Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

mówi po polsku, a to, że mówi z obcym akcentem i nie tak płynnie to inna sprawa. ciężko się jest nauczyć języka mając z nim tak ograniczony kontakt, prawda? Roger miał na to dwa lata i ciągły kontakt z językiem.

a w domu Ebiego mówiło się po polsku nie po holendersku, ma polskich rodziców, którzy o to zadbali; ta cała dyskusja robi sie coraz dziwniejsza; jedyne co mi się nie podoba w sprawie Rogera, to to, że pojedzie na Euro na co nie zasłużył

 

Większość uważa że tak, więc zaczynam poważnie rozważać sens istnienia takich imprez, po co taka rywalizacja? Skoro jesteśmy słabi i bez pomocy ludzi z poza naszego kraju nie umiemy sobie poradzić, to powinniśmy to zaakceptować. Nawet jeśli inne narody przyznawałby obywatelstwa na lewo i prawo (a niestety, przykładów takich jak Roger, nie licząc Azerbejdżanu, Toga i Kataru, jest bardzo, bardzo mało).

sorry kolego, ale co ty? 10 lat pod lodem przeleżałeś? sport to komercja, a gdyby nie był komercyjny, to w CM/FMa nigdy byś nie zagrał; co proponujesz? niczym sie nie interesować? polska liga - oszust za oszustem; takie sporty jak pływanie, lekkoatletyka, ciężary, kolarstwo, biegi, biegi narciarskie - dopingowicz za dopingowiczem; piłka nożna - wałek za wałkiem, a o tym kto wygrywa często decydują błędy? sędziów...

BTW też nie marzy mi się repra jak francuska czy niemiecka złożone z najemników...

Odnośnik do komentarza
BTW też nie marzy mi się repra jak francuska czy niemiecka złożone z najemników...

 

Kompletnie bez sukcesów na dodatek. Szabla w dłoń. Nie będzie "czarny" nam pomagał czy inny "najemnik".

 

Przepraszam ale pięknych porażek to ja mam już dość :)

 

Jeżeli mam widzieć w białym trykocie "naszego" który drepta jakby go ktoś przed meczem w szatni przestraszył to podziękuję. Wole oglądać 11 "najemników" którzy wypluwają na boisku płuca "bo chcą się wypromować".

Rozumiem, że Gargule utrudni to (obywatelstwo nadane Rogerowi) wyjazd na ME ? Niech "nasi" udowodnią, że są lepsi od Rogera czy innego "nowego Olisadebe", a wtedy nie będziemy musieli sięgać po "najemników" :)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli mam widzieć w białym trykocie "naszego" który drepta jakby go ktoś przed meczem w szatni przestraszył to podziękuję. Wole oglądać 11 "najemników" którzy wypluwają na boisku płuca "bo chcą się wypromować".

Rozumiem, że Gargule utrudni to (obywatelstwo nadane Rogerowi) wyjazd na ME ? Niech "nasi" udowodnią, że są lepsi od Rogera czy innego "nowego Olisadebe", a wtedy nie będziemy musieli sięgać po "najemników" smile.gif

 

To może po prostu kibicuje innej reprezentacji ? Tyle samo łączyć cię będzie z nimi, co z 11 najemnikami.

 

sorry kolego, ale co ty? 10 lat pod lodem przeleżałeś? sport to komercja

 

W wydaniu klubowy, powtarzam po raz 100, nie porównuj Klose i Henrego do Rogera.

Odnośnik do komentarza
BTW też nie marzy mi się repra jak francuska czy niemiecka złożone z najemników...

 

Kompletnie bez sukcesów na dodatek. Szabla w dłoń. Nie będzie "czarny" nam pomagał czy inny "najemnik".

 

Przepraszam ale pięknych porażek to ja mam już dość :)

 

Jeżeli mam widzieć w białym trykocie "naszego" który drepta jakby go ktoś przed meczem w szatni przestraszył to podziękuję. Wole oglądać 11 "najemników" którzy wypluwają na boisku płuca "bo chcą się wypromować".

