Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Rogera drodzy Panowie to nie patrzmy na to az tak sceptycznie. Leo jeszcze nie rozdal kart i oger nie jest w kadrze na Euro.

 

Moim zdaniem zbyt perfidnie wygladalo zalatwienie Rogerowi obywatelstwa na ostatni gwizdek. Nie zasluzyl sobie na kadre jak Oli, a smierdzi mi ten "polski patriotyzm" checia reklamy i odejscia z Warszawa na zachod. Jednak jezeli Leo widzi Rogera lepiej niz Gargule i pasuje on do jego wizji naszej kadry to mowie tak, o ile brazylijczyk bedzie w dobrej formie. Aktualnie mamy Zurawia, ktory strzela mnostwo bramek w Grecji, Murawskiego ktory smiga w Lechu, az sie patrzy ale nie przesadzajmy - nie mamy typowego playmakera. Roger pokazywal (niestety ostatnio jak Prof powiedzial jesienia) badzo wysoka forme, wizje gry i posiada umiejetnosci jakie powinien miec kazdy dobry rozgrywajacy.

 

Mi rowniez nie podoba sie fakt, ze nie mozemy znalezc dobrego rozgrywajacego z Polski, ale jezeli nie to mozna wykorzystac czlowieka z paszportem. Ludzie - popatrzcie na to, ze Leo placa za efekty pracy, a nie za tego kogo bierze do skladu. Kto przypuszczal na poczatku zabawy z Beenhakerem, ze bedziemy miec Zahorskiego, Murawskiego, Dudke czy innych podobnych Panow w kadrze?

 

Mowie Rogerowi tak, jezeli bedzie w tym momencie w lepszej formie niz reszta.

 

Poza tym ciesze sie, ze czytajac te wszystkie komentarze na naszych polskich portalach tutaj nie przeczytam chamskich, rasistowskich hasel jak "Polska dla Polakow" czy "Brazol do Brazylii".

Odnośnik do komentarza
Co do Rogera drodzy Panowie to nie patrzmy na to az tak sceptycznie. Leo jeszcze nie rozdal kart i oger nie jest w kadrze na Euro.

Nie jest, ale trudno mi uwierzyć, że przyspieszono tryb nadania Brazylijczykowi polskiego obywatelstwa, by teraz zostawić go w Warszawie i nie zabrać na EURO 2008. Po prostu w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Co do Rogera drodzy Panowie to nie patrzmy na to az tak sceptycznie. Leo jeszcze nie rozdal kart i oger nie jest w kadrze na Euro.

Nie jest, ale trudno mi uwierzyć, że przyspieszono tryb nadania Brazylijczykowi polskiego obywatelstwa, by teraz zostawić go w Warszawie i nie zabrać na EURO 2008. Po prostu w to nie wierzę.

 

Chcialbym uwierzyc, ze to nie jest prawda, ale jestem podobnego zdania co Ty Kamtek. Niestety wyglada na to, ze Roger jest ulubiencem Leo. Kazdy ma swoich ulubiencow i oby nie za duzo jak Wojcik (te wszystkie Iwany, Brzeczki i Kowalczyki). Mam jednak nadzieje, ze jezeli pojedzie na Euro to pokaze sie z bardzo dobrej strony (patrz runda jesienna).

 

Aktualnie mamy Zurawia, ktory strzela mnostwo bramek w Grecji,

Hę? Coś mnie ominęło? Masz na myśli rzuty karne? :>

 

Dwie bramki z karnych to Zuraw strzelil w ostatnim meczu. Poza tym dolozyl z 4-5 i to nie z karnych. To wszystko zrobil w okolo 10 meczach. Czy to taki zly wybor? Jezeli jest za slaby dla kadry to wpuscic Brozka, tylko ze ten to pokazal, ze liga polska dla niego za slaba, a kadra to raczej nie jego kierunek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wybrańcy Leo Beenhakkera na Euro 2008:

 

Bramkarze:

1. Artur Boruc (Celtic Glasgow)

2. Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

3. Tomasz Kuszczak (Manchester United)

 

Obrońcy:

1. Jacek Bąk (Austria Wiedeń)

2. Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad)

