Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Timon, promocje gier.

 

Otwieram poczte po powoicie do domu. Druga ksiazka do recenzji ze znaku, super, potem rachunek za gaz 170zl spoko, ale nastepna koperta z pgnig...rachunek od 31 grudnia 2015 do 04 stycznia 2016... Dwa tysiace!!! To chyba jakis zart...

Odnośnik do komentarza

Timon, promocje gier.

 

Otwieram poczte po powoicie do domu. Druga ksiazka do recenzji ze znaku, super, potem rachunek za gaz 170zl spoko, ale nastepna koperta z pgnig...rachunek od 31 grudnia 2015 do 04 stycznia 2016... Dwa tysiace!!! To chyba jakis zart...

Pytanie, czy to faktycznie za 4 dni, czy jakaś tam dopłata za kilka miesięcy, bo niektóre rachunki tak przysyłają, że ryczałt, a oprócz tego ewentualne nadpłaty/niedopłaty. Ewentualnie gdzieś masz nieszczelność, jeżeli faktycznie tyle naliczyło.

Odnośnik do komentarza

 

Jeziorsko?

 

No tam jest ładniewygladający w necie, wszystkomający ośrodek Rafa (Benitez :keke:)

Tylko ceny mają trochę jak w hotelach.

 

Edyta: i latem rezerwacja na minimum tydzień, także Rafa :pa:

 

Proponuję ośrodek Kaskada w Krzyżownikach. Doskonała miejscówka - mnóstwo wodnych atrakcji, dwie plaże w pobliżu i miasto.

Odnośnik do komentarza

W ramach nadrabiania filmowych klasyków obejrzałem "Fargo"... i nie rozumiem sukcesu tego filmu. Więcej się spodziewałem po filmie, który zaliczył 7 nominacji do Oskara i zgarnął dwie statuetki (i to w kluczowych kategoriach).

Życie Pi zgarnęło jakieś ważniejsze Oscary swego czasu. Avatar również. Serio dalej uważasz, że ta nagroda świadczy o klasie filmu?

Odnośnik do komentarza

Jest napisane za okres 31.12.2015 do 04.01.2016 i zuzycie 1103 m szescienne... A na drugiej mam od 3.11.2015 do 31.12.2015...73m szescienne...

 

Pewnie pomyłka z ich strony. W zeszłym roku miałem podobnie, że rachunek przyszedł na dziesięciokrotnie wyższą sumę. Gdy zadzwoniłem wyjaśnić to pani po drugiej stronie raczyła zażartować, że najlepiej by było, gdybym najpierw ten rachunek zapłacił, a później napisał odwołanie i oni zwrócą pieniążki jak odwołanie przyjmą :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...