Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Żal mi Kuszczaka, bo to fantastyczny GK i byłbym spokojniejszy widząc go na ławce

Fantastyczny to jest Buffon czy Casillas, ale nie bramkarz, który gra bardzo słabo na przedpolu. Kuszczak jest przeciętny, do tego lubi raz na jakiś czas popełnić wielbłąd (i przez to nie zrobi kariery w Man Yoo). Fabiański jest od niego lepszy moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Żal mi Kuszczaka, bo to fantastyczny GK i byłbym spokojniejszy widząc go na ławce

Fantastyczny to jest Buffon czy Casillas, ale nie bramkarz, który gra bardzo słabo na przedpolu. Kuszczak jest przeciętny, do tego lubi raz na jakiś czas popełnić wielbłąd (i przez to nie zrobi kariery w Man Yoo). Fabiański jest od niego lepszy moim zdaniem.

 

Super a teraz pomyśl co napisałeś i przeanalizuj gre obu zawodników w tym sezonie :> Kuszczak 1 błąd a Fabiański 2 :> No i po raz kolejny Kuszczak miał interwencje sezonu na Wyspach. Słabi to mają szczęście co :> :roll:

Odnośnik do komentarza
Żal mi Kuszczaka, bo to fantastyczny GK i byłbym spokojniejszy widząc go na ławce

Fantastyczny to jest Buffon czy Casillas, ale nie bramkarz, który gra bardzo słabo na przedpolu. Kuszczak jest przeciętny, do tego lubi raz na jakiś czas popełnić wielbłąd (i przez to nie zrobi kariery w Man Yoo). Fabiański jest od niego lepszy moim zdaniem.

No a dla mnie Kuszczak jest zajebisty :P I co :] Lepszy o pińcet od Łukasza F.. Teraz przypomnij gol z Kolumbia, ja powiem o o dwóch najlepszych obronach w Statku Premiera i będziemy na remisie.

Dla mnie to jest tak:

Mieliśmy jednego wyjebanego w kosmos GK i dwóch fantastycznych

Teraz mamy wyjebanego, mniej fantastycznego i ogórka.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy, że Kuszczak jest solidny. Fabiański? Szczerze? Nie wiaodmo za bardzo w jakiej jest formie.

Co on zagrał w Arsenalu? Prawie nic.

Kuszczak trochę jednak pobronił w LM. Na pewno ma większe doświadczenie. Wolałbym jego jako drugiego bramkarza niż Fabiańskiego.

Chociaż Fabiański pomimo wszystko ma chyba większy talent.

Tak czy siak nie widzę w kadrze Kowalewskiego. Nie dość, że stroi fochy to jeszcze jest mało pewny.

Tak jak wspomniał me_who w Maryni, Leo powinien zastanowić się nad młodym Szczęsnym.

Odnośnik do komentarza
Tak jak wspomniał me_who w Maryni, Leo powinien zastanowić się nad Szczęsnym.

 

I zanim wystrzeli w kosmos dyskusja:

Fabiański jest i tak dla Leo nr 2. To nr 3 może być młodziak z tego samego zespołu co Fabian, który zagrał o te ~5 meczów mniej :D

Kowalewski jest dla mnie na nie, bo nie za bardzo się czuł na liście rezerwowej. Kręcenie noskiem, wymówki, fochy małe...Dla mnie to nie jest GK na ME...

Odnośnik do komentarza
Super a teraz pomyśl co napisałeś

napisałem to, co uważam, nie musisz się z tym zgadzać.

Kuszczak to taki drugi Valdes. Obaj lubią wpuścić raz na jakiś czas spektakularnego gola. Co z tego, że potrafi wybronić niesamowite sytuacje z linii bramkowej (trzeba mu przyznać, że ma dobry refleks) jak na przedpolu gra słabo.

Dla mnie Fabiańskie jest bardziej zaufanym zawodnikiem, nie boję się, że zaliczy kiks, odwrotnie jest z Tomkiem.

