Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nienawidzę tej niedzieli, nienawidzę, nienawidzę, gdyby przegrali po meczu, to byłoby bardziej do przełknięcia, grali nieźle, choć nie w obronie, ale ten cios, jeszcze to 1-0 po pierwszej serii, nienawidzę tego, że kiedyś oglądałem ten puchar europy z widzewem, nienawidzę swoich wyborów, całe ich sukcesy przesiedziałem za żelazną informacyjną kurtyną i ostał mi się tylko stambuł a poza tym tylko cholerne przegrywanie w ostatnim momencie, w hiszpanii kibicuję sobie elegancko tenerife i mam zero spin a tu muszę, no normalnie muszę kibicować najgorszej możliwej opcji z możliwych, wolałbym cholera, żeby cou nie strzelił tego wyrównania, siedzę teraz z bólem głowy i rozbitym mózgiem, na ekranie szczęśliwy suarez który u nas płakał, wystrzelę ten cały abonament sportowy w kablu w okolice oriona, oglądanie na livescore miliard razy lepsze, nienawidzę

 

 

 

photo-thumb-7.jpg?_r=1444500641

 

Przeloguj sie, lad.

Odnośnik do komentarza

 

Nienawidzę tej niedzieli, nienawidzę, nienawidzę, gdyby przegrali po meczu, to byłoby bardziej do przełknięcia, grali nieźle, choć nie w obronie, ale ten cios, jeszcze to 1-0 po pierwszej serii, nienawidzę tego, że kiedyś oglądałem ten puchar europy z widzewem, nienawidzę swoich wyborów, całe ich sukcesy przesiedziałem za żelazną informacyjną kurtyną i ostał mi się tylko stambuł a poza tym tylko cholerne przegrywanie w ostatnim momencie, w hiszpanii kibicuję sobie elegancko tenerife i mam zero spin a tu muszę, no normalnie muszę kibicować najgorszej możliwej opcji z możliwych, wolałbym cholera, żeby cou nie strzelił tego wyrównania, siedzę teraz z bólem głowy i rozbitym mózgiem, na ekranie szczęśliwy suarez który u nas płakał, wystrzelę ten cały abonament sportowy w kablu w okolice oriona, oglądanie na livescore miliard razy lepsze, nienawidzę

 

 

 

photo-thumb-7.jpg?_r=1444500641

 

 

Zawsze można być kibicem Pogoni. Czekasz kurwa na ten mecz, jarasz się całą otoczką, statystyki, analizy, składy, planujesz z wyprzedzeniem, wolne w pracy, jak są zajęcia na uczelni to olewasz. Robisz wszystko, żeby tam być. Wstajesz rano, masz podwyższoną temperaturę, zajebane gardło i nos katarem. Kaszel męczy kilka godzin, bierzesz tabsy, żeby gorączka nie wzrosła, idziesz na ten stadion, który jest skansenem, piździ z każdej strony, błoto dookoła, ale idziesz, stajesz na młynie, na chwilę zapominasz o wszystkim. Doping. Mecz to klasyk Ekstraklasy, tam kopnę, tam pierdolnę, aut, wyjazd, trybuny... Kiedy się tego nie spodziewasz gola strzela jeden z najgorszych zawodników (ogółem w zespole), szał radości, dopingujesz ze zdwojoną mocą, ale widzisz kątem oka co się dzieje na boisku, a dzieje się źle. Wspierasz swój zespół. 90 minuta, wrzutka, gol. 1:1. Koniec meczu.

 

Ja pierdole.

Odnośnik do komentarza

 

Nienawidzę tej niedzieli, nienawidzę, nienawidzę, gdyby przegrali po meczu, to byłoby bardziej do przełknięcia, grali nieźle, choć nie w obronie, ale ten cios, jeszcze to 1-0 po pierwszej serii, nienawidzę tego, że kiedyś oglądałem ten puchar europy z widzewem, nienawidzę swoich wyborów, całe ich sukcesy przesiedziałem za żelazną informacyjną kurtyną i ostał mi się tylko stambuł a poza tym tylko cholerne przegrywanie w ostatnim momencie, w hiszpanii kibicuję sobie elegancko tenerife i mam zero spin a tu muszę, no normalnie muszę kibicować najgorszej możliwej opcji z możliwych, wolałbym cholera, żeby cou nie strzelił tego wyrównania, siedzę teraz z bólem głowy i rozbitym mózgiem, na ekranie szczęśliwy suarez który u nas płakał, wystrzelę ten cały abonament sportowy w kablu w okolice oriona, oglądanie na livescore miliard razy lepsze, nienawidzę

 

 

 

photo-thumb-7.jpg?_r=1444500641

 

WZQnCXr.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...