Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No Country to dla mnie taki hm.. "post"-fargo, a w zasadzie fargo odwrócony do góry nogami. Wbrew pozorom są to bardzo podobne filmy, tylko przedstawiają odwrotną historię i mają odwrotny wydźwięk - zrealizowane na zasadzie negatywu ;). Jednak w fargo ta urokliwość i wylewająca się przaśna małomiasteczkowość z klimatu tego filmu rozkochuje mnie w sobie. Scenariuszowo mistrzostwo (dialogi!!!). Btw, KMF dał swego czasu bardzo fajną analizę Fargo, polecam - http://film.org.pl/a/analiza/fargo-noir-w-negatywie-43564/:)

Odnośnik do komentarza

 

W ramach nadrabiania filmowych klasyków obejrzałem "Fargo"... i nie rozumiem sukcesu tego filmu. Więcej się spodziewałem po filmie, który zaliczył 7 nominacji do Oskara i zgarnął dwie statuetki (i to w kluczowych kategoriach).

Życie Pi zgarnęło jakieś ważniejsze Oscary swego czasu. Avatar również. Serio dalej uważasz, że ta nagroda świadczy o klasie filmu?

 

 

"Fargo" wygrał za scenariusz oryginalny i pierwszoplanową rolę żeńską. Trochę wyżej jednak cenię te kategorie niż np. efekty specjalne w których wygrał "Avatar" czy "Life Of Pi" :P Na temat tego drugiego filmu się nie wypowiadam, ale "Avatar" nie jest złym filmem. Jest filmem przesadzonym, bo Cameron ma hopla jeśli chodzi o popisywanie się.

 

I odpowiadając na Twoje pytanie, tak, jak najbardziej uważam, że Nagrody Akademii są wyznacznikiem, gdyż w zdecydowanej większości trafiają w zasłużone ręce.

Jednak w fargo ta urokliwość i wylewająca się przaśna małomiasteczkowość z klimatu tego filmu rozkochuje mnie w sobie. Scenariuszowo mistrzostwo (dialogi!!!).

 

Nie no, klimat jest fajny, ale to trochę mało (przynajmniej dla mnie). Z kolei właśnie dialogi mnie nie przekonują. Trochę za dużo tego "Yeah, Aha, Yeah, Aha" ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

W ramach nadrabiania filmowych klasyków obejrzałem "Fargo"... i nie rozumiem sukcesu tego filmu. Więcej się spodziewałem po filmie, który zaliczył 7 nominacji do Oskara i zgarnął dwie statuetki (i to w kluczowych kategoriach).

Życie Pi zgarnęło jakieś ważniejsze Oscary swego czasu. Avatar również. Serio dalej uważasz, że ta nagroda świadczy o klasie filmu?

 

 

"Fargo" wygrał za scenariusz oryginalny i pierwszoplanową rolę żeńską. Trochę wyżej jednak cenię te kategorie niż np. efekty specjalne w których wygrał "Avatar" czy "Life Of Pi" :P Na temat tego drugiego filmu się nie wypowiadam, ale "Avatar" nie jest złym filmem. Jest filmem przesadzonym, bo Cameron ma hopla jeśli chodzi o popisywanie się.

 

I odpowiadając na Twoje pytanie, tak, jak najbardziej uważam, że Nagrody Akademii są wyznacznikiem, gdyż w zdecydowanej większości trafiają w zasłużone ręce.

 

Ja nie twierdzę, że to są filmy złe. Ciekawie się je ogląda, ale zwyczajnie są dziesiątki dużo lepszych. Życiu Pi nie można odmówić co prawda głębi, ale tylko dlatego, że część akcji dzieje się na oceanie. Natomiast Avatar jest po prostu wtórny, bo to Pocahontas w wersji Sci-fi. No i oba te filmy o ile dobrze pamiętam wygrały również w kategorii "najlepszy film".

Odnośnik do komentarza

 

 

W ramach nadrabiania filmowych klasyków obejrzałem "Fargo"... i nie rozumiem sukcesu tego filmu. Więcej się spodziewałem po filmie, który zaliczył 7 nominacji do Oskara i zgarnął dwie statuetki (i to w kluczowych kategoriach).

Życie Pi zgarnęło jakieś ważniejsze Oscary swego czasu. Avatar również. Serio dalej uważasz, że ta nagroda świadczy o klasie filmu?

 

 

"Fargo" wygrał za scenariusz oryginalny i pierwszoplanową rolę żeńską. Trochę wyżej jednak cenię te kategorie niż np. efekty specjalne w których wygrał "Avatar" czy "Life Of Pi" :P Na temat tego drugiego filmu się nie wypowiadam, ale "Avatar" nie jest złym filmem. Jest filmem przesadzonym, bo Cameron ma hopla jeśli chodzi o popisywanie się.

 

I odpowiadając na Twoje pytanie, tak, jak najbardziej uważam, że Nagrody Akademii są wyznacznikiem, gdyż w zdecydowanej większości trafiają w zasłużone ręce.

ale jesteś głupi, przecież powinno się spytać Maniaka najpierw, a nie jakąś tam Akademię :doh!:

Odnośnik do komentarza

http://pikio.pl/kandydat-na-szefa-sld-likwidacja-podatku-dochodowego-do-rozwazenia/

 

Jedną z niepodważalnych wartości dla lewicy jest praca – dlaczego więc tę pracę mamy podatkować i karać podatkiem tych, którzy pracują więcej i bardziej efektywnie?

 

 

Takie SLD to i w Sejmie chcę :keke:

SLD do tej pory był centrowy (z dużą domieszką oportunizmu), skoro to nie działa, to będą kolejną prawicą, w końcu to gwarant na mandaty poselskie od 15 lat.

 

A jak nie zadziała, to może chadecja? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...