Odnośnik do komentarza
Teraz przypomnij gol z Kolumbia, ja powiem o o dwóch najlepszych obronach w Statku Premiera i będziemy na remisie

Powiem tak, Valdes też w każdym sezonie notuje wiele genialnych interwencji i przytrafi mu się kilka baboli. O czym się bardziej pamięta? Obrońca, który ma takiego GK za sobą nie ma do niego pełnego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Super a teraz pomyśl co napisałeś

napisałem to, co uważam, nie musisz się z tym zgadzać.

Kuszczak to taki drugi Valdes. Obaj lubią wpuścić raz na jakiś czas spektakularnego gola. Co z tego, że potrafi wybronić niesamowite sytuacje z linii bramkowej (trzeba mu przyznać, że ma dobry refleks) jak na przedpolu gra słabo.

Dla mnie Fabiańskie jest bardziej zaufanym zawodnikiem, nie boję się, że zaliczy kiks, odwrotnie jest z Tomkiem.

 

Ja oprócz meczu z Kolumbią i tego farfocla to nie przypominam sobie jakiejś Bardzo poważnej wpadki :o no chyba że mnie oświecisz :>

Odnośnik do komentarza
Teraz przypomnij gol z Kolumbia, ja powiem o o dwóch najlepszych obronach w Statku Premiera i będziemy na remisie

Powiem tak, Valdes też w każdym sezonie notuje wiele genialnych interwencji i przytrafi mu się kilka baboli. O czym się bardziej pamięta? Obrońca, który ma takiego GK za sobą nie ma do niego pełnego zaufania.

Prosze o przypomnienie baboli.

Odnośnik do komentarza

Drugi mecz przygotowawczy do Euro (ten zremisowany 1:1). Do spółki z Jopem i drugim stoperem popełnili błąd. Kuszczak wyszedł do piłki i jej nie wyłapał, a snajper rywali wbił nam gola. Jeśli GK nie ma pewności czy wyłapie piłkę to chyba powinien zostać w bramce. To potwierdza moje zdanie, że czasem ma problemy z oceną sytuacji i przeciętnie gra na przedpolu.

Odnośnik do komentarza
Drugi mecz przygotowawczy do Euro (ten zremisowany 1:1). Do spółki z Jopem i drugim stoperem popełnili błąd. Kuszczak wyszedł do piłki i jej nie wyłapał, a snajper rywali wbił nam gola. Jeśli GK nie ma pewności czy wyłapie piłkę to chyba powinien zostać w bramce. To potwierdza moje zdanie, że czasem ma problemy z oceną sytuacji i przeciętnie gra na przedpolu.

Ja mówiłem o Valdesie i proszę o błędy w temacie o Barcelonie.

Sorki za niedoprecyzowanie pytania.

Odnośnik do komentarza
me_who znowu się z tobą zgadzam.

Trzeci bramkarz ma teoretycznie jechać i się uczyć; podgladać, obserwować. To miejsce dla utalentowanego chłopaka, który raczej nie ma szans na grę, ale sporo potrafi i warto, żeby otrzaskał się z klimatem.

Nie zgodzę sie z tym. Na mistrzostwa ma jechać 23 najlepszych piłkarzy w kraju i kazdy z nich ma jechać żeby w razie czego zagrać a nie sie otrzaskiwać. Mówiąc inaczej, ma byc tak: Gra Boruc,dostaje czerwo/kontuzje - wchodzi Fabian, ma kartke/kontuzje wchodzi...dla mnie Kowalewski bo na myśl o młodym Szczęsnym w bramce w meczu na Euro to włos mi sie jezy na głowę. Wole Kowalewskiego, a że nie chciał jechać jako zapchajdziura na kilka dni potrenowac to mu sie nie dziwie. teraz zdeklarował sie , że jedzie.

