Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Matusiak, Bronowicki i Majewski nie jadą na EURO.

Matusiaka nie jest mi żal, bo chłopak jest kompletnie bez formy.

Bronowicki według Leo nie będzie w stanie rozegrać trzech meczów na ME. Nie dziwię się, że go odrzucł. Brono niby wyzdrowiał, ale na pewno nie jest w 100% przygotowny do udziału w tak ważnym turnieju.

Żal mi Majewskiego. Ktoś musiał odpaść jako trzeci. Padło na tego niewątpliwie utalentowanego zawodnika. Gdyby pokazał więcej w meczu z Macedonią pewnie by został.

Odnośnik do komentarza

Za onet.pl - pełna kadra Polski na EURO 2008:

 

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Marek Saganowski (FC Southampton).

 

Szkoda Majewskiego i dziwi mnie obecność w kadrze Saganowskiego. No, ale może to będzie nasz czarny koń - supersnajper na helweckich murawach :D

 

Zastanawia mnie, czy Łobodzinski wykuruje sie w tydzień :-k

Jeżeli to tylko skręcenie to medycyna sportowa w tydzień postawi go na nogach, a do pierwszego meczu przecież jeszcze prawie 2 tygodnie. Spoko, Panie władzo :>

Odnośnik do komentarza
Czyli co? Wawrzyniak w pierwszym skladzie?

Albo Dudka :| Na lewej obronie jest koszmar i szkoda, że nie dowołano Gancarczyka, choćby na próbę, skoro było wiadomo, że Bronowicki jest "popsuty". Tak to jest tam trochę kaplica. No chyba, że Żewłakowa tam się ustawi, ale wtedy tracimy ważna postać ze środka obrony. Trochę się Leo nie zabezpieczył na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
No właśnie, a jak Żewłakow przechodzi na bok, to w jego miejsce Jop albo Kokoszka :/ A jak się nam - nie daj Bóg - popsuje Jacuś, to tych dwóch dżentelmenów stanowić będzie naszą ostatnią linię obrony :-k

Dokladnie o tym samym pomyslalem- Zewlakow na DL to do srodka zostaje Jop i Kokoszka- z dwojga zlego juz bym wolał Kokoszke

..jak dla mnie to dobrze ze Leo zabral Pazdana, Kokoszke- szkoda Majewskiego- teoretycznie pewnie o tym ze pojechal Gargula zadecydowalo doswiadczenie i tyle..

Odnośnik do komentarza

Hmm, na Niemcy to raczej na pewno jako OL zagra Zewlak.. A na stoperze chyba jednak Kokoszka.. Ale jesli z Austria bedziemy grali o 3 pkt, to moze Roger jako OL :-k

 

Co do Majewskiego - no raczej musial poleciec, bo od Garguly (moze grac PL) jest mniej uniwersalny, a jako OPS zagrac moze jeszcze Roger, Krzynek, Zuraw, Ebi - wiec na Maje tam za ciasno..

 

No i boje sie o PP.. No chyba, ze Łobo jako tako dojdzie i beda grali z Kuba po 45 minut, bo nie sadze, zeby ktorys z nich na pełnym gazie wytrzymał 90 minut..

 

A Pazdan jak mówie - jedzie dzieki kontuzji Bronowickiego (choc w sumie nic nie zapowiadalo, ze jest az tak zle z nim..)

Odnośnik do komentarza
Wczoraj jak dla mnie poradził sobie bardzo dobrze

Z Albanią...Czujesz Wawrzyniaka goniącego Lahma albo Odonkora??

 

Bronowickiego też nie czuje, więc dla mnie to samo ;]

 

Poza tym na dziś dzień szybkościowo jesteśmy chyba bardzo w tyle. Przynajmniej takie wrażenie sprawiali wczoraj piłkarze.

Odnośnik do komentarza

Słucham tego co mowia w naszej madrej telewizji. co do Matusiaka....

 

..trudno sie nie zgodzic- przyznm ze jestem zwolennikiem jego talentu- jednak Radek przegrał ta szanse raczej sam ze saba- duzo rzeczy potoczylo sie nie tak jak powinno - troche sie zagubil -Matusiak w formie jest naszym najlepszym Tall Striker -moim zdaniem o o wiele lepszym od Saganowskiego w formie...mysle ze mentalnie tez co bylo nie tak z Matusiakiem oraz na linii Radek -Leo....

