Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

O co chodzi z tym ze np 18 l Nigeryjczyk jest traktowany jako obywatel UE w Ligue 1 Francuzkiej ? Oczywiscie narodowasc tylko nigeryjska ...

w lidze francuskiej gracze z krajow bedacymi bylymi kolaniami Francji sa traktowani jako UE ;)

 

Chyba byłymi koloniami krajów należących do UE? Bo Nigeria była kolonią Imperium Brytyjskiego nie Francji ;)

Odnośnik do komentarza

Gram BVB i na zgrupowanie śródsezonowe jade do Murcji - 31.12. do 10.01. Problem w tym, że nie mogę zaplanować w tym czasie żadnego sparingu w Hiszpanii z tamtejszymi klubami - daty są nieaktywne, na szaro.

Sezon wcześniej na zgrupowaniu byłem w Emiratach i z tamtejszymi klubami nie było problemu. Mieliście coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

No te marudzenia są masakryczne. Nawet próbowałem robić w Pogoni porządek - ustalając kontrakty wg ich faktycznej roli, dając większości "rotacja", ale i tak marudzą. No, ale najgorsze, że nawet juniorzy albo osoby z rezerw :D

Ja kupiłem grajka, zagrałem 4 mecze w sezonie, wyszedł raz w pierwszym składzie, dwa razy z ławki i marudzi, że nie gra...

 

Ale co ciekawe, w poprzednim klubie przesunąłem jednego z takich graczy do rezerw - tam grał w drugiej lidze - i przyszła wiadomość, że nie chce już odejść bo gra i jest mu dobrze... :ściana:

Odnośnik do komentarza

Witam udostępniam najnowszą wersję fake'a mojego autorstwa:

 

Fake by Axa
----------------------------------
Wersja: 6.2
Data: 02.12.2014
Wersja FM: FM 2015, Baza 15.0
----------------------------------
Zmiany:

# Zmiana nazw nowych rozgrywek w niższych i historycznych ligach Austrii, historczynych lig Polski
# Aktualizacji kilku innych lig i poprawa kilku znalezionych błędów
# Zamiana nazwy Criema na Krym, Irlandia (pre-1921) na Republika Irlandzka
# Zmiana nazw wszystkich Polskich klubów na pełniejsze
# Zmiany nazw częsci klubów z Portugalii, Włoch, Angli, Szkocji, Islandii na pełniejsze
# Zmiana nazw dla II klubów z Niemieckiej 1 i 2 Bundesligi
# Usunięcie skrótu (EXT) w nazwie ze wszystkich nieistniejących klubów
# Dodanie nowych zmian nazw nagród oraz nazw stadionów

Link do pobrania: http://www.mediafire.com/download/ag1yskn7p9wg9jd/FakeByAxa.V6.2.rar

Zdjęcia podglądowe poniżej:

 

qGKEh6k.jpgem28hrx.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Witam!

Gram w fma już chyba z 10 lat ale teraz mam problem z treningiem z czego potem wychodzi słaba kondycja przed meczem, w trakcie i po meczu. Błędów taktycznych jeśli chodzi o kondycję nie popełniam. Ustawiam małe zaangażowanie w grę, oraz niski pressing i odpoczynek gdy już znacznie prowadzę lub zbliża się 75 minuta. Dodam, że pierwszy sezon w FM15 nie było problemów i przed meczem zawodnicy mieli minumim 97% kondycji a po meczu około 80%. Teraz po meczu potrafi być 70% a nawet mniej. W taktyce mam nawet granie piłką czego zbytnio nie lubię ale wiem, że to daje odpocząć piłkarzom lecz jak widać dalej jest kiepsko.

 

Mam też mały problem z wynikami. Gdy ostatnio grałem z Nurnbergia to wygrywałem 6:0 żeby zremisować 6;6. Praktycznie moi środkowi obrońcy nie kryją krótko i bardzo często dają się zrobić "na raz" po czym pada bramka :/ Aaa i jeszcze dużo bramek tracę po stałych fragmentach gry.

 

podaję linki do zdjęć z treningiem

http://zapodaj.net/b1ac40398523b.jpg.html

http://zapodaj.net/9395bcebc15d6.jpg.html

http://zapodaj.net/e4eb332c3f63f.jpg.html

Odnośnik do komentarza

Stałe fragmenty to zmora u mnie i jeszcze nie umiem zapanować nad sytuacją po strzelonym przez mój zespół golu. Najczęściej po chwili jest wyrównanie i kolejna bramka. Przeciwnik dobrze reaguje, czego nie mogę powiedzieć o moim zespole... Może należy po zdobytej bramce przejść z miejsca do defensywy? Nie wiem, testuję to dopiero.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sytuacja, prowadze klub w 2. lidze polskiej. Dostalem wiadomosc od zarzadu, ze w zwiazku ze zglaszaniem sie do wielu klubow, mam albo przeprosic albo samowolnie odejsc z klubu. Wybralem opcje przeprosin poniewaz nie chcialem tak szybko konczyc przygody w tym klubie. Po czym dostalem wiadomosc ze przeprosiny zostaly odrzucone i jestem bezrobotny :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...