Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

MarioWO(L)F, chodzby Kuszczak ;P W sparingach dobrze gral (nie wpuszczal takich szmat jak Foster :P ), a ze Ferguson na niego nie stawia, to juz jego strata. Po drugie, to Leo chyba cos nie lubi Tomka :< 

 

 

 

A zamiast Saganowskiego moglby zagrac Frankowski! =DDDdDDdD 

Odnośnik do komentarza
2009, 19:49' timestamp='1250704169' post='723292']

MarioWO(L)F, chodzby Kuszczak ;P W sparingach dobrze gral (nie wpuszczal takich szmat jak Foster :P ), a ze Ferguson na niego nie stawia, to juz jego strata. Po drugie, to Leo chyba cos nie lubi Tomka :< 

 

 

 

A zamiast Saganowskiego moglby zagrac Frankowski! =DDDdDDdD 

 

Kuszczak? To byłaby dopiero porażka. On nawet nie siedzi na ławie, tylko na trybunach. Wg mnie lepszy jest słabszy zawodnik ale grający regularnie. Z Frankowskim to rozumiem taki żarcik? :]

 

Ale co do bramkarzy - obecnie nie ma ani jednego ciekawego golkipera w ekstraklasie - parę lat temu byłoby to nie do pomyślenia :/

Odnośnik do komentarza

Ten Przyrowski to rozumiem dowcip jakiś? Saganowski też?

 

Obecnie bramkarza lepszego od Przyrowskiego nie widzę (Fabiański kontuzjowany), a Saganowski przynajmniej gra w klubie. Na trzeciego napastnika nadaje się.

Żartujesz? Kuszczak jest na pewno lepszym bramkarzem, obecnie bramkarz numer dwa w Manchesterze [chodzi mi o poziom, bo od Fostera jest lepszy, a niestety Ferguson tego nie zauważa], a to chyba coś oznacza?

Odnośnik do komentarza

Ten Przyrowski to rozumiem dowcip jakiś? Saganowski też?

 

Obecnie bramkarza lepszego od Przyrowskiego nie widzę (Fabiański kontuzjowany), a Saganowski przynajmniej gra w klubie. Na trzeciego napastnika nadaje się.

Żartujesz? Kuszczak jest na pewno lepszym bramkarzem, obecnie bramkarz numer dwa w Manchesterze [chodzi mi o poziom, bo od Fostera jest lepszy, a niestety Ferguson tego nie zauważa], a to chyba coś oznacza?

 

Jaaaasne... Taki doświadczony trener jak Ferguson sadza na trybunach biednego Kuszczaka bo się na niego uwziął. Śmieszą mnie takie rzeczy, bo Tomek Kuszczak już od dłuższego czasu wie że szans na grę nie ma i najlepiej byłoby pójść na wypożyczenie. Ale nikt takich pieniędzy jak w MAN UTD mu nie da. Prawdą jest to że ma 27 lat i czas najwyższy zacząć gdzieś grać, choćby w dużo słabszym klubie.

Odnośnik do komentarza

Ten Przyrowski to rozumiem dowcip jakiś? Saganowski też?

 

Obecnie bramkarza lepszego od Przyrowskiego nie widzę (Fabiański kontuzjowany), a Saganowski przynajmniej gra w klubie. Na trzeciego napastnika nadaje się.

Żartujesz? Kuszczak jest na pewno lepszym bramkarzem, obecnie bramkarz numer dwa w Manchesterze [chodzi mi o poziom, bo od Fostera jest lepszy, a niestety Ferguson tego nie zauważa], a to chyba coś oznacza?

 

Jaaaasne... Taki doświadczony trener jak Ferguson sadza na trybunach biednego Kuszczaka bo się na niego uwziął. Śmieszą mnie takie rzeczy, bo Tomek Kuszczak już od dłuższego czasu wie że szans na grę nie ma i najlepiej byłoby pójść na wypożyczenie. Ale nikt takich pieniędzy jak w MAN UTD mu nie da. Prawdą jest to że ma 27 lat i czas najwyższy zacząć gdzieś grać, choćby w dużo słabszym klubie.

 

 

 

 

To ty chyba nie widziales co Foster wyrabial w sparingach (nie powiem, w niektorych zagral dobrze xd) i w meczu z Chelsea o tarcze Wspolnoty! ;o A Kuszczak lepiej prezentowal sie od Fostera w sparingach i nie popelniach takich bledow.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten Przyrowski to rozumiem dowcip jakiś? Saganowski też?

