Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Beenhakera, to muszę się przynajmniej częściowo zgodzić z Profem - Beenhaker jeszcze wielkiego wyniku nie zrobił.

 

Nie oznacza, że nie widzę pozytywów - to co mnie wkurzało u Janasa i JWE to podawanie piłki między obrońcami i daleeeeki kop na napastnika - tymczasem w meczu pierwszym z Portugalią naprawdę tak nie było. Niestety, ostatnio styl gry trochę wrócił do longballa, ale może faktycznie Polacy się do innej gry nie nadają...

 

Z plusów zauważam też nietrzymanie się nazwisk - jeśli ktoś nie gra jak należy, nie jest wstawiany - z pierwszego składu wypadli byli przecież Rasiak, Dudek czy ostatnio Żurawski. Co do Jelenia, to przecież za bardzo w klubie nie gra.

 

Tyle plusów, ale najważniejsze przecież dopiero przed tą drużyną i w tym kontekście Beenhakera należy oceniać.

 

Co do powołań na obóz - to przecież ewidentnie rezerwy są, żeby poszukać jednego, może dwóch ewentualnie nadających się do pierwszej kadry.

Odnośnik do komentarza
Co do Beenhakera, to muszę się przynajmniej częściowo zgodzić z Profem - Beenhaker jeszcze wielkiego wyniku nie zrobił.

 

Pogadamy jutro o tej porze ;).

 

Paru nazwisk brakuje np. Wilka i Kikuta z Lecha, Jarki z Górnika.

 

Ogólnie to raczej przegląd zawodników, którzy do szerokiej kadry mogą ewentualnie pukać, może poza Pawłem Brożkiem.

 

Co do Lechitów się zgodzę, ale Jarka? Co on takiego na Boga pokazał? Wcisnął dla ogórków (nie obrażając ogórków) parę bramek i media robią z niego gwiazdę. Zdziwił mnie brak Kikuta, który świetnie radzi sobie na prawej stronie obrony w tym sezonie. Z powołanych zawodników liczyłbym na Majewskiego (uciekaj z Grodziska!), Boguskiego i Nowaka, mimo słabszej dyspozycji w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Więc jak skomentujesz powołanie Kokoszki, który w Wiśle nie gra w ogóle?

 

A co ma jedno do drugiego? Ty sugerujesz, że lechici zasługiwali na powołanie, ja, widząc ich w akcji przez całą rundę, odpowiadam, że nie powinien ich powoływać, a Ty wyskakujesz z Kokoszką. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

 

Podejrzewam, że Leo uważa go za dobrego obrońcę, w końcu już u niego grał, i chce sprawdzić, jakie zrobił postępy w grze. Żurawski i Jop też nie grają, a powołania na Belgię dostali.

Odnośnik do komentarza

No dobra. Wszystko fajnie. Mamy awans i zagramy na Euro, ale ja się pytam co dalej? Z taką grą to IMO nie mamy szans choćby na jeden punkt w fazie grupowej. Przecież Euro to nie to samo co Mundial. Tutaj nie dostaniemy w grupie drużyn pokroju Ekwadoru czy Kostaryki (z całym szacunkiem dla tych ekip). A skoro na mundialu wygraliśmy ledwo jeden mecz, to na Euro będzie cholernie trudno.

Odnośnik do komentarza
No dobra. Wszystko fajnie. Mamy awans i zagramy na Euro, ale ja się pytam co dalej? Z taką grą to IMO nie mamy szans choćby na jeden punkt w fazie grupowej. Przecież Euro to nie to samo co Mundial. Tutaj nie dostaniemy w grupie drużyn pokroju Ekwadoru czy Kostaryki (z całym szacunkiem dla tych ekip). A skoro na mundialu wygraliśmy ledwo jeden mecz, to na Euro będzie cholernie trudno.

 

Nie wywalczyć awansu - źle, wywalczyć - jeszcze gorzej. Wiadomo, że będzie trudno ale przecież w poprzednich mistrzostwach Grecy(przeciez przed mistrzostwami przegrali nawet z Polską) nie grali pięknie a wszyscy wiemy jak się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Boruc - 8, bezbłędny

 

Bronowicki - 7, za mało w ofensywie

Wasilewski - 7, jw.