3. Paweł Golański (Steaua Bukareszt)

4. Mariusz Jop (FK Moskwa)

5. Adam Kokoszka (Wisła Kraków)

6. Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)

7. Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

8. Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

 

Pomocnicy:

1. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

2. Dariusz Dudka (Wisła Kraków)

3. Łukasz Garguła (GKS Bełchatów)

4. Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

5. Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)

6. Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)

7. Radosław Majewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.)

8. Rafał Murawski (Lech Poznań)

9. Michał Pazdan (Górnik Zabrze)

 

Napastnicy:

1. Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)

2. Radosław Matusiak (Wisła Kraków)

3. Marek Saganowski (Southampton FC)

4. Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

5. Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

6. Maciej Żurawski (AE Larisa)

 

(PiłkaNożna.pl)

Odnośnik do komentarza
IMO do odstrzału Pazdan, Saganowski i zapewne Majewski, choć nie zdziwiłbym się gdyby to był Garguła, który nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze w lidze. Jak dla mnie to nie ma żadnych zaskoczeń.

 

Ja wywalilbym Pazdana, Gargule i Matusiaka, ale ten ostatni ma juz "zapewne" pewny bilet na Euro.

Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem jedno - gdyby Pazdan miał "polecieć", to stałoby się to już teraz... On na to Euro pojedzie... Mi się wydaje, że polecą Wawrzyniak, choć to zależy trochę jeszcze od tego, czy doprowadzą Bronowickiego do zdrowia, Łobodziński i Zahorski albo Saganowski.

Odnośnik do komentarza
IMO do odstrzału Pazdan, Saganowski i zapewne Majewski, choć nie zdziwiłbym się gdyby to był Garguła, który nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze w lidze. Jak dla mnie to nie ma żadnych zaskoczeń.

Pewnie taką decyzję podejmie Leo, choć moim zdaniem zamiast Pazdana poleci Wawrzyniak. Pazdan gdyby miał nie jechać na EURO odpadłby już teraz.

Jeśli odstrzeli Majewskiego, to niech sobie w d*pę wsadzi wypowiedzi, że Polska ma tyle samo talentów co każdy inny kraj.

Rozumiem oczywiście, że jako selekcjoner odpowiada za wyniki, dlatego powinien mieć wolną rękę w dokonywaniu powołań, ale jeśli kosztem powołania Rogera będzie brak Majewskiego, a ten pierwszy nie będzie odgrywał ważnej roli w dobrze grającej reprezentacji na EURO, to chętnie kopnąłbym go w tyłek :>

Póki co, będę kibicował reprezentacji, ale wymagam dobrej gry, skoro takie szopki się robi z paszportami, a szansę pojechania na dużą imprezę traci, moim zdaniem, najbardziej utalentowany pomocnik w naszej lidze będący w świetnej formie.

Odnośnik do komentarza

Według mnie wylecieć powinni Saganowski, Garguła i Zahorski. Cały czas też nie daje mi spokoju Roger ,od którego w zasadzie nie wiemy co wymagać (oczywiście poza dobrą grą dla biało-czerwonych). Jeśli miałbym wstawić w jego miejsce, któregoś ze skreślonych Polaków to byłby to na pewno Piszczek. Byłaby to wspaniała szansa na pokazanie się dla tego zawodnika. :]

Odnośnik do komentarza

Przecież Leo mówił, że z tej kadry odpadnie po jednym zawodniku z każdej formacji.

 

Obrona - Kokoszka lub Wawrzyniak ze wskazaniem na pierwszego, bo atutem Wawrzyniaka jest fakt, że może grać na lewej stronie jak i na środku. Tak sądzę, chociaż moja sympatia z oczywistych względów jest po stronie Kokoszki.

 

Pomoc - poleci zawodnik środka pola - jest trzech ofensywnych (Roger, Majewski, Garguła) i czterech defensywnych (Dudka, Lewandowski, Murawski, Pazdan) - moim zdaniem ktoś z trójki Majewski, Garguła, Pazdan.

 

Atak - Łobodziński to pomocnik i dubler Błaszczykowskiego, Żurawski, Smolarek i Matusiak są pewni, a więc Zahorski bądź Saganowski. Poleci napastnik Świętych.

 

Leo mnie zaskoczył odrzucając Radomskiego. To tyle.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...