Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, powiem o całości taktyki, a Ty mi powiesz dokładnie jak powinienem to ustawić?

 

Środkowi obrońcy mają spokojnie wyprowadzać piłkę, bez "wyjazd", boczni obrońcy mają raczej być skupieni na obronie, ewentualnie maksymalnie mają wychodzić do linii środkowych pomocników (tego skrajnie ofensywnego).

 

Trójka w pomocy. Jeden odpowiedzialny tylko za odbiór i krótkie podania, które otrzymuje od obrony i zagrywa albo na boki do obrońców albo do któregoś z dwójki pozostałych środkowych pomocników. Następny jest łącznikiem, w obronie odbierze, ale też poda do przodu, do tyłu, do boku, rozegra, pobiegnie, strzeli - to ma być mózg drużyny, kontrolujący tempo. Trzeci ma być najbardziej ofensywny, ma dużo strzelać z daleka, dużo piłek prostopadłych do przodu i do nogi do tych z przodu. Raczej mało widoczny, ma dostać piłkę, celnie podać lub celnie strzelić jak będzie dobrze ustawiony, powinien świetnie grać bez piłki.

 

Pierwszy z trójki atakujących to praktycznie kopia tego ostatniego ze środka, ale ma więcej grać piłką, więcej szumu w polu karnym. Drugi ma być tym wbiegającym w pole karne, robiącym zamieszanie, strzelającym gole. No i trzeci typowy napastnik, ma wykańczać co dostanie, ale też przyjmować i odgrywać piłkę.

 

Ogólnie akcje budujemy od tyłu, powoli, od obrony, przez pomoc klepiemy, gramy wąsko, a piłkarze ci mobilni szukając pozycji bez piłki, wtedy następuje przyspieszenie i piłka w okolice pola karnego lub pole karne. I gol :D.

 

Odbieramy wysokim pressingiem graczy odpowiedzialnych za to - 4 obrońców i dwójka pomocników.

 

Masz dostęp do FM-a, żeby mi to pokazać screenem?


Ps. A co do rowerów to dziś o 17 wracają nasze miejskie rowery, więc chyba już czas odpowiedni ;).

Odnośnik do komentarza

 

No genialna jest ta płyta. Trochę jak Heist, ale jednak poziom wyżej, jak dla mnie najlepsze wydawnictwo roku. Jestem zauroczony.

Mi się The Heist zdecydowanie bardziej podobało. Ta jest bardziej nijaka.

 

Tutaj tak samo. Nie sądzę, aby któryś z numerów powtórzył sukces np. Can't Hold Us.

Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie z The Heist tak naprawdę każdy kawałek był zajebisty i miał moc, większość na różnych płaszczyznach co też jest fajne kiedy płyta to po prostu składanka kawałków fajnych, poważnych, moralizatorskich itp.

Tutaj jest w większości tak samo, co niekoniecznie jest złe, ale przy spójnym pomyśle na tempo, flow itp. brakło jakiejś większej ilości połączeń, jakby po prostu tak się złożyło, że większość jest podobna. To po prostu gromada niezłych piosenek bez jakiegoś pomysłu stojącego za całym projektem (albo takiego nie dostrzegam). Po prostu był lepszym Murzynem niż wwiększościbiałym.

Odnośnik do komentarza

 

O ja jebie, ale będę miał podwyżkę renty od marca :o.

 

Dzięki Jarek.

O ile? 9 zł? ;)

Gorzej, że zdejmują ponoć Klan z anteny :/

 

 

Dam w spoiler, bo niektórzy mogą nie wytrzymać z zazdrości:

 

 

 

1,61zł

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

O ja jebie, ale będę miał podwyżkę renty od marca :o.

 

Dzięki Jarek.

O ile? 9 zł? ;)

Gorzej, że zdejmują ponoć Klan z anteny :/

 

 

Dam w spoiler, bo niektórzy mogą nie wytrzymać z zazdrości:

 

 

 

1,61zł

 

 

 

Spojrzałem i padłem. SZIT! Ty łotrze Ty!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...