Żewłakow - 8/9 świetnie

Bąk - 8

 

Lewandowski - 8, to jest prawdziwy DM

Sobolewski - 7, jakoś go nie lubię ;)

Krzynówek - 8, trochę więcej bym chciał, ale asysta

Łobodziński - 6, najsłabszy, choć jeden drybling mu wyszedł

 

Żurawski - 7

Smolarek - 9, rewelacja, MoM

 

Kosowski - 6, nic

Błaszczykowski - 8, 2 akcje, potem zgasł, ale aktywny w obronie

Murawski - bez oceny, nie widziałem go za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Boruc - 8, bezbłędny

 

Bronowicki - 7, za mało w ofensywie

Wasilewski - 7, jw.

Żewłakow - 8/9 świetnie

Bąk - 8

 

Lewandowski - 8, to jest prawdziwy DM

Sobolewski - 7, jakoś go nie lubię ;)

Krzynówek - 8, trochę więcej bym chciał, ale asysta

Łobodziński - 6, najsłabszy, choć jeden drybling mu wyszedł

 

Żurawski - 7

Smolarek - 9, rewelacja, MoM

 

Kosowski - 6, nic

Błaszczykowski - 8, 2 akcje, potem zgasł, ale aktywny w obronie

Murawski - bez oceny, nie widziałem go za bardzo.

 

wosiu, jeśli Kosowski zagrał na 6, to Łobodziński na 5. Kosa przynajmniej niczego nie spieprzył. A teraz idę ryczeć dalej.

Odnośnik do komentarza

Jako stary człowiek (co ledwo może) właśnie sobie płaczę w kąciku :)

Jestem z pokolenia, co przez 16 lat dostawała wpierdol od każdego kto się pojawił na horyzoncie. Później był awans na MŚ nr 1, potem nr 2 - ale awans na ME pobił wszystko :]

Dlatego, ze nawet szczęśliwcy oglądający Orły Górskiego nie dostali szansy zobaczyć awansu na ME. A mi to było dane.

 

Dlatego dziękuję Wam moi kochani reprezentanci. Dla mnie dziś przeszliście do legendy.

Odnośnik do komentarza

:jupi::polska:

Znowu bedzie krótko :kekeke: .

Mecz sam w sobie był bardzo przeciętny, ale wygraliśmy.

Dla mnie drużyna, którj kibicuję moze grać piach ale ma wygrywać. Polska wygrała. O to chodzi. Nie musimy grać pięknej, porywającej piłki. My mamy wygrywać :) .

Leo udało się to co nie udało się wielu polskim trenerom. Co teraz powiedza panowie Lato i Tomaszewski? Piechniczek też coś pieprzył o polskiej myśli szkoleniowej.

Wprowadziliście Polskę na ME? Nie. Do widzenia się z panami.

Powinniśmy dziękować Włodkowi Smolarkowi za spłodzenie syna. Powinniśmy dziękować opatrzności, że Ebi nie wychowywał się w Polsce.

Ten chłopak to w tej chwili klasa międzynarodowa.

Wreszcie Boruc nie popełnił błędu w meczu. Grał bardzo pewnie. Super.

Nie do końća podobała mi się gra naszej obrony. Niestety starsi zawodnicy są za wolni. Bronowicki też się spóźniał. Ale ogólnie było w porządku.

Słabiej zagrał Łobodziński. Błaszczykowski, który wszedł po przerwie zagrał świetnie.

Lubię Lewandowskiego. Chłopak dojrzał w tych eliminacjach. To cholernie pewny punkt drużyny.

Sobolewski? On mnie nie przekonuje.

Krzynówek sporo pracował, ale powinien jak najszybciej odejść z Wolfsburga. On może grać jeszcze lepiej :) .

Żurawski. Z nim mam problem. Niby dobrze, że jest ale widać, że nie gra w klubie. Trzeba szukać młodszego zawodnika o podobnych walorach do Żurawia.

Kosowski w kadrze to pomyłka. Jemu bym definitywnie podziękował.

Liczę, że z Serbią zagrają zmiennicy. Niech pokażą na co ich stać :) .

 

BTW. Popłakałem się po tym meczu. Po raz pierwszy od finałowego meczu LM AC Milan- Liverpool się popłakałem. To było coś pięknego.

To niby tylko piłka nożna, ale co tam. Nie wstydzę się swoich łez :) .

Tak, jestem szczęśliwy, że dożyłem awansu Polski na ME :) .

I jeszcze raz :jupi::polska:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...