Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

jakie za wczesnie dla Majewskiego ? przeciez on rocznik 1986r. ! przyszedl Leo a i tak Polska mentalnosc pozostala

 

Yep, z tym się zgadzam, myślałem, że on jest ze dwa lata młodszy tak naprawdę (ale ja myślałem, że Sikora ma maksymalnie 23, więc się nie liczę ;) ).

 

Możemy dywagować, ale i tak nie będziemy wiedzieli, dlaczego Majewski, a nie Pazdan np. - może ten drugi jest silniejszy psychicznie według Leo, a może trenerowi nie jest potrzebny czwarty pomocnik ofensywny? A może na każde mistrzostwa musi pojechać jakiś Paweł Sibik :-k

Odnośnik do komentarza
W obliczu tego wszystkieg, zastanawiam sie w czym taki Pazdan jest lepszy np. od Bandrowskiego :-k

 

jest młodszy :-k

 

Dziwne to tłumaczenie, że Majewski jest za młody. Myślałem, że to tylko zdanie ZCzubaków, a nie Leo. Nie mógł po prostu powiedzieć, że Radek nie jest dość wszechstronny? :-k

Odnośnik do komentarza
Wczoraj jak dla mnie poradził sobie bardzo dobrze

Z Albanią...Czujesz Wawrzyniaka goniącego Lahma albo Odonkora??

 

Człeku małej wiary. Wyjdzie mu mecz życia, tak jak Bronowickiemu z Portugalią ;]

 

Ja tam nie widzę Wawrzyniaka goniącego Odonkora, ale Bronowickiego i - broń Boże! - Dudki też nie.

no właśnie, może mu też wyjść mecz życia jak Dudce z Niemacmi, albo z Blackburn
Odnośnik do komentarza

Pazdana Leo widział na zgrupowaniach wcześniej, Bandrowskiego nie - i to jest jedyna różnica. Oprócz Rogera nie ma żadnego innego "świeżaka" na tym zgrupowaniu. Skoro odpadł np. Wichniarek (którego Leo widział dwa razy bodaj) to się nie dziwię, że nie ma Bandrowskiego.

Odnośnik do komentarza

Kadra na Euro wraz z numerami z jakimi będa grali

 

Bramkarze:

1. Artur Boruc (Celtic)

22. Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

12.Tomasz Kuszczak (Manchester United)

 

Obrońcy:

6. Jacek Bąk (Austria Wiedeń)

4. Paweł Golański (Steaua Bukareszt)

2. Mariusz Jop (FK Moskwa)

23. Adam Kokoszka (Wisła Kraków)

13. Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)

3. Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

14. Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

 

Pomocnicy:

16. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

5. Dariusz Dudka (Wisła Kraków)

10. Łukasz Garguła (GKS Bełchatów)

20. Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

8. Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)

18. Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)

19. Rafał Murawski (Lech Poznań)

15. Michał Pazdan (Górnik Zabrze)

 

Napastnicy:

17. Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)

11. Marek Saganowski (Southampton)

7. Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

21. Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

9. Maciej Żurawski (AE Larisa)

Odnośnik do komentarza
Wiem michu, nie mowie czemu Bandrowski na Euro nie jedzie tylko ogolnie..

INHO Pazdan jedzie na wycieczke lub nie daj Boże zagrac w meczu z Chorwacja :/

Ale skąd ty wiesz jak gra Pazdan?? Widziałeś jakiś mecz z jego udziałem? To ze jest młody nie przekreśla go. Widzi go Leo i wierze, ze sie nie myli.

Odnośnik do komentarza
To ze jest młody nie przekreśla go

Majewskiego w sumie przekreśla :>

 

Chociaż fakty są takie, że wielu klasowych DCM-ów nie mamy, a AMC-ów namnożyło się ostatnio niczym królików. Poza tym Majewski nadaje się w zasadzie w systemie jaki preferuje nasza kadra tylko na ofensywnego pomocnika, a tam jest przecież Żuraw, Roger, Krzynówek. Taki Garguła może zagrać też na lewym skrzydle, a od biedy i na środku pomocy.

Odnośnik do komentarza

Dywagujecie jakbyscie byli na tym zgrupowaniu, gadali z zawodnikami i wiedzili dokładnie jak wygląda sytuacja. To że Majewski jest "za młody" wcale nie musi oznacza dosłownie że ma za mało lat :/ (jak to brzmi). Równie dobrze mogło chodzi o to że jeszcze nie dojrzał do takiej imprezy. Jeśli faktycznie zachowywał się tak jak to mówił młody Szczęsny to według mnie na Majewskiego jest jeszcze za wcześnie. Dostanie chłopak szanse, wypadnie słabo i się spali, podłamie i pozostanie jednym z wielu wiecznych talentów.

