Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajerkoniak, piątka! Ja w Warszawie chodzę do Barberian Academy & Barber Shop (salon Nergala), drogo jak..., ale pózniej przez cały miesiąc wyglądam jak człowiek, bo za jednym zamachem ogarnięte są zarówno włosy jak i broda. Zawsze zaproponują koniaczek/KRAFTOWE piwo/kawkę/herbatkę/ciasteczko, miło pogadam, godzina szybko zleci.

Odnośnik do komentarza

Ajerkoniak, piątka! Ja w Warszawie chodzę do Barberian Academy & Barber Shop (salon Nergala), drogo jak..., ale pózniej przez cały miesiąc wyglądam jak człowiek, bo za jednym zamachem ogarnięte są zarówno włosy jak i broda. Zawsze zaproponują koniaczek/KRAFTOWE piwo/kawkę/herbatkę/ciasteczko, miło pogadam, godzina szybko zleci.

drogo znaczy ile?

Odnośnik do komentarza

Ajerkoniak, piątka! Ja w Warszawie chodzę do Barberian Academy & Barber Shop (salon Nergala), drogo jak..., ale pózniej przez cały miesiąc wyglądam jak człowiek, bo za jednym zamachem ogarnięte są zarówno włosy jak i broda. Zawsze zaproponują koniaczek/KRAFTOWE piwo/kawkę/herbatkę/ciasteczko, miło pogadam, godzina szybko zleci.

 

Zazdro jak skurwysyn, chodziłbym tam gdybym mieszkał w Wawie, widziałem zdjęcia z miejsca, wygląda zajebiście.

 

Ja płacę ze brodę + włosy 80zł.

Odnośnik do komentarza

Może za mało kumaty jestem ;), ale jakie listy? "Obecności" kto jest na wyjeździe? Kibice Lecha też muszą KK kupować, więc przynajmniej w teorii wiadomo kto jest na meczu ze strony gospodarzy, więc czemu goście mieliby wchodzić na stadion anonimowo?

 

Michu, to pewnie nie kwestia nawet danego stadionu co konkretnych ochroniarzy, jeden przymknie oko na szampana czy butelkę coli w plecaku, a drugi powie, że możesz wnieść fajki, ale bez zapalniczki, bo nią można rzucać w piłkarzy :keke:.

I tak najlepiej wbijać 15 minut przed meczem wtedy nic nie sprawdzają :D
Odnośnik do komentarza

 

Ajerkoniak, piątka! Ja w Warszawie chodzę do Barberian Academy & Barber Shop (salon Nergala), drogo jak..., ale pózniej przez cały miesiąc wyglądam jak człowiek, bo za jednym zamachem ogarnięte są zarówno włosy jak i broda. Zawsze zaproponują koniaczek/KRAFTOWE piwo/kawkę/herbatkę/ciasteczko, miło pogadam, godzina szybko zleci.

 

drogo znaczy ile?

Znaczy drogo ;). 190 zł.

Odnośnik do komentarza

I jedziemy z hejtem! Tłumaczę. Strzyżenie maszynką, nożyczkami, masaż głowy, jakieś żele, odżywki i tym podobne. Golenie "na leżąco", ciepły ręcznik z olejkami na oczy, maszynka + brzytwa, masaż brody, odżywki jak wyżej. Nigdy nie trwało to krócej niż godzinę, zawsze wychodzę jak spod linijki. Rzadko kiedy mogę skorzystać z proponowanego alkoholu, bo jestem samochodem, ale jeśli już jestem gdzieś w centrum z Olką to i whisky się napiję.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ajerkoniak, piątka! Ja w Warszawie chodzę do Barberian Academy & Barber Shop (salon Nergala), drogo jak..., ale pózniej przez cały miesiąc wyglądam jak człowiek, bo za jednym zamachem ogarnięte są zarówno włosy jak i broda. Zawsze zaproponują koniaczek/KRAFTOWE piwo/kawkę/herbatkę/ciasteczko, miło pogadam, godzina szybko zleci.

drogo znaczy ile?

Znaczy drogo ;). 190 zł.

 

nieźle, ja płacę tylko samo, ale bez brody i bez tego zera na końcu ;)

I jedziemy z hejtem! Tłumaczę. Strzyżenie maszynką, nożyczkami, masaż głowy, jakieś żele, odżywki i tym podobne. Golenie "na leżąco", ciepły ręcznik z olejkami na oczy, maszynka + brzytwa, masaż brody, odżywki jak wyżej. Nigdy nie trwało to krócej niż godzinę, zawsze wychodzę jak spod linijki. Rzadko kiedy mogę skorzystać z proponowanego alkoholu, bo jestem samochodem, ale jeśli już jestem gdzieś w centrum z Olką to i whisky się napiję.

a koncesję mają? :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...