Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzydłowi.... podobno ktoś o nich słyszał, ale od 20 lat nie używam, z jakimiś krótkimi wyjątkami ;) Znaczy się w FM 16 nawet mam nominalnych MR i ML, ale i tak grają jako wide midfielders a nie jako wingers.

Odnośnik do komentarza

 

o kurwele, Redmayne faktycznie daje czadu w "Teorii...".

Bez przesady. Większość aktorów by sobie z tym poradziła. Grał tak charakterystyczną postać, że aby ją "spierdolić" to trzeba by być naprawdę marną aktorzyną. :)

 

Bo ja wiem? Bardzo łatwo można było przeszarżować i zrobić parodię, a póki co tego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Imho granie tak charakterystycznych postaci nie jest wyczynem, bo w ten "zarys" łatwiej jest się wpasować. Dlatego nigdy nie jestem zwolennikiem nagradzania za tego typu role. No ale to moje widzimisię. :)

 

Za to zrobić coś z "nijakiego" bohatera, to jest coś co lubię ;)


Czas na nocną sesję z X-comem. Trochę zastopowałem "fabułę", wymaksowałem w cholerę żołnierzy, ale zaczynam tracić kontrolę nad "mapką" świata i zaraz potracę kupę krajów w x-comowym sojuszu :/

Odnośnik do komentarza

Jakbym kibicował Schalke, to traumę za końcówkę sezonu 2001 miałbym do końca życia. Albo bym oszalał ;)

to co maja powiedzieć kibice wiecznie drugiego Leverkusen, w niemczech sie mowi nawet Vicekusen na ten klub.

@ me_who jak na film biograficzny sie podobało. Czekalem tylko na moment, az

 

żona się puści

i się nie zawiodlem. Aczkolwiek liczyłem na

 

jeszcze jeden watek erotyczny, z opiekunka :keke:

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...