Odnośnik do komentarza
Teraz przypomnij gol z Kolumbia, ja powiem o o dwóch najlepszych obronach w Statku Premiera i będziemy na remisie

Powiem tak, Valdes też w każdym sezonie notuje wiele genialnych interwencji i przytrafi mu się kilka baboli. O czym się bardziej pamięta? Obrońca, który ma takiego GK za sobą nie ma do niego pełnego zaufania.

Prosze o przypomnienie baboli.

 

No nie mow, ze nie pamietasz baboli made in Valdes? Praktycznie w kazdym sezonie puszcza pare szmat.

Odnośnik do komentarza
a że nie chciał jechać jako zapchajdziura na kilka dni potrenowac to mu sie nie dziwie. teraz zdeklarował sie , że jedzie.

 

Czy Ty czytałeś tą część???

Dla mnie albo jesteś 100% reprezentacja, albo jesteś 0% reprezentacja. Nie może być - eee, na jakieś zgrupowanie z dupy nie pojadę, ale na ME to spoko, pewnie, pozdro 600....

 

No nie mow, ze nie pamietasz baboli made in Valdes? Praktycznie w kazdym sezonie puszcza pare szmat.

Nie pamiętam.

No i właśnie jako niepamiętający proszę o kompilację kilku baboli z tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
a że nie chciał jechać jako zapchajdziura na kilka dni potrenowac to mu sie nie dziwie. teraz zdeklarował sie , że jedzie.

 

Czy Ty czytałeś tą część???

Dla mnie albo jesteś 100% reprezentacja, albo jesteś 0% reprezentacja. Nie może być - eee, na jakieś zgrupowanie z dupy nie pojadę, ale na ME to spoko, pewnie, pozdro 600....

No tak,tylko to było na zasadzie: przyjedź Wojtuś na trzy dni to postrzelamy ci troche na bramkę, a później i tak wypier.... Jesli chłop się ceni to miał prawo tak zrobić. teraz jedzie pomóc i jako czwarty bramkarz w Polsce w hierarchii Leo powinien jechać on.

Odnośnik do komentarza

No ja mysle, ze z tym Blaszczykowskim to niestety jakis walek jest :| JAkby gosc normalnie zlapal kontuzje to zwyczajnie bylby jakikolwiek wywiad - gosc by powiedzial 2 zdania, byloby widac, ze jest przybity i tyle. A tutaj totalna cisza... Troche dziwna sytuacja, zrezygnowali z niego bo bylby gotowy dopiero na 3 mecz ? W takiej sytuacji Leo mialby juz dawno plan B - to musialobyc cos hmm nieprzewidywalnego. Poza tym, no wiem kurcze malo tego Piszczka widzialem - on w ogole powacha murawe ? Ja juz chyba wolalbym Blaszczykowskiego siedzacego przez mecze grupowego na lawie bo no nie wierze, ze gosc prosto z urlopu bedzie w lepszej formie od reszty. A w naszym najlepszym meczu na wielkiej imprezie (od czasu MS'86) - czyli przeciw USA, na prawej stronie gral ... Zurawski :D

Odnośnik do komentarza
Nie pamiętam.

No i właśnie jako niepamiętający proszę o kompilację kilku baboli z tego sezonu.

nie wiem czy Ty tak serio czy sobie jaja robisz, ale jeśli serio to musisz mieć słabą pamięć. Wielokrotnie pamiętam jak "załamywałeś ręce" po jego interwencjach ("relacja" w livescorze). Może z Profem pogadaj to Ci przypomni kilka ciekawych sytuacji, bo ja osobiście nie oglądam meczów FCB, ale nie wmówisz mi mimo to, że Valdes nie puszcza szmat, bo każdy wie, że puszcza.

EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Wielokrotnie pamiętam jak "załamywałeś ręce" po jego interwencjach

Miło mi, że mylisz mnie z Profesorem :] Nie wiem czy Jemu jest tak miło, ale....

 

No ja mysle, ze z tym Blaszczykowskim to niestety jakis walek jest

UEFA nie daję się robić w wafla jak PZPN - o tej prze żaden wałek w stylu "kłótnia" nie przejdzie. Musiał być kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...