 

Obecnie bramkarza lepszego od Przyrowskiego nie widzę (Fabiański kontuzjowany), a Saganowski przynajmniej gra w klubie. Na trzeciego napastnika nadaje się.

Żartujesz? Kuszczak jest na pewno lepszym bramkarzem, obecnie bramkarz numer dwa w Manchesterze [chodzi mi o poziom, bo od Fostera jest lepszy, a niestety Ferguson tego nie zauważa], a to chyba coś oznacza?

 

Jaaaasne... Taki doświadczony trener jak Ferguson sadza na trybunach biednego Kuszczaka bo się na niego uwziął. Śmieszą mnie takie rzeczy, bo Tomek Kuszczak już od dłuższego czasu wie że szans na grę nie ma i najlepiej byłoby pójść na wypożyczenie. Ale nikt takich pieniędzy jak w MAN UTD mu nie da. Prawdą jest to że ma 27 lat i czas najwyższy zacząć gdzieś grać, choćby w dużo słabszym klubie.

 

 

 

 

To ty chyba nie widziales co Foster wyrabial w sparingach (nie powiem, w niektorych zagral dobrze xd) i w meczu z Chelsea o tarcze Wspolnoty! ;o A Kuszczak lepiej prezentowal sie od Fostera w sparingach i nie popelniach takich bledow.

 

Ale czy zmienia to fakt że jest w tej chwili 3 bramkarzem w hierarchii Fergusona? Nie. A wcale nie neguję umiejętności Kuszczaka - twierdzę że nie gra i nie zanosi się na to by wogóle grał.

Odnośnik do komentarza

Ale czy zmienia to fakt że jest w tej chwili 3 bramkarzem w hierarchii Fergusona? Nie. A wcale nie neguję umiejętności Kuszczaka - twierdzę że nie gra i nie zanosi się na to by wogóle grał.

 

No tak, tylko mnie zastanawia dlaczego Kuszczak jest wlasnie na 3. miejscu? ;o Moim zdaniem na miejscu Fergusona bym sie zastanowil i dal rowne szanse Kuszczakowi i Fosterowi na rywalizacje i pokazanie sie. :] Wg mnie, jesli to Kuszczak zagralby tak fatalnie jak ostatnio Foster, to w kolejnym meczu by nie zagral. :o

 

IMO Ferguson faworyzuje Fostera, o! ;]

 

 

 

jasonx - k :]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przecież Przyrowski to jest klasa Pawełka, nic więcej. Już prędzej widziałbym "Mnicha" jako trzeciego bramkarza reprezentacji. A prawda jest taka że hierarchia obecnie to Boruc > Fabiański (knt.) > Kuszczak > Stachowiak > Załuska > Szamotulski > różni starzy szmaciarze pokroju Pawełka i Przyrowskiego oraz młode talenty pokroju Skaby czy Szczęsnego, dla których na reprezentację jest albo za późno, albo za wcześnie.

 

I to brak Stachowiaka kosztem Szczęsnego i Przyrowskiego jest dla mnie skandalem.

Odnośnik do komentarza

Przecież Przyrowski to jest klasa Pawełka, nic więcej. Już prędzej widziałbym "Mnicha" jako trzeciego bramkarza reprezentacji. A prawda jest taka że hierarchia obecnie to Boruc > Fabiański (knt.) > Kuszczak > Stachowiak > Załuska > Szamotulski > różni starzy szmaciarze pokroju Pawełka i Przyrowskiego oraz młode talenty pokroju Skaby czy Szczęsnego, dla których na reprezentację jest albo za późno, albo za wcześnie.

 

I to brak Stachowiaka kosztem Szczęsnego i Przyrowskiego jest dla mnie skandalem.

 

Boruc delikatnie mówiąc nie przepada za Kuszczakiem i na odwrót. Jakiś czas temu wrzucali na siebie w gazetach i wiadomą jest że w kadrze jest miejsce dla jednego z nich (Boruca). A Skaba nie jest taki młody - ma 25 lat i oby teraz udowodnił że potrafi grać. Bo zanosi się na to że Mucha podpisze nowy wieloletni kontrakt z Legią.

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6956911,Roger_Guerreiro__Odchodze_z_Polski__ale_z_Polska_w.html?as=1&ias=4&startsz=x

 

interesujący wywiad z Rogerem. Raczej o Legii, ale też sporo o reprezentacji.

