Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kontrola, niższe tempo i wąska gra (przy formacji bez skrzydłowych) - jesteś pewien, że wiesz jakiego efektu oczekujesz? :D

No odgapia od Vamiego :) ewentualnie z CMa 01-02.

Wyczytałem w recenzjach tej książki "Futbol i statystyki" (może se kupię, bo na chomiku ni ma) żeby wyebac skrzydłowych i crossy, ale jedynie drastycznie wzrosło posiadanie piłki w niektórych spotkaniach, bo ta gra chyba opiera się na, podobno mylnym, wyspiarskim dogmacie że dośrodkowania muszą być i trudno to przeskoczyć

Odnośnik do komentarza

Mad Max zgarnął wszystkie techniczne, bardzo ładnie :). Szkoda, że akademii zzabrakło jaj by dać jeszcze za reżyserię, bo tam też mógłby zgarnąć. No ale wybór inaritu jest bezpieczny i w sumie też dość dobry.

 

Jak dla mnie dwa zaskoczenia. Mimo wszystko spotlight jako najlepszy film i przede wszystkim drugoplanowa męska, bo Bridge of spies powinien w ogóle być pominięty w nominacjach :)

A nie, moment. Piosenka bondowska tez dostała, grubo :lol:

Odnośnik do komentarza

Mad Max zgarnął wszystkie techniczne, bardzo ładnie :). Szkoda, że akademii zzabrakło jaj by dać jeszcze za reżyserię, bo tam też mógłby zgarnąć. No ale wybór inaritu jest bezpieczny i w sumie też dość dobry.

 

Jak dla mnie dwa zaskoczenia. Mimo wszystko spotlight jako najlepszy film i przede wszystkim drugoplanowa męska, bo Bridge of spies powinien w ogóle być pominięty w nominacjach :)

A nie, moment. Piosenka bondowska tez dostała, grubo :lol:

 

Ja jestem zawiedziony, że dostał Inarritu. Co do zaskoczeń, to wygrana "Spotlight" nie jest raczej niespodzianką. Niespodzianki to wspomniane przez Ciebie rola drugoplanowa męska, piosenka (ta nominacja jest kompromitacją, a co dopiero wybór), no i jednak efekty specjalne.

Odnośnik do komentarza

 

w ogóle - wiosno, napierdalaj !!! bo już mi się chce rowerować i spacerować wieczorami

 

Ja wczoraj kontrolnie z żoną, jakby przeczuwając nadchodzącą śnieżycę, jakieś 17 km, przy czym z 1/3 off-road :D

 

 

no właśnie dopytywałem przez endomondo, czy to już ten moment na rower :)

Odnośnik do komentarza

 

 

no właśnie dopytywałem przez endomondo, czy to już ten moment na rower

 

Dopiero teraz widzę :D

 

No nie, tak na rozruszanie kości (dwa tyg temu było odkurzenie rowerów), właściwy sezon rozpocznę pewnie po zmianie czasu dopiero, bo nie bardzo mi się uśmiecha po ciemku jeździć po DK50.

Odnośnik do komentarza

 

Mad Max zgarnął wszystkie techniczne, bardzo ładnie :). Szkoda, że akademii zzabrakło jaj by dać jeszcze za reżyserię, bo tam też mógłby zgarnąć. No ale wybór inaritu jest bezpieczny i w sumie też dość dobry.

 

Jak dla mnie dwa zaskoczenia. Mimo wszystko spotlight jako najlepszy film i przede wszystkim drugoplanowa męska, bo Bridge of spies powinien w ogóle być pominięty w nominacjach :)

A nie, moment. Piosenka bondowska tez dostała, grubo :lol:

 

Ja jestem zawiedziony, że dostał Inarritu. Co do zaskoczeń, to wygrana "Spotlight" nie jest raczej niespodzianką. Niespodzianki to wspomniane przez Ciebie rola drugoplanowa męska, piosenka (ta nominacja jest kompromitacją, a co dopiero wybór), no i jednak efekty specjalne.

 

Tzn. mi się Spotlight bardzo podobał, ale byłem przekonany, że jednak - na całej tej fali i hype - padnie na Zjawę (która podobała mi się mniej ;)).

A rzeczywiście efekty specjalne też bardzo dziwny zwycięzca. Imho ktoś z dwójki SW i MM, z lekką przewagą tego drugiego (bo wszystko zostało tak zrobione, jakby "większych" efektów specjalnych nie było (a przynajmniej nie odczuwa ich się w trakcie filmu) :)).

Odnośnik do komentarza

 

 

Kontrola, niższe tempo i wąska gra (przy formacji bez skrzydłowych) - jesteś pewien, że wiesz jakiego efektu oczekujesz? :D

 

 

A co w tym jest sprzecznego?

 

Sprzecznego imho nie, ale takie granie da ci gorsza wersje tiki-taki imho, 10 ludzi w srodku pola powoli klepiacych do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...