Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to jak na Origin się wybierało grę z biblioteki i klikało w informacje o niej to podany jest kod. Chociaż możliwe, że pokazuje go tylko jak jest zainstalowana gra.

Właśnie w tym problem, że nie mam w bibliotece tej gry, nie kupowałem przez orgina tylko w saturnie :|

Odnośnik do komentarza

Polecam ręczne wypełnianie kratek w C:S można uzyskać dużo bardzie realne i ładne panoramy :) stawienie bloków ściana w ścianę poza ścisłym centrum metropolii nie ma sensu ;)

 

jest trochę roboty ale efekt jest tego warty :)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=634644130

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=634644179

 

tutaj całość regionu, zaczałęm od początku po apdejcie Snowfall, mapa ta sama co ostatnio i układ również zbliżony

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=634644322

 

no rzeczywiście kozacko to wygląda. i masz rację, że bardziej realistycznie.

 

i to kolejny powód, żeby znowu przysiąść do Cities :-k

Odnośnik do komentarza

"Who dares wins", "Kto się odważy, ten wygrywa". Motto SAS, brytyjskich jednostek specjalnych, idealnie pasuje do tego, co faceci ze zdjęcia osiągnęli ze swoim Blackburn wiosną 1995 roku.

Chris Sutton i Alan Shearer doprowadzili swoimi bramkami klub z Ewood Park do pierwszego od 81 lat Mistrzostwa Anglii. Plecy Rovers w tamtym sezonie Premier League oglądali m.in. Manchester United Erica Cantony i Andy'ego Cole'a, Liverpool Robbie'ego Fowlera i Steve'a McManamana czy Nottingham Forrest Stana Collymore'a i Bryana Roya. To był wielki sukces ekipy prowadzonej przez Kenny'ego Dalglisha.

Sutton and Shearer. SAS. Dwuosobowa jednostka do zadań specjalnych z Ewood Park.

 

 

Keith?

Broken Sword 5, Vanishing of Ethan Carter i Sherlock Holmes Zbrodnia i Kara w jednym pudelku za 40zl w Empiku. I jeszcze dali mi do tego kubek <3

 

Tak Cię przekonali żebyś odpuścił oglądanie tego hentai, Sebix? xD

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tej niedzieli, nienawidzę, nienawidzę, gdyby przegrali po meczu, to byłoby bardziej do przełknięcia, grali nieźle, choć nie w obronie, ale ten cios, jeszcze to 1-0 po pierwszej serii, nienawidzę tego, że kiedyś oglądałem ten puchar europy z widzewem, nienawidzę swoich wyborów, całe ich sukcesy przesiedziałem za żelazną informacyjną kurtyną i ostał mi się tylko stambuł a poza tym tylko cholerne przegrywanie w ostatnim momencie, w hiszpanii kibicuję sobie elegancko tenerife i mam zero spin a tu muszę, no normalnie muszę kibicować najgorszej możliwej opcji z możliwych, wolałbym cholera, żeby cou nie strzelił tego wyrównania, siedzę teraz z bólem głowy i rozbitym mózgiem, na ekranie szczęśliwy suarez który u nas płakał, wystrzelę ten cały abonament sportowy w kablu w okolice oriona, oglądanie na livescore miliard razy lepsze, nienawidzę

 

 

 

photo-thumb-7.jpg?_r=1444500641

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...