Odnośnik do komentarza

Pazdan jedzie na Euro. Kosmos jakiś :).

Co do Majewskiego to zdaje się że chłopak chciał aż za bardzo i to go zżarło po prostu. Zobaczcie co mówił Wojtek Szczęsny który mieszkał razem z nim w pokoju:

 

Mieszkał pan w pokoju z...

 

-...Radkiem Majewskim. Ten to dopiero miał "spinkę". Po każdym treningu chodził i pytał: "jak myślisz, pojadę, ciekawe, czy mnie zabierze". Podchodziłem do tego spokojnie. Mówiłem: "patrz, jaki ja jestem rozluźniony, mam jasną sytuację". Sądzę, że jeśli trener chce postawić na grę podaniami, utrzymanie się przy piłce, to... Radek pojedzie.

 

Za wcześnie jeszcze na niego.

Odnośnik do komentarza
Pazdan jedzie na Euro. Kosmos jakiś :).

Co do Majewskiego to zdaje się że chłopak chciał aż za bardzo i to go zżarło po prostu. Zobaczcie co mówił Wojtek Szczęsny który mieszkał razem z nim w pokoju:

 

Mieszkał pan w pokoju z...

 

-...Radkiem Majewskim. Ten to dopiero miał "spinkę". Po każdym treningu chodził i pytał: "jak myślisz, pojadę, ciekawe, czy mnie zabierze". Podchodziłem do tego spokojnie. Mówiłem: "patrz, jaki ja jestem rozluźniony, mam jasną sytuację". Sądzę, że jeśli trener chce postawić na grę podaniami, utrzymanie się przy piłce, to... Radek pojedzie.

 

Za wcześnie jeszcze na niego.

Jeżeli coś cytujesz, to podaj źródło...

Odnośnik do komentarza
Wczoraj jak dla mnie poradził sobie bardzo dobrze

Z Albanią...Czujesz Wawrzyniaka goniącego Lahma albo Odonkora??

 

Człeku małej wiary. Wyjdzie mu mecz życia, tak jak Bronowickiemu z Portugalią ;]

 

Ja tam nie widzę Wawrzyniaka goniącego Odonkora, ale Bronowickiego i - broń Boże! - Dudki też nie.

 

 

 

Jeżeli coś cytujesz, to podaj źródło...

 

Gdzieś na Sport.pl był wywiad z nim.

Odnośnik do komentarza

jakie za wczesnie dla Majewskiego ? przeciez on rocznik 1986r. ! przyszedl Leo a i tak Polska mentalnosc pozostala :/ za 4 lata bedziemy miec samych 26 utelentowanych pilkarzy na dorobku :doh!: nie wiem jak Majewski prezentowal sie na treningach ale to ze nie jedzie to dla mnie parodia ale jedzie kolo z Gornika ktory nawet jak polamia sie DMC nie zagra bo pewno Leo wymysli kogos innego ( jak bylo z DD ) na ta pozycje wtedy :keke: smiech na sali

Odnośnik do komentarza

A gdzie miał grać Majewski?

 

Pojechałby, gdyby nie było Rogera, ale skoro jest to nie ma Radka. Pazdan został, bo wypadł Bronowicki. Teraz Dudka "robi" za dublera Wawrzyniaka na lewej obronie a Pazdan za dublera Dudki na DMC. Tak rozumiem pozostawienie Pazdana w kadrze.

Odnośnik do komentarza

Po to Leo Majewskiego usilnie wystawiał na prawej pomocy gdzie nigdy w życiu nie grał i gdzie każdy ślepy widzi, że tam się nie nadaje gdyz nie ma zwodu, a jego najwieksza siła są szybkie podania na dwa kontakty. Przecierz wiadomo juz przed zgrupowaniem że za niego pojedzie Roger który wczoraj tak szybko zszedł bo a nóż w drugiej by gorzej zagrał i by Leo miał problem w końcu jednego ze swojej stajni managerskiej stracił (Matusiak).

 

Choćby czterech środkowych pomocników złapało kontuzje to i tak nie wierze że Pazdan zagra. Wstawi pewnie kogoś z innej pozycji do środka. Było to widac w spraingach gdzie w meczu z Macedonia Leo bał się go wstawic bo wiedział że jest jesszcze słabszy od tych co graja. Wszedł dopiero po golu.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...