Rozumiem, że Gargule utrudni to (obywatelstwo nadane Rogerowi) wyjazd na ME ? Niech "nasi" udowodnią, że są lepsi od Rogera czy innego "nowego Olisadebe", a wtedy nie będziemy musieli sięgać po "najemników" :)

A co Ty z tymi czarnymi ciągle? Jakieś kompleksy masz?

 

Mi też jako kibicowi zależy na tym, żeby kadra wygrywała, ale niech grają tam piłkarze, którzy są w jakikolwiek sposób związany z naszym krajem. Roger jaki ma związek z Polską? Przez dwa lata grał w Legii i lubi żurek...

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem co powiedzą ci wszyscy "prawdziwi" Polacy kiedy Roger sieknie Niemcom 2-3 bramki na otwarcie Euro :)

A jak już szaleć to szaleć...wyrzućmy Leo !!111 :) Przecież on nawet żurku nie lubi. Dawać Janasa czy innego Engela/Wójcika. A co.

Odnośnik do komentarza
a w domu Ebiego mówiło się po polsku nie po holendersku, ma polskich rodziców, którzy o to zadbali; ta cała dyskusja robi sie coraz dziwniejsza; jedyne co mi się nie podoba w sprawie Rogera, to to, że pojedzie na Euro na co nie zasłużył

 

Powołajmy Hajtę, on na pewno zasłużył :keke:

Na taką imprezę się jedzie za dobrą formę i umiejętności a nie za zasługi.

Odnośnik do komentarza
To kiedy Roger ostatnio pokazał dobrą formę? Jesienią?

 

Rozumiem, że "nasi" ofensywni pomocnicy grają jak z nut i są w życiowych w formach...

 

Majewski i Murawski na 100% są w życiowej formie. Żurawski jako AMC na pewno jest obecnie w lepszej dyspozycji niż Roger. Garguła również jest od Rogera obecnie lepszy, a na pewno nie gorszy. Na dzisiaj Roger to co najwyżej 5-6 AMC z polskim paszportem.

Odnośnik do komentarza

Prof, mam prośbę - napisz, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać 23, która jedzie na EURO, wybrana z tej 32... Bo moim zdaniem wcale nie jest tak, że Roger musi jechać kosztem Majewskiego czy Murawskiego... Już prędzej Zahorskiego czy Piszczka, w kontekście zapowiedzi Benhakkera co do podziału pozycji w kadrze na mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Prof, mam prośbę - napisz, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać 23, która jedzie na EURO, wybrana z tej 32... Bo moim zdaniem wcale nie jest tak, że Roger musi jechać kosztem Majewskiego czy Murawskiego... Już prędzej Zahorskiego czy Piszczka, w kontekście zapowiedzi Benhakkera co do podziału pozycji w kadrze na mistrzostwa.

 

Leon ze mnie żaden, ale proszę bardzo:

 

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.)

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld)

Odnośnik do komentarza
Prof, mam prośbę - napisz, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać 23, która jedzie na EURO, wybrana z tej 32... Bo moim zdaniem wcale nie jest tak, że Roger musi jechać kosztem Majewskiego czy Murawskiego... Już prędzej Zahorskiego czy Piszczka, w kontekście zapowiedzi Benhakkera co do podziału pozycji w kadrze na mistrzostwa.

 

Leon ze mnie żaden, ale proszę bardzo:

 

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.)

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld)

 

 

I super, "ale"... Leo zapowiedział 7 obrońców, 10 pomocników, 3 napastników. Więc - moim zdaniem - z kadry którą Ty podałeś wyleci jeszcze Radomski, i choćby w to miejsce wejdzie Roger, jako jeden z 6 ofensywnych pomocników (zapowiedziane jest 4 + 6). Co ciekawe - nie wskazałeś Garguły?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...