Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

O ja jebie, ale będę miał podwyżkę renty od marca :o.

 

Dzięki Jarek.

O ile? 9 zł? ;)

Gorzej, że zdejmują ponoć Klan z anteny :/

 

 

Dam w spoiler, bo niektórzy mogą nie wytrzymać z zazdrości:

 

 

 

1,61zł

 

 

 

Ale nie przepierdol od razu na głupoty co :* Na konto odłóż niech rośnie w siłę okradane co miesiąc z podatku Belki :*

 

i kupisz za to samochód, tak jak Keith :)

Odnośnik do komentarza

czemu w polskim języku nie ma ósmego przypadku - (po jakim? po jaczym?)?

np. "polski"

mianownik: polski

dopełniacz: polskiego

celownik: polskiemu

biernik: polski

nadrzędnik: polskim

miejscownik: polskim

wołacz: polski

i teraz powinien być ósmy przypadek (po jakim? po jaczym?) - po polsku

 

 

 

zapraszam do dyskusji

a jak będzie z "dupą"? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Środek pomocy jest imo dobrze dopasowany. Na uwadze trzeba mieć na pewno bocznych obrońców, którzy powinni zapewniać opcje na bokach - jak będą za mało odważni to możesz mieć problemy. Można grać wąsko, ale zawsze trzeba mieć jakiś plan b i trochę nieprzewidywalności. Nad atakiem IMO trzeba byłoby popracować, bo to nietypowe ustawienie i ewidentnie brakuje tu balansu - są zawodnicy wbiegający z głębi pola (RPM, CMa), ale z przodu nie ma nikogo kto tworzyłby dla nich przestrzeń. Przynajmniej jeden z nich powinien być zawodnikiem, który się cofa a nie atakuje. Może pomyśl nad wąskim 4-2-3-1? W tej formacji masz dwa pivoty w środku pola, a za ofensywę odpowiada czwórka z przodu. Tu masz fajny artykuł na ten temat: https://whenseagulls...part-iv-plan-b/

 

A zdjęcie poleceń drużynowych?

 

Jeszcze powiedz jakie to odpowiedniki FBs, RPM, AMa, AF na polskie?

 

Dzięki :)


Jmk, a nazwisko dzwoniącego zarejestrowałeś? :)

 

Nie odebrałem :P Odchodzę od nich z końce umowy, nie chcę z nimi gadać:D.

Odnośnik do komentarza

 

Środek pomocy jest imo dobrze dopasowany. Na uwadze trzeba mieć na pewno bocznych obrońców, którzy powinni zapewniać opcje na bokach - jak będą za mało odważni to możesz mieć problemy. Można grać wąsko, ale zawsze trzeba mieć jakiś plan b i trochę nieprzewidywalności. Nad atakiem IMO trzeba byłoby popracować, bo to nietypowe ustawienie i ewidentnie brakuje tu balansu - są zawodnicy wbiegający z głębi pola (RPM, CMa), ale z przodu nie ma nikogo kto tworzyłby dla nich przestrzeń. Przynajmniej jeden z nich powinien być zawodnikiem, który się cofa a nie atakuje. Może pomyśl nad wąskim 4-2-3-1? W tej formacji masz dwa pivoty w środku pola, a za ofensywę odpowiada czwórka z przodu. Tu masz fajny artykuł na ten temat: https://whenseagulls...part-iv-plan-b/

 

A zdjęcie poleceń drużynowych?

 

Jeszcze powiedz jakie to odpowiedniki FBs, RPM, AMa, AF na polskie?

 

Dzięki :)

 

 

 

FB - Full Back, czyli pewnie Boczny Obrońca

RPM - Roaming Playmaker, za chuj nie pamiętam :D

AM - Attacking Middlefielder raczej oczywiste ;)

AF - Advanced Forward czyli chyba Wysunięty napastnik

Odnośnik do komentarza

 

Środek pomocy jest imo dobrze dopasowany. Na uwadze trzeba mieć na pewno bocznych obrońców, którzy powinni zapewniać opcje na bokach - jak będą za mało odważni to możesz mieć problemy. Można grać wąsko, ale zawsze trzeba mieć jakiś plan b i trochę nieprzewidywalności. Nad atakiem IMO trzeba byłoby popracować, bo to nietypowe ustawienie i ewidentnie brakuje tu balansu - są zawodnicy wbiegający z głębi pola (RPM, CMa), ale z przodu nie ma nikogo kto tworzyłby dla nich przestrzeń. Przynajmniej jeden z nich powinien być zawodnikiem, który się cofa a nie atakuje. Może pomyśl nad wąskim 4-2-3-1? W tej formacji masz dwa pivoty w środku pola, a za ofensywę odpowiada czwórka z przodu. Tu masz fajny artykuł na ten temat: https://whenseagulls...part-iv-plan-b/

 

A zdjęcie poleceń drużynowych?

 

Jeszcze powiedz jakie to odpowiedniki FBs, RPM, AMa, AF na polskie?

 

Dzięki :)

Boczny obrońca wsparcie, RPM to mobilny rozgrywający (nie wiem jakie jest tłumaczenie :P), ofensywny pomocnik i wysunięty napastnik.

 

A jeżeli chodzi o styl gry to ja bym spróbował kontrę z maksymalnie wysuniętą linią obrony, zwiększonym pressingiem i grą od tyłu.

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze powiedz jakie to odpowiedniki FBs, RPM, AMa, AF na polskie?

 

 

FB = facebook, wiadomo

RPM = rounds per minute, obroty na minutę

AMa = Ask me anything - zapytaj mnie o cokolwiek

AF = as fuck, jak cholera.

 

Czuwaj!

 

Nie znam za dobrze angielskiego, ale czy rounds per minute to nie będą rundy na minute, a as fuck to będzie dupa pierdolenie?

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze powiedz jakie to odpowiedniki FBs, RPM, AMa, AF na polskie?

 

FB = facebook, wiadomo

RPM = rounds per minute, obroty na minutę

AMa = Ask me anything - zapytaj mnie o cokolwiek

AF = as fuck, jak cholera.

 

Czuwaj!

 

o nie, tylko nie czuwaj. jeden koleś z roboty tak podpisuje maile ze swoimi czerstwymi żartami.
Odnośnik do komentarza

Mi się zawsze przypomina pomocny harcerz z Misia, i dlatego :keke:

 

Nie znam za dobrze angielskiego, ale czy rounds per minute to nie będą rundy na minute, a as fuck to będzie dupa pierdolenie?

Może też być osioł zamiast dupa, ale ja tą drogą nie pójdę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...