Celtic w 3 sezonie sprowadziłem z wolnego transferu Michaela Downey (OPP). Dobry pomocnik, dużo asyst i goli, jak na weterana. Cały czas mam go w składzie. Odpalam FM 15, wybieram Lurgan, pacze... a tam w drugim teamie Celtów kto?? Ano Downey :D

Odnośnik do komentarza

Będziemy mieli teraz o czym gadać :D.

Próbuję ściągać na wypożyczenie kolesi Reading - są naszym patronem. Zobaczymy czy się uda :D.

Odpaliłem tylko dwa sparingi. Jak zawsze na dzień dobry Real. W pierwszym meczu 71 oddanych strzałów, 29 celnych, wygrana 16-0. 9 goli Bale`a. :kekeke:

I fakt, zgadzam się z tym co mówisz Wujek- małe te herby :/

Na razie jadę na standardowym skinie, bo muszę zapamiętać, co oznaczają ikonki na belce.

Plusem jest (jak na razie) jakieś tam zainteresowanie innych teamów do wypożyczeń moich graczy. Wcześniej sam musiałem wciskać i nie zawsze to przynosiło efekty.

Wujek- zapodaj linka z herbami polskimi, plizz.

Odnośnik do komentarza

https://www.sendspace.com/file/snvmvg

Herby polskich klubów od I do IV ligi.

Niestety jakość niektórych jest wątpliwa, bo sam je wycinałem.

 

 

Panowie pamiętacie jak podzielić ekran meczowy, żeby z lewej strony była na przykład informacja meczowa, a z prawej taktyka? Chodzi mi o ekran kiedy nie toczy się akcja meczowa.

Dobra już mam Twe.

Jak coś, to daj znać, które są do poprawy, to się coś poradzi na to ;)

Odnośnik do komentarza

Da sie przyspieszyć jakoś zapisywanie save'ów ? Bo w tym FMie bardzo to wolno się robi

Tu się nie zgodzę. U mnie się zapisuje normalnie, o czym wyżej pisałem już. Nie będę się powoływał na porządek w kompie, bo mam bajzel, a formata robiłem ze 2 lata temu :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...