Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

LM Pogonią zdobyta w FM15... no to trzeba chyba zacząć FM16...

Kurwa, ja w FM 2013 Legią najdalej jak zaszedłem to 1/8 LM i 1/2 LE... No i odpuściłem już, dobra to była kariera <3

 

Ale jaram się FM 16, póki co zagrałem tylko dwa towarzyskie, ale miodnie to wygląda, a włączanie się bocznych obrońców do akcji ofensywnych <3 Tylko muszę ogarnąć jak załatać środek pola, bo coś dużo miejsca zostawiam :-k

A, no i @jmk: jak coś po angielsku to wal do mnie na FB.

Odnośnik do komentarza

 

LM Pogonią zdobyta w FM15... no to trzeba chyba zacząć FM16...

Kurwa, ja w FM 2013 Legią najdalej jak zaszedłem to 1/8 LM i 1/2 LE... No i odpuściłem już, dobra to była kariera <3

 

Ale jaram się FM 16, póki co zagrałem tylko dwa towarzyskie, ale miodnie to wygląda, a włączanie się bocznych obrońców do akcji ofensywnych <3 Tylko muszę ogarnąć jak załatać środek pola, bo coś dużo miejsca zostawiam :-k

A, no i @jmk: jak coś po angielsku to wal do mnie na FB.

 

 

Tylko ja trochę oszukiwałem, bo zwiększyłem reputację do poziomu Lechii Gdańsk i dałem 6 mln euro budżetu, 2 mln na transfery. "Bawiłem" się jakby to było, gdyby faktycznie Azoty na poważnie weszłyby do klubu.

Odnośnik do komentarza

A ja już trzeci raz się nie mogę dostać do LM Polonią Warszawa. Za pierwszym razem, to grałem z drugiego miejsca w Ekstraklasie, więc przegrałem z CSKA Moskwa 0-1 i 0-1. Za drugim razem już z mistrza Polski, doszedłem do barażu i porażka w pierwszym ze Steauą 1-3, w rewanżu wygrana 3-1 i ostateczna porażka w karnych.

3 próba, znowu trafiam na Steauę i przegrałem na wyjeździe 0-2, więc znowu szanse mizerne.

Odnośnik do komentarza

 

 

LM Pogonią zdobyta w FM15... no to trzeba chyba zacząć FM16...

Kurwa, ja w FM 2013 Legią najdalej jak zaszedłem to 1/8 LM i 1/2 LE... No i odpuściłem już, dobra to była kariera <3

 

Ale jaram się FM 16, póki co zagrałem tylko dwa towarzyskie, ale miodnie to wygląda, a włączanie się bocznych obrońców do akcji ofensywnych <3 Tylko muszę ogarnąć jak załatać środek pola, bo coś dużo miejsca zostawiam :-k

A, no i @jmk: jak coś po angielsku to wal do mnie na FB.

 

 

Tylko ja trochę oszukiwałem, bo zwiększyłem reputację do poziomu Lechii Gdańsk i dałem 6 mln euro budżetu, 2 mln na transfery. "Bawiłem" się jakby to było, gdyby faktycznie Azoty na poważnie weszłyby do klubu.

 

To chyba ta reputacja dużo pomogła, bo w mojej karierze już miałem kupę hajsu, zawodników klasy światowej, ale ciężko się biło z europejską czołówką :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...