Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Wasyl jeszcze kiedykolwiek wróci do poważnego grania to moim zdaniem trzeba to będzie uznać za jego wielki sukces. Takie makabryczne kontuzje zdarzały się już piłkarzom przed nim, nawet tym wielkim jak chociażby Larson czy Cisse. Udawało im się wrócić do poważnego grania. Problemem jest jednak moim zdaniem to że byli to napastnicy. Co prawda oni też są narażeni na urazy ale jednak nie ryzykują tak bardzo jak ostro grający Wasilewski. W związku z tym sądze że zadziornego, nieustępliwego i nigdy nie cofającego nogi Wasilewskiego możemy już nigdy na boisku nie zobaczyć. Po takiej kontuzji powrót do takiego stylu gry jest chyba niemożliwy. Oby wogóle wrócił do piłki.

Odnośnik do komentarza

Mały OT, Eduardo z Arsenalu też miał tego rodzaju kontuzję, a wrócił do gry i nawet pięknie karne wymusza :-k . Wasyl wróci, trza być dobrej myśli.

 

Z diagnozy wynika, że oprócz złamania w 2 miejscach Wasyl doznał jeszcze uszkodzenia więzadeł krzyżowych. Nie wiem czy można wykonać oba zabiegi na raz, ciężko rehabilitować kolano mając niesprawną nogę.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście Leo już znalazł klasowego prawego obrońcę na jego miejsce:

 

http://www.90minut.pl/news/101/news1014734-Rzezniczak-zastapi-Wasilewskiego-w-kadrze.html

 

Sory, ale kto jak kto w Legii, ale on ostatnio gra bardzo dobrze. IMO obecnie trzech piłkarzy naszego klubu zasługuje na kadrę: Iwański, Rybus i właśnie Rzeźniczak.

Odnośnik do komentarza
- To nie było zamierzone. Nie gram w piłkę, żeby łamać nogi. To naprawdę nie było celowe. Obaj ruszyliśmy do piłki i niestety trafiłem w nogę Wasilewskiego. Chciałbym go za to przeprosić. Po zejściu z murawy szukałem go w szatni, ale już go tam nie było. Nie jestem złą osobą. Zobaczymy jakie konsekwencje poniosę za ten faul - powiedział Axel Witsel.

 

 

:lol:, on udaje czy naprawdę nie widział co zrobił Wasilewskiemu?

Odnośnik do komentarza

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

Halo to od czego są przepisy? Oprócz karania za zdejmowanie koszulek... To nie jest wypadek, to jest chamskie zachowanie imbecyla.

Uważasz, że jakby podbiegł ktoś i uderzył witsela i potem skakał mu po głowie to jest to ok? W końcu sport kontaktowy...

 

Jaki sport tutaj masz na myśli? Jeśli K2, to nie ma sprawy. Przepisy? Owszem, są od karania boiskowych idiotów. Oglądam jednak Wasilewskiego zbyt długo, widziałem na własne oczy zbyt wiele bardzo agresywnych fauli w jego wykonaniu, żeby się teraz kajać, jaki to Marcinek biedny i poszkodowany. Sorry, jestem niedobry.

koledzy już ci wcześniej odpowiedzieli, mi szkoda słów... poza tym słowo kajać nie ma sensu w tym zdaniu :]

Me who świetny pomysł ma, żeby karać w takim przypadku dyskwalifikacją aż do powrotu poszkodowanego na boisko

Odnośnik do komentarza

Jak sobie przypomne Golanskiego podczas Euro 2008 i jego mecz z Niemcami to przeraza mnie wizja najblizszego meczuz irlandia gdzie on zagra w I skladzie :|

 

szkoda slow na tego belga co tak chamsko wszedl wasilewskiemu i jeszcze mowi ze przypadek hahah pewnie myslal ze trafi w stope ta nakladko ale sie przeliczyl dobrze wiedzial ze pilki nie dostanie szkoda wulgaryzmow na niego

 

wasilewskie twardziel, ale na jego pozycji duzo trudniej bedzie sie przelamac psychicznie po takiej kontuzji

Odnośnik do komentarza

i0q - z Niemcami Golański grał na lewej, a tak to przypomnij sobie lepiej mecz z Portugalią. Wtedy wymiatał :)

Otóż to.

 

Paradoksalnie może to wyjść kadrze na zdrowie, bo według mnie Golański jest dużo lepszy od Wasyla, a przynajmniej ma jakąś technikę i będzie mógł coś zdziałać w przodzie z Błaszczykowskim. Poza tym czekałem na jego powrót do kadry, nie wiem dlaczego Leo go pomijał.

Odnośnik do komentarza
- To nie było zamierzone. Nie gram w piłkę, żeby łamać nogi. To naprawdę nie było celowe. Obaj ruszyliśmy do piłki i niestety trafiłem w nogę Wasilewskiego. Chciałbym go za to przeprosić. Po zejściu z murawy szukałem go w szatni, ale już go tam nie było. Nie jestem złą osobą. Zobaczymy jakie konsekwencje poniosę za ten faul - powiedział Axel Witsel.

 

 

:lol: , on udaje czy naprawdę nie widział co zrobił Wasilewskiemu?

 

Zauważ, że zszedł do szatni zaraz po faulu (dostał czerwoną kartkę), to raz. Dwa, to ledwie 20-letni chłopak, co go oczywiście nie usprawiedliwia, ale raczej świadczy o drastycznej formie bezmyślności raczej, niż premedytacji.

 

Żeby nie było - wina jego jest bezdyskusyjna, ale nie upatrywałbym w tym polowania na nogi Wasilewskiego, jak w przypadku, który pokazał Fika, czy słynnym ataku Roya Keane'a na kolano Haalanda. Tymczasem niedługo znów będziemy świadkami nagonki jak na Webba czy Jacka Bąka.

Odnośnik do komentarza

wtedy cały zespół wymiatał a Portugalia wcale nie taka silna ledwo z albania sobie ostatnio dali rade...cudem to wygrali w 95 minucie

mecz Polska-Niemcy to glowny winowajca tej przegranej to golanski przez jego niezdecydowanie przegralismy

a Golanskiego Leo pomijal bo po Euro stracił miejsce w skladzie Steua dopiero teraz zaczal grac kiedy nowy trener przyszedl

Odnośnik do komentarza

Na szczęście Leo już znalazł klasowego prawego obrońcę na jego miejsce:

 

http://www.90minut.pl/news/101/news1014734-Rzezniczak-zastapi-Wasilewskiego-w-kadrze.html

 

Kuba spisuje się w Legii bardzo dobrze. Warto go rozróżniać od miszcza Komorowskiego. :>

 

Na prawej obronie?

Oczywiście, Kuba jest nominalnym prawym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...