Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

Odnośnik do komentarza

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

That post gave me a cancer.

Odnośnik do komentarza

Co za bullshit jmk. Dostałeś hajs na okres, który WSZYSCY mają wolny. Nie zauważyłem świąt dla ateistów, ciekawe dlaczego. Takie gadanie, że niewierzący mają się odczepić od profitów wierzących jest pierdoleniem w kraju, w którym sprawy wiary wpływają na to jak ktoś Cię odbiera ;)

 

A Nowy Rok? ;)

 

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

No cóż, w takim razie jako wierzący Katolik zdajesz sobie sprawę, że praktycznie wszystkie zwyczaje (poza oczywiście mszą świętą) wigilijne są praktycznie pogańskie, począwszy od terminu świąt, który dziwnym trafem przypada na przesilenie zimowe, czyli m.in. słowiańskie Gody, przez samą wieczerzę w to święto, siano pod obrusem, dzielenie opłatkiem, dodatkowe nakrycie dla gościa, choinkę, prezenty, kolędowanie itd.

 

Mam nadzieję że jesteś Katolikiem z jajami i nie obchodzisz tych zwyczajów, a nie totalnym lamusem, który przymyka na to oko.

Odnośnik do komentarza

 

Co za bullshit jmk. Dostałeś hajs na okres, który WSZYSCY mają wolny. Nie zauważyłem świąt dla ateistów, ciekawe dlaczego. Takie gadanie, że niewierzący mają się odczepić od profitów wierzących jest pierdoleniem w kraju, w którym sprawy wiary wpływają na to jak ktoś Cię odbiera ;)

 

A Nowy Rok? ;)

 

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

No cóż, w takim razie jako wierzący Katolik zdajesz sobie sprawę, że praktycznie wszystkie zwyczaje (poza oczywiście mszą świętą) wigilijne są praktycznie pogańskie, począwszy od terminu świąt, który dziwnym trafem przypada na przesilenie zimowe, czyli m.in. słowiańskie Gody, przez samą wieczerzę w to święto, siano pod obrusem, dzielenie opłatkiem, dodatkowe nakrycie dla gościa, choinkę, prezenty, kolędowanie itd.

 

Mam nadzieję że jesteś Katolikiem z jajami i nie obchodzisz tych zwyczajów, a nie totalnym lamusem, który przymyka na to oko.

 

To na Wielkanoc.

Odnośnik do komentarza

No bo ciężko (niemożliwe?) znaleźć dzień w kalendarzu, gdzie nie ma jakiegoś święta albo wspomnienia świętego katolickiego.

Szczególnie 10 każdego miesiąca :keke:

Teraz już nie mówię do końca poważnie, ale gdyby tak zrobić Dzień Ateisty to nie dość, że byłoby spoko to jeszcze jaki zryw aktów apostazji by zalał kościół :-k

A niektórzy się o to starają -> 30 marca – DNIEM POLSKIEGO ATEIZMU

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, obowiązkowa wigilia firmowa. Chuj, że jestem na urlopie i mam zaplanowany wyjazd. Paranoja.

Mnie się wydawało, że jesteś nie do zastąpienia tam... A tymczasem skóra na dupie Ci się marszczy ze strachu, bo usłyszałeś, że coś jest obowiązkowe?

Nie mam zastępstwa a nie jestem niezastąpiony, to jest jednak spora różnica ;) Oczywiście mogę nie iść, ale sam fakt, że mi rano dzwonią, że musze być mnie rozpierdala.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...