Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wywiad z Rutkowskim na weszło - dla mnie (mimo dużej ilości okrągłych słów etc.) widać, że facet rozumie to, czego Leśnodorski w ogóle. Zwłaszcza te kilka zdań:

 

Prijović nie pasował natomiast do koncepcji i pewnie nadal nie pasuje.

 

Nie trzeba być wielkim odkrywcą, żeby znaleźć takiego napastnika, jak Nikolić, bo to król strzelców na Węgrzech od wielu lat. Oprócz Legii, myślę, że wszystkie kluby europejskie go znały, natomiast nikt nie zdecydował się na jego transfer. Sam jestem ciekaw, jak on poradzi sobie w Polsce. To będzie dla nas ważne, bo znamy go bardzo dobrze i zawsze z jakiegoś powodu go nie chcieliśmy.

 

I byliśmy przekonani, że do naszych potrzeb będzie pasował. Do potrzeb Legii jednak nie pasował. Legia posłuchała wtedy nas, ale my nie szukaliśmy zawodnika dla niej, tylko dla siebie.

Najlepiej widać to po słowach o Ojaamie. Po transferach Legii widać, że rozpatrywanie w podobnych kategoriach raczej nie istnieje tylko bierze się gości "bo są dobrzy" - np. Orlando Sa, bardzo dobry zawodnik jak na polską ligę, a kompletnie nie pasujący do koncepcji Berga.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I tu się zgodzę - oszukali mnie tym Superpucharem. Tymczasem Kadar wciąż bawi się w Mikołaja, boczni obrońcy w jego elfy, Thomalla gra gorzej z każdą minutą na boisku, Formella nie istnieje, Robak i Gergo po kontuzjach jeszcze nie odpalili. Jevtic bez formy. Dobrze Trałka, Linetty i Buric, Kamiński i Pawłowski pół na pół , a Hama nieco lepiej - póki co drużyna istnieje tylko teoretycznie. Sądząc po aktualnej dyspozycji awans do LE będzie cudem...

Odnośnik do komentarza

Neobolszewickie ścierwo z UEFA zamknęło nam stadion za flagę: "Nigdy więcej - Antypolscy konfidenci". Jedynie słuszny komunizm w 2015 ma się świetnie. Mnie ciekawi jaka szmata zakapowała. Cholerni antypolscy konfidenci. Pawka Morozow jest dumny ze swych czerwonych towarzyszy.

 

Nawiasem mówiąc: kapowanie potwierdza, że Nigdy więcej to antypolscy konfidenci. Czego innego można się po konfidentach spodziewać jak nie kapowania? :)

Odnośnik do komentarza

Chyba nie za to, a za flagę FC Z piły - "Legion Piła - krew naszej rasy", który uznano za nazistowski tekst :D Omonia za to za flagi ZSRR, Che, sierpy i młoty i transparent "Nasi dziadkowe gonili Waszych aż do Berlina" z namalowanym typem goniącym swastykę nie zostało ukarane, podobno tłumaczono, że skierowane to było ... tylko do kibiców Jagi (ale nie mam potwierdzenia tego info).

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem na podstawie PS, tak czy inaczej sa wciąż równi i równiejsi, a najrówniejsze są oczywiście świnie, Orwell dawno już to opisał. Może niech dadzą liste, których morderców mozna bezkarnie promować, Cze Giwera, Stalin, Lenin, ale kto jeszcze? Pol Pot? Mao? :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie dobry dzis dzień dla krętaczy. Lekki offtop, ale się zastanawiam czy to nie 1. kwietnia, bo Albańczycy oskrżaja Dudę o symulowanie.

Ciekawe jaka będzie kara za promujacy pokój napis: "Koniec gry będzie końcem waszego życia. Nie jesteśmy Słowianami tylko Albańczykami".

No, ale może kara dla islamistów, to rażąca ksenofobia i rasizm...

Odnośnik do komentarza

To jest kurwa troche chore. W zasadzie to za wszystko mozna ukarac teraz klub. Niech siie trafi na meczu jakis pikol w koszulce Nicolasa Batuma z Portland Trail Blazers ( http://ecx.images-amazon.com/images/I/51AvApHu2wL._SY355_.jpg) albo dwóch kolesi w koszulce Kobasa i zamkniecie stadionu na kolejny mecz gwarantowane ;)

Ciekawe czy za napis "koniec meczu bedzie koncem Twojego zycia" tez beda kary.

Odnośnik do komentarza

FYM, nie skończone, ale podejrzewam, że po takim czymś raczej karą się nie skończy:

 

http://ekstraklasa.net/jagiellonia-bialystok/echa-skandalu-w-nikozji-kompromitacja-fare-msz-zapowiada-reakcje-a-jagiellonia-oficjalna-skarge,artykul.html?material_id=55b2b5bce1e17d4a616ccbe2

 

uznaje ona oprawę za wyraz sprzeciwu wobec faszyzmu, który w żaden sposób nie dotyczą Polaków, którzy nie są faszystami.” Zdaniem organizacji „te obrazki mogą być obraźliwe tylko dla faszystów, nie Polaków, a FARE wie wszystko o polskim oporze przeciwko faszystom w trakcie drugiej wojny światowej”.

Odnośnik do komentarza

http://www.wykop.pl/ramka/1648037/stowarzyszenie-nigdy-wiecej/

http://natemat.pl/74091,walka-z-kibolami-sposobem-na-biznes-czyli-jak-dziala-stowarzyszenie-nigdy-wiecej

 

tu trochę o tych sprzedawczykach z "Nigdy więcej"

 

Co do zamknięcia stadionu to decyzja jest skandaliczna, flaga z Piły od lat była wieszana w lidze czy na ojropokalach i nigdy się nikt przypierdalał, nagle zamykają za nią stadion :lol:. Lewackie kluby jak Omonia mogą robić praktycznie wszystko, a tu za coś takiego zamykają stadion, no banda chuja po prostu.

 

Jeszcze reakcja prezesa :roll:

 

Jedną kwestią jest sama kara, inną natomiast reakcja klubu. Na briefingu prasowym zwołanym, by oznajmić zamknięcie stadionu prezes Karol Klimczak wspominał o „jakimś płótnie” wywieszonym przez „dwie lub trzy osoby z Wielkopolski”, nawet nie nazwał ich kibicami. Jednocześnie uznał karę za zasadną („nie podważając zasadności tej sankcji”), jednak zbyt dużą.

 

Kara jest tak zasadna, że na klubowej stronie były choćby zdjęcia z tą flagą i nikt się jej nie wypierał, była często wieszana i klub nie robił problemów. W dodatku ponoć jeszcze groził zakazami dla osób, które ją wywiesiły :rotfl:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...