 

Odnoszę wrażenie, że jednak chłopak trochę się rożni od innych naturalizowanych piłkarzy w Polsce. Oczywiście, "nigdy nie będzie prawdziwym Polakiem", cały ten proces przyznawania obywatelstwa nie był zbyt szczęśliwy, ale zdaje się, że jednak przejął się tą całą sytuacją i nie jest to ktoś w rodzaju Davida Logana dla którego nie ma to wszystko większego znaczenia.

 

 

I jedynie szkoda tej słabej formy, która trwa już dosyć długo.

Odnośnik do komentarza
Bramkarze:

 

Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa)

Obrońcy:

 

Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus),Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (Hannover 96)

 

Pomocnicy:

 

Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań), Paweł Golański, (Steaua Bukareszt), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Rafal Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (Lille OSC).

 

Napastnicy:

 

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek, Jakub Wilk (Lech Poznań)

 

Zawodnicy na liście rezerwowej:

 

Wojciech Szczęsny (Arsenal London), Piotr Polczak (Cracovia Kraków), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Grzegorz Krychowiak (Girondins de Bordeaux), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa).

onet.pl

 

Pozwoliłem sobie skreślić nazwiska, które uważam za nieporozumienia.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto to pisze na onet.pl te artykuły, kto je kopiuje :roll:

Krzynówek to pomocnik, gra w kadrze na lewej obronie (to ostatecznie można go wpisać w obrońców, ale to i tak nieprawda), od kiedy, się pytam, Komorowski czy Gancarczyk to pomocnicy? Na dodatek Golański na pomocy, pożal się Boże :pray: no i jak wiadomo Łobo, Wilk i Kuba to nie napastnicy. Przeraziło mnie rozmieszczenie na liście, co do personaliów:

Na bramce jest ok, Przyrowski to nr 3, więc to jest bez większego znaczenia, Boruc i tak będzie bronił. Fabiański ma kontuzję, więc rozumiem. Przydałby się jednak jakiś Stachowiak, żeby zapoznać się jak wyglądają zgrupowania kadry ;] albo ewentualnie Gikiewicz :-k, ale Leo już będzie do końca eliminacji stawiał na swoich.

Na obronie też myślę jest ok, Bosacki to i tak czwarty obrońca, a ktoś nim musi być :> prawdopodobnie zagra para Żewłakow - Dudka, Jodłowiec to dobry wchodzący, jakoś nie mogę sobie przypomnieć innego dobrego obrońcy środkowego?

Pomoc - bardzo skromna, widać, że na skrzydłach pograją Kuba, Obraniak, w środku na DP/PŚ Lewandowski i Murawski a jako ten ofensywny to pewnie Roger :roll:

Atak - na cholerę nam Smolarek, który nie ma klubu? Nie rozumiem tego :/ kurde, tak poza Brożkiem i Lewandowskim przychodzi wam jakiś napastnik do głowy? Mi tylko Jeleń :-k to straszne.

Odnośnik do komentarza

Atak - na cholerę nam Smolarek, który nie ma klubu? Nie rozumiem tego :/ kurde, tak poza Brożkiem i Lewandowskim przychodzi wam jakiś napastnik do głowy? Mi tylko Jeleń :-k to straszne.

A Sosin, Saganowski, Janczyk?

Może z tym ostatnim przesadziłem, ale Sagan może się jeszcze przydać w ataku :-k

Oczywiście tam rozmieścili go na pomocy, ale on chyba jednak jest napadziorem.

Odnośnik do komentarza

Wrzucę tutaj 'normalny' podział kadry:

Kadra reprezentacji Polski na mecze el. MŚ z Irlandią Płn. i Słowenią:

 

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa);

 

obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań), Paweł Golański (Steaua Bukareszt);

 

pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Jakub Wilk (Lech Poznań);

 

napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (FC Southampton), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek;

 

lista rezerwowych: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Piotr Polczak (Cracovia), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Grzegorz Krychowiak (Girondins Bordeaux), Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta), Sławomir Peszko (Lech Poznań).

 

 

A teraz....

 

Zastanawia mnie obecność w kadrze: Komorowskiego, Łobodzińskiego, Wilka i Smolarka. Czy Leon nie widzi, że Peszko strzelił już 5 bramek? Ile on musi strzelić, przy ilu asystować by pojawić się w kadrze?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...