Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zaopatrzyłem się w FM 15. Ostatnia wersja w jaką grałem oznaczona była numerkiem 11. Skok więc jest znaczny i jeszcze nie we wszystkim się połapałem. Generalnie szybko się uczę i znajduję rozwiązanie sam, ale z jedną rzeczą mam problem. Otóż nakazałem scoutom przygotować raport na temat piłkarza X. Dostałem go i w tabelce z minusami jest następująca pozycja: - nie pasuje do żadnej polityki transferowej. Mniemam, iż chodzi o politykę transferową klubu. Jak mogę sprawdzić jacy zawodnicy pasują do tej polityki. Jest gdzieś to podane? Klub poinformował mnie na starcie, że należy szkolić zawodników z wykorzystaniem pionu etc. ale nic na temat transferów.

Odpowiedzcię proszę. Nawet jeśli nie można tego sprawdzić dajcie znać bo stoję z grą w miejscu żeby nie tracić okna transferowego.

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Niedawno zaopatrzyłem się w FM 15. Ostatnia wersja w jaką grałem oznaczona była numerkiem 11. Skok więc jest znaczny i jeszcze nie we wszystkim się połapałem. Generalnie szybko się uczę i znajduję rozwiązanie sam, ale z jedną rzeczą mam problem. Otóż nakazałem scoutom przygotować raport na temat piłkarza X. Dostałem go i w tabelce z minusami jest następująca pozycja: - nie pasuje do żadnej polityki transferowej. Mniemam, iż chodzi o politykę transferową klubu. Jak mogę sprawdzić jacy zawodnicy pasują do tej polityki. Jest gdzieś to podane? Klub poinformował mnie na starcie, że należy szkolić zawodników z wykorzystaniem pionu etc. ale nic na temat transferów.

Odpowiedzcię proszę. Nawet jeśli nie można tego sprawdzić dajcie znać bo stoję z grą w miejscu żeby nie tracić okna transferowego.

 

 

Ja się akurat tym komunikatem nie przejmuję, ważniejsze są zdolnosci psychiczne, techniczne i fizyczne. Ale podejrzewam, że to swego rodzaju ostrzeżenie wskazujące na możliwość zablokowania transferu przez zarząd.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Proszę o pomoc. Zakupiłem dzisiaj FM 2015. Mam niestety problem z odpaleniem gry, kiedy wszystko zainstalowałem, łącznie ze steamem i grą, po kliknięciu w ikonę gry nic mi się nie odpala. Aplikacja jest uruchomiona (widoczna w mendżerze zadań), ale niestety nie przechodzi do okna gry. Zastanawiam się nad wymaganiami sprzętowymi. Jeśli ktoś może określić czy to może być wina mojego laptopa to proszę o taką informację.

Posiada laptopa HP Pavilion d6700:

Procesor: Intel Core Duo 2.4 GHz

Pamięć ram: 4Gb

System opercayjny: Windows 7 Home Premium 64 bit

Karta graficzna nVidia Geforce 8400M GS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...