Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ceny wycieczek na Cypr, w stosunku do zeszłego poniedziałku, spadły o... 500 złotych. :) :) :)

skończył się ferie i efekty już widać,a ja nie wiem czy pojadę musze dowód wymienić albo paszport machnąć(strona turecka zdaje sie tego wymagać)

 

Turcja na paszport.

Aż mi się przypomniały dwie znajome z pracy, jak się kiedyś wybrały do Turków. Jedna dowiedziała się dopiero na lotnisku, że potrzebny jest paszport i tyle miała z wycieczki :kekeke:

 

Ja w FM16 używam dwóch napadziorów jak Cofnięty Napastnik. Dobrze jest.

Odnośnik do komentarza

 

Ceny wycieczek na Cypr, w stosunku do zeszłego poniedziałku, spadły o... 500 złotych. :) :) :)

skończył się ferie i efekty już widać,a ja nie wiem czy pojadę musze dowód wymienić albo paszport machnąć(strona turecka zdaje sie tego wymagać)

 

Spodziewałem się, że ceny pójdą w dół..., ale myślałem, że 1200-1300 to dolna granica. :)

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/R1NlRt_eJUk?szkoda że Warsaw to tylko nazwa klubu, bo pewnie byłbym tam :/ zajebista muza i w sumie dość przystępna :-k

 

@ Szu - spróbowałem z K10 i kontrolą zamiast kontry, i to daje radę na tyle, że kombinować na razie nie bedę. Przyjdzie kryzys to wtedy trzeba bedzie cos skorygować.

A ja sądziłem, że gardzisz muzyką, która jest zbyt prosta w odbiorze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ceny wycieczek na Cypr, w stosunku do zeszłego poniedziałku, spadły o... 500 złotych. :) :) :)

skończył się ferie i efekty już widać,a ja nie wiem czy pojadę musze dowód wymienić albo paszport machnąć(strona turecka zdaje sie tego wymagać)

 

Spodziewałem się, że ceny pójdą w dół..., ale myślałem, że 1200-1300 to dolna granica. :)

 

rok temu w marcu po 800ziko...
Odnośnik do komentarza

 

 

SZU - to moze ja się jeszcze napatoczę. Objąłem nowy klub i nie mam wogóle bocznych pomocników więc muszę grać środkiem. Z drugiej strony mam świetnie podajacych piłkarzy, więc myślę żeby nie marnowali czasu na krótkie podania tylko pokombinowali z dłuższymi na zawodnika który by zgrał na wchodzącego fałszywego napastnika. mam także pracowity zespoł i szybkich napastników, szybkosć chcę wykorzystać za pomocą k10. W obronie mam szybkich obrońców, ogólnie niezłych jak na realia ligowe.

http://prntscr.com/a9fpsctakie coś, mentalność - kontratak, styl - sztywny

polecenia: więcej bezpośrednich podań, więcej pressingu, agresywny odbiór piłki, skrócenie pola gry

Przecież klasyczna 10 to ktoś kto gra między liniami, cofa się mega głęboko i szuka gry. Jak chcesz wykorzystać szybkość to raczej powinieneś grać kimś kto gra na granicy spalonego i wybiega za linie obrony.

To jaką role byś doradził oprócz fałszywego naspastnika na takiego wbiegajacego na pełnej piździe w pole karne?
Wysunięty napastnik?
Odnośnik do komentarza

A ja ze starego CD Action odkopałem Resident Evil 5, aż musiałem zainstalować jakieś Games For Windows Marketplace, żeby ruszyło :-k Ale sterowanie trochę skopane, a pada brak, no i nie chcę żeby mi się nieumarlii Afrykanie śnili w nocy więc odpaliłem se efema po pierwszym zgonie =)

 

Taka taktyka, polecenia to: niskie dośrodkowania (może dać kąśliwe :-k), więcej pressingu i zagrania na obieg, w sumie to te dwa pierwsze mogły by iść do wywalenia. Zmienili byście coś? Dwa raumdeutery to nie przesada? Nie mam bardzo pomysłu na bocznych obrońców to zagrania na obieg zostawiam :) A chcę grać "niezdecydowanie", ani ładnie, ani bezpośrednio, żeby ewentualne zmiany poleceń w trakcie meczu nie wywoływały dużego chaosu =)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...