Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

No w Kaliszu. Na oko to tak z 10-15 cm.

poka foto bo coś niedowierzam

 

chyba Ci dograli zdalnie dodatek snowfall do Cities skylines dla miasta kaliszfornia

 

Proszę, niewierny Tomaszu

 

jakim cudem. Pod Jarocinem czysto, mame tak mówi, a jej wierzę.

 

Sprawdz info, bo ja wychodząc o pracy się srogo zdziwiłem ;)

 

ty w kroto siedzisz?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

No w Kaliszu. Na oko to tak z 10-15 cm.

poka foto bo coś niedowierzam

 

chyba Ci dograli zdalnie dodatek snowfall do Cities skylines dla miasta kaliszfornia

 

Proszę, niewierny Tomaszu

 

jakim cudem. Pod Jarocinem czysto, mame tak mówi, a jej wierzę.

 

Sprawdz info, bo ja wychodząc o pracy się srogo zdziwiłem ;)

 

ty w kroto siedzisz?

 

Tak

omg jak się cytuje? :D

Odnośnik do komentarza

 

Słucham płyty Macklemore i już wiem, że dzisiejszy dzień spod znaku zbóldupienia bo mi się mega podoba, a bilety na Łódź na płytę zostały za 300zł kurwa :|

 

Z tego co pamiętam to w Łodzi będzie minizjazd CMF z okazji koncertu. Tzn. wszyscy będziemy w jednej hali :P

 

W Szwecji jakiego pierdolca dostali, bo Vikander zgarnęła Oscara. WTF :|

 

 

Serio? Kto się wybiera?

Odnośnik do komentarza

 

Łodzi będzie minizjazd CMF

co, jak, kiedy

 

 

18.03 jest koncert. Z tego co pamiętam to przy ogłoszeniu terminu imprezy, kilka osób mocno zastanawiało się nad przyjazdem. Nie wiem czy zmienili plany :P

 

edit. Lucas pierwszy się wykruszył :)

Odnośnik do komentarza

 

Poniedziałek, godzina 9:54 Michu siedzi w domu jeszcze. A potem martwi się, że go wyjebią w końcu z pracy :kekeke:

Koleszko, zdjęcie wrzuciłem o tej porze, zrobione jest przed ósmo :]

 

 

Pokaz zdjecie, jak robiles to zdjecie przed 8ma rano :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Poniedziałek, godzina 9:54 Michu siedzi w domu jeszcze. A potem martwi się, że go wyjebią w końcu z pracy :kekeke:

Koleszko, zdjęcie wrzuciłem o tej porze, zrobione jest przed ósmo :]

 

 

Pokaz zdjecie, jak robiles to zdjecie przed 8ma rano :keke:

 

Z telegazetą do tego!

Odnośnik do komentarza

 

 

Kontrola, niższe tempo i wąska gra (przy formacji bez skrzydłowych) - jesteś pewien, że wiesz jakiego efektu oczekujesz? :D
No odgapia od Vamiego :) ewentualnie z CMa 01-02.

Wyczytałem w recenzjach tej książki "Futbol i statystyki" (może se kupię, bo na chomiku ni ma) żeby wyebac skrzydłowych i crossy, ale jedynie drastycznie wzrosło posiadanie piłki w niektórych spotkaniach, bo ta gra chyba opiera się na, podobno mylnym, wyspiarskim dogmacie że dośrodkowania muszą być i trudno to przeskoczyć

Przecież gra szeroko nie oznacza z automatu większej ilości dosrodkowan.

 

 

Kontrola, niższe tempo i wąska gra (przy formacji bez skrzydłowych) - jesteś pewien, że wiesz jakiego efektu oczekujesz? :D

A co w tym jest sprzecznego?

No po pierwsze masz wąska formacje - po co grać jeszcze wezej? Po drugie - kontrola to wysokie tempo, bezpośrednie podania i szeroka gra. Możesz oczywiście zmniejszyć tempo, ale pytanie czy da to taki efekt jaki chcesz osiągnąć. Bo nie wiem czy chcesz grać szybko czy wolno :)
Odnośnik do komentarza

Chcę grać wolno, od nogi do nogi w środku pola i potem na uwolnienia trójki ofensywnej tak jak opisałem żeby grali wcześniej.

No to dlaczego kontrola, która jest agresywnym stylem?

 

Powiedziałbym, że kontratak albo standard by lepiej pasowały do takiego stylu gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...