Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

To niewielki powód do chwały w tym sezonie, poza tym imo Paulus gra od niego zdecydowanie lepiej, chociaż ostatnio ma dół formy. Kamiński unika ostrzejszych starć, co większy napastnik przestawia go jak kawałek płyty pilśniowej, a mecz bez bramkowego błędu jest dla niego meczem straconym. Powinno się go pozbyć już parę lat temu.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony to my przy Legii jesteśmy małym, biednym klubikiem z prowincji. fakty są takie, że albo w Poznaniu wejdzie jakiś poważny kapitał (tylko skąd), albo rzeczywiscie nastawmy się na akademię piłkarską i żyjmy z niej sprzedając ukształtowanych piłkarzy.
BTW - co z tymi młodymi dwoma z krajów Bałtyckich (Cernomordijs i jego kolega). Widziałem kiedyś mecz rezerw z nimi i dawali radę, czy ktoś wie, czy z tej maki będzie chleb?

Odnośnik do komentarza

A pojawiają się już jakieś nazwiska w kontekście wzmocnienia, czy na razie cisza. Bez pucharów nie ma ciśnienia, ale kim będą grali? Młodziakami?

 

Same ploty, jak to w kwietniu. Komu tylko kończy się kontrakt, jest przymierzany do Lecha.

 

Ioan Hora (Pandurii) - napastnik

Ridwan Hassan (Midtjylland) - prawoskrzydłowy

Mihai Radut (Pandurii) - boczny pomocnik

Odnośnik do komentarza

W tym klubie i Mourninho nic by nie zrobił. Dopóki polityka transferowa będzie miała za priorytet sprowadzanie zawodników 33+, po kontuzjach i za darmo, sukcesy będą wynikiem zbiegu okoliczności.

Właśnie dokładnie to chciałem napisać :)

Były Mistrz Polski, na prawo i lewo trąbią o walce o tytuł, a porządnego planu transferowego brak. To samo tyczy się tego, co pisał Flinta- szkółka? Kiedy Lech sprzedał za jakąś dobrą kasę młodziaka?

Odnośnik do komentarza

 

W tym klubie i Mourninho nic by nie zrobił. Dopóki polityka transferowa będzie miała za priorytet sprowadzanie zawodników 33+, po kontuzjach i za darmo, sukcesy będą wynikiem zbiegu okoliczności.

Właśnie dokładnie to chciałem napisać :)

Były Mistrz Polski, na prawo i lewo trąbią o walce o tytuł, a porządnego planu transferowego brak. To samo tyczy się tego, co pisał Flinta- szkółka? Kiedy Lech sprzedał za jakąś dobrą kasę młodziaka?

 

zaraz sprzeda Linettego, a z ostatnich transferów to trzeba szukać aż do czasów Lewandowskiego chyba :-k Szkólkę zaczęto tworzyć około 2008 roku, więc efekty dopiero nadejdą. I tak już Lech jest trzecim klubem w lidze pod względem ilości minut zagranych przez wychowanków.

Odnośnik do komentarza

 

I tak już Lech jest trzecim klubem w lidze pod względem ilości minut zagranych przez wychowanków.

A nie wydaje Ci się, że jest to po trosze spowodowane tym, jakich transferów dokonuje klub i kontuzjami?

Bo mi tak. Ale może mi się zdaje.

 

A nie ze świadomą decyzją, że stawiamy na swoich?

A co do Lewandowskiego, do Lecha przyszedł jeszcze w wieku juniorskim (19 lat miał), co prawda dysponował już wtedy ogromnym potencjałem, jednak gdyby RL9 został w Zniczu, lub poszedł do innego klubu, to imo by się tak nie rozwinął.

Odnośnik do komentarza

bo Makk nie pytał o piłkarzy ze szkółki, a o młodziaków :-k (W mej definicji zawodnicy U-24) To mu kulturalnie odpowiedziałem.
A co do szkółki Lecha, tak jak pisałem jej efekty dopiero nadejdą, teraz dopiero wchodzi druga fala zawodników (pierwsza fala to wsyzstkie Drygasy, Możdżenie i.t.d), choć za takiego Drygasa Lech dostał te 125k euro, za bereszyńskiego 100k euro i nie do końca wiadomo ile wynagrodzenie za Bielika wynosiło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...