Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziurawa teoria, bo ci sami zawodnicy jeszcze w czerwcu wypruwali sobie flaki dla tego samego trenera i zdobyli MP. Nie sadzę by ścięli się z nim w krótkiej przecież przerwie między sezonami aż tak bardzo by grać przeciwko niemu.

Jakbym miał szukać jakiś teorii pozasportowych (słaba forma, krótkie urlopy, błędy w przygotowaniu, wypalenie po sukcesie) to szukałbym w opóźnieniach wypłat albo nawet braku wypłaty premii za MP, w związku z tym stwierdzili, że pierdolą taką robotę.

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem piłkarze graja przeciwko Skorży, co widać zwłascza u Pawłowskiego i obcokrajowców. Więc jak najbardziej realna wydaje mi się 1.liga dla Lecha przy takim podejśćiu zarządu.

No i specjalnie gównianym graniem mieliby skazywać się na wegetacje w E-klasie zamiast powalczyć o transfer do lepszej ligi, ale ważne że Skorża by dostał po dupie? Brzmi legitymująco.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że piłkarz to zawód, że mają na celu zarobić, ale kurwa, przecież każdy z tych zawodników jakąś tam przyjemność z gry też czerpie. Znikomą radością jest dostawanie po dupie od każdego po kolei w lidze, bycie pośmiewiskiem w Polsce, no i uczucie, że zawiodło się tysiące kibiców, którzy przychodzą cię oglądać. Dlatego też wątpię by piłkarze celowo sobie takie coś sprezentowali. Nie wiem, może zbyt górnolotnie na to patrzę, ale jak dla mnie jak ktoś nie ma radości z gry w piłkę, to nie zostaje piłkarzem.

Odnośnik do komentarza

a tym yslisz, że im chcę się zapieprzać, po to żeby jakąś iluzoryczna szansę transferu zyskać. stosuja raczej PRL-owska metodę "czy się stoi, czy sie leży 1500 się należy" :keke: I ja też bym tak robił, jakbym miał godnie płacone, a co jak co, nie powiesz mi, że piłkarze Lecha maja xle płacone.

Przykładowo Linetty miał/ma gigantyczne szanse transferu do klubu mocniejszego niż Lech - i miałby z tego rezygnować, żeby Skorża dostał po dupie? Gergo nie wolałby pokopać gdzieś w Belgii za większą gotówkę? Trałka z Pawłowskim robią z siebie pośmiewisko na całą Polskę byle zatopić Maćka? Jeszcze taką teorię bym rozumiał odnośnie Wisły Cupiała, czy Polonii Wojciechowskiego, gdzie rzeczywiście po trzech porażkach trener by poleciał, ale nie w Lechu, gdzie Rumak przetrwał dwie europejskie kompromitację, a Skorża dopiero co ugrał mistrza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie: jak beznadziejne trzeba miec wyniki i jak bardzo sie kompromitowac w naszej lidze, aby trener sam zlozyl dymisje? Ja troche rozumiem Rutkowskich ze nie za bardzo chca placic pensje kilku trenerom, ale przy tych wynikach Skorza sam powinien zlozyc bron.

Jak Skorża sam zrezygnuje to nie dostanie kasy. Za zerwanie kontraktu przez klub należy mu się odprawa (wypłacanie kasy za czas do końca kontraktu).

Cytując:

"Kasa, misiu, kasa." ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: jak beznadziejne trzeba miec wyniki i jak bardzo sie kompromitowac w naszej lidze, aby trener sam zlozyl dymisje? Ja troche rozumiem Rutkowskich ze nie za bardzo chca placic pensje kilku trenerom, ale przy tych wynikach Skorza sam powinien zlozyc bron.

Kasa misiu kasa. Zawsze mnie dziwi ze w Polsce podpisuje sie kontrakty dłuższe niż sezon.

Odnośnik do komentarza

Mistrz z Legią przy kiepskim wyniku w pucharach. Wow. Wcześniej zenada w Zagłębiu, przecietne wicemistrzostwa z Legią przy zenadzie w pucharach, szybka ewakuacja z Bytomia, a pozniej tragedia w Osasunie. Sledzilem wtedy te ligę i odwalal te same błędy co u nas. Po co zmieniać na kogoś takiego? A nie ja jestem skautem Lecha by znać zagranicznych trenerów w ich zasięgu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...