Odnośnik do komentarza

Co nieco o Majewskim. Co prawda źródło to PS, ale...

 

- Na dziś nie chcę słyszeć żadnych słów pocieszenia, czy współczucia. Spokojnie, to nie jest tak, że ktokolwiek mnie z tej drużyny wyrzucał. Jeszcze dziś chcę wyjechać. Po co mam zostawać? Przynajmniej sobie odpocznę - mówił w środę Radosław Majewski, który nie pojedzie z kadrą na Euro 2008.

- Do końca wierzyłem w to, że pojadę na mistrzostwa. Z drugiej jednak strony nie ukrywałem, i mówiłem już wcześniej, że nie byłem zadowolony ze swojej postawy na tym zgrupowaniu. Ale na pewno nie było tak, że się spodziewałem, że to właśnie ja nie pojadę do Austrii – dodał.

 

- Czy decyzja została podjęta po treningach w Niemczech? Nie wiem szczerze mówiąc. Ale mam nadzieję, że to była jednak czysta rywalizacja. Na treningach to jeszcze jakoś sensownie wyglądało, ale mecz z Macedonią zawaliłem. Wiem to. Ale naprawdę pretensję mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie – zakończył Majewski.

Odnośnik do komentarza

No to teraz czekamy na EURO. Po wystepie z Dania- wiekszosc pozycji jest juz chyba jasna- niewiadoma to DL - jednak stawia mna Wawrzyniaka - oraz ciekawi mnie kto bedzie grał za Smolarkiem....Zuraw dzis cienikutko- zas Roger jak najbardziej na plus- jedenastka na Niemcy:

 

Boruc

 

Wasyl ------- Bak ------- Zewlakow ------- Wawrzyniak

 

Dudka ------- Lewandowski

 

Lobo -----------------Roger ----------------- Krzynio

 

Smolarek

 

- hehe- szaleje tropche z Rogerem- Leo wystawi pewnie Zurawia

- nie wiadomo jak z Kuba - jezli nie bedzie w pelni zdrowy to zagra Lobo

Odnośnik do komentarza

Tydzień do ME i cóz mogę napisać, chyba tylko to że ta kadra jedzie cały czas na przekonaniu że Leo to cudotwórca. Tak naprawde to wyglada to póki co tak samo jak za Janasa z tym że Leo to "Bóg" a ten drugi miał zatarg z mediami które podburzały przeciw niemu kibiców. Przecierz dzisiejszy mecz był gorszy niż ten przegrany z Kolumbią. Nie ma nic, jakby Krzynek przed meczem by sie posypal to byśmy pewnie strzału na bramkę nie oddali z Niemcami. Obrona to jedna wielka dziura. Chcialem tylko zaznaczyć że ta Dania jeszcxze dwa dni temu grała mecz z Holandią, więc byli bardziej podmeczeni niż nasi. By wyjsc z grupy potrzebujemy cudu, dziś mowie co widze ale przed meczem pewnie bede wierzył w ten cud.

Aha jeszcze jedno nie mamy nawet wogole opracowanych stałych fragmentów.

Odnośnik do komentarza

Ja różnicę widzę. Dla mnie różnica w porównaniu z szybkością dzisiaj, a w meczu z Kolumbią jest ogromna. I mam nadzieję, że w 8 dni już będzie taka jak powinna być. Janas na ławce tylko siedział. Zmiany robił gdy musiał. Zero pomocy było z ławki dla drużyny. I nie jest tak, że różnica między Janasem, a Leo jest tylko sympatia mediów.

Odnośnik do komentarza
Tydzień do ME i cóz mogę napisać, chyba tylko to że ta kadra jedzie cały czas na przekonaniu że Leo to cudotwórca. Tak naprawde to wyglada to póki co tak samo jak za Janasa z tym że Leo to "Bóg" a ten drugi miał zatarg z mediami które podburzały przeciw niemu kibiców. Przecierz dzisiejszy mecz był gorszy niż ten przegrany z Kolumbią. Nie ma nic, jakby Krzynek przed meczem by sie posypal to byśmy pewnie strzału na bramkę nie oddali z Niemcami. Obrona to jedna wielka dziura. Chcialem tylko zaznaczyć że ta Dania jeszcxze dwa dni temu grała mecz z Holandią, więc byli bardziej podmeczeni niż nasi. By wyjsc z grupy potrzebujemy cudu, dziś mowie co widze ale przed meczem pewnie bede wierzył w ten cud.

Aha jeszcze jedno nie mamy nawet wogole opracowanych stałych fragmentów.

 

...a do tego mi nie staje.

 

 

Dobra rada - idz sie przespij :>

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...