Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ale kiedy Mila ostatni raz gral na DL? Bo jesli 5 lat temu, to podejrzewam ze niewiele juz z tego pamieta. Na ML widzialbym go chetniej niz Krzynowka, ale mimo wszystko wolalbym tam Gancarczyka. Z reszta, gdziekolwiek Mila by nie zagral i tak prawdopodobnie na dobra gre w reprezentacji nie pozwolu mu jego psychika.

Odnośnik do komentarza
już ja widzę jak Mila pogodzi się z grą na pozycji defensywnej, jak ma być uzupełnieniem a nie wokół niego ma się wszystko kręcić. kolejny gracz typu króla z Bielefeld

Ale ludzie, przeczytaliście cały wywiad z Milą czy wysnuwacie wnioski po wycinku danym przez Profa? Seba powiedział, że nigdy w życiu nie odmówiłby gry w reprezentacji Polski, ale po prostu zdaje sobie sprawę, że u Beenhakkera już nie zagra, bo ten go nie widzi w składzie i tyle. Ja bym tu nie dorabiał jakiejś ideologi, ani fochów na reprezentację w stylu Wichniarka.

Odnośnik do komentarza

Polska - Antalyaspor 3:0 (2:0)

1:0 Rafał Boguski 18'

2:0 Dawid Janczyk 32'

3:0 Tomasz Zahorski 67'

 

Skład reprezentacji Polski

 

Pierwsza połowa: Radosław Cierzniak - Jakub Rzeźniczak, Piotr Celeban, Piotr Polczak, Mariusz Magiera - Sebastian Tyrała, Antoni Łukasiewicz, Łukasz Trałka, Maciej Małkowski - Rafał Boguski, Dawid Janczyk

 

Druga połowa: Adam Stachowiak - Mariusz Pawelec, Tomasz Jodłowiec, Michał Pazdan, Marcin Komorowski - Szymon Pawłowski, Adam Danch, Grzegorz Krychowiak, Janusz Gancarczyk - Tomasz Zahorski, Michał Zieliński

 

A w niedziele gramy z Serbami o 15

Odnośnik do komentarza
Kto grał (próbował grać?) na lewej stronie pomocy? Małkowski? Bo przez całą drugą połowę dośrodkowań z tej strony boiska było bodaj dwa - przy czym raz próbował (całkiem nieźle zresztą) Komorowski...

Małkowski :/ i dlateog nie rozumiem czemu na druga polowe nie wszedl Gancarczyk jeden z najlepszych lewo skrzydlowych :doh!:

Odnośnik do komentarza

Oto skład:

Polska: Sebastian Przyrowski - Piotr Celeban (56-Jakub Rzeźniczak), Tomasz Jodłowiec, Piotr Polczak, Marcin Komorowski - Sebastian Tyrała (56-Szymon Pawłowski), Antoni Łukasiewicz (56- Grzegorz Krychowiak), Łukasz Trałka, Rafał Boguski (82-Adam Danch), Maciej Małkowski (82-Michał Zieliński) - Dawid Janczyk (67- Tomasz Zahorski)

 

W sumie meczu nie oglądałem, a jedynie słuchałem. Obejrzałem jedynie bramkę i ostatnią interwencję Przyrowskiego, który piękną paradą uchronił nas od straty bramki.

Boguskiego również należy pochwalić za zachowanie i przytomność umysły przy golu.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...