Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I jak pierwsze wrażenia forumowiczów po Gwiezdnych Wojnach? :)

 

mam do was prośbę, piszczie w filmowy i ospoilerujcie wszystko, ide dopiero po świetach do kina :P

 

BTW - Schizzm, ty masz jakiegoś lasta, ryma coś takiego? Bo widżę, że w paru punktach podobnej muzyki słuchamy, w paru nasze drogi się rozchodzą, ale jakieśtam podobieństwo jest.

Odnośnik do komentarza

Timon dostales hajs za nic i jeszcze marudzisz, ze malo?

 

Ja w grudniu tez ide na rekordowy zarobek no ale 0,5 miecha za staz, dwa umowy o dzielo i 0,5 miecha w nowej robocie. Wyjdzie mi nawet ponad 4 kola :) no ale nic za darmo zapierdol mega a tu jeszcze troche do konca miecha...

 

Ciekawe czy ateisci z jajami czyt. Nie obchodzacy swiat, biora hajs z firmy na swieta :D bo ci obchodzacy to lamusy totalne wiec bankowo biora, w kpncu obchodza ;)

Odnośnik do komentarza

 

nieźle popykałem w Don't Starve :-k 13 dzień, wszystko elegancko się wydaje, choć trochę zapomniałem jak się przygotować do zimy :|

 

Czapka (trzeba ogolic bawoly) i thermal stone. Bez tego nigdzie sie nie ruszysz z obozu.

 

Załatwiłem Ci 29 głosów - a Ty choć jeden dla siebie zdobyłeś?!

Odnośnik do komentarza

Timon dostales hajs za nic i jeszcze marudzisz, ze malo?

 

Ja w grudniu tez ide na rekordowy zarobek no ale 0,5 miecha za staz, dwa umowy o dzielo i 0,5 miecha w nowej robocie. Wyjdzie mi nawet ponad 4 kola :) no ale nic za darmo zapierdol mega a tu jeszcze troche do konca miecha...

 

Ciekawe czy ateisci z jajami czyt. Nie obchodzacy swiat, biora hajs z firmy na swieta :D bo ci obchodzacy to lamusy totalne wiec bankowo biora, w kpncu obchodza ;)

Ja brałem hajs tylko na wakacje :-k premię teraz co dostanę, to sam wypracowałem :)

Odnośnik do komentarza

 

I jak pierwsze wrażenia forumowiczów po Gwiezdnych Wojnach? :)

 

mam do was prośbę, piszczie w filmowy i ospoilerujcie wszystko, ide dopiero po świetach do kina :P

 

BTW - Schizzm, ty masz jakiegoś lasta, ryma coś takiego? Bo widżę, że w paru punktach podobnej muzyki słuchamy, w paru nasze drogi się rozchodzą, ale jakieśtam podobieństwo jest.

 

RYM-em w sumie się nie bawiłem, lasta przestałem używać, bo z małżonką korzystamy z jednego komputera i nie chciało nam się tego ciągle przełączać. ;)

Ja mam dość podobne upodobania muzyczne jak meyde, więc w tym przypadku on może być jakimś wyznacznikiem :P

Odnośnik do komentarza

Timon dostales hajs za nic i jeszcze marudzisz, ze malo?

 

Ja w grudniu tez ide na rekordowy zarobek no ale 0,5 miecha za staz, dwa umowy o dzielo i 0,5 miecha w nowej robocie. Wyjdzie mi nawet ponad 4 kola :) no ale nic za darmo zapierdol mega a tu jeszcze troche do konca miecha...

 

Ciekawe czy ateisci z jajami czyt. Nie obchodzacy swiat, biora hajs z firmy na swieta :D bo ci obchodzacy to lamusy totalne wiec bankowo biora, w kpncu obchodza ;)

 

A pieniądze na święta to mają jakąś wartość duchową? Pozwalają bardziej przeżywać tajemnicę narodzin Chrystusa? :>

 

Poza tym czemu odmawiasz ateistom uczestnictwa w świętach, które prawdopodobnie dla dużej części wierzących mają zdecydowanie więcej wspólnego z wolnym czasem spędzanym z rodziną, prezentami i specyficznym jedzeniem niż z rzeczywistym przeżywaniem świąt?

Odnośnik do komentarza

Timon dostales hajs za nic i jeszcze marudzisz, ze malo?

 

Ja w grudniu tez ide na rekordowy zarobek no ale 0,5 miecha za staz, dwa umowy o dzielo i 0,5 miecha w nowej robocie. Wyjdzie mi nawet ponad 4 kola :) no ale nic za darmo zapierdol mega a tu jeszcze troche do konca miecha...

 

Ciekawe czy ateisci z jajami czyt. Nie obchodzacy swiat, biora hajs z firmy na swieta :D bo ci obchodzacy to lamusy totalne wiec bankowo biora, w kpncu obchodza ;)

ja mam w dupie święta, to tylko pogańskie święto przejęte przez chrześcijaństwo w celach propagandowych :P

A kasy nie wziąłem, bo nie dawali nic takiego

 

@Schizzm - ja tam gust meydego cenię, aczkolwiek uważam, że na black metalu to akurat sie nie zna :p

Odnośnik do komentarza

 

 

nieźle popykałem w Don't Starve :-k 13 dzień, wszystko elegancko się wydaje, choć trochę zapomniałem jak się przygotować do zimy :|

 

Czapka (trzeba ogolic bawoly) i thermal stone. Bez tego nigdzie sie nie ruszysz z obozu.

 

Załatwiłem Ci 29 głosów - a Ty choć jeden dla siebie zdobyłeś?!

 

Postawilem kilka fikcyjnych kont, ale nawet one mi nie pomagaja...

Odnośnik do komentarza

 

nieźle popykałem w Don't Starve :-k 13 dzień, wszystko elegancko się wydaje, choć trochę zapomniałem jak się przygotować do zimy :|

 

Czapka (trzeba ogolic bawoly) i thermal stone. Bez tego nigdzie sie nie ruszysz z obozu.

 

 

no ten termiczny kamień to kojarzę, czapki nigdy nie robiłem chyba (albo nie pamiętam).

 

ale miejsce na obóz wydaje się, że znalazłem sobie idealne :) tylko muszę nazbierać jedzenia nad zimą, więc czeka mnie jakiś dalszy wypad.

 

btw - warto lodówkę ogarniać?

Odnośnik do komentarza

 

 

nieźle popykałem w Don't Starve :-k 13 dzień, wszystko elegancko się wydaje, choć trochę zapomniałem jak się przygotować do zimy :|

 

Czapka (trzeba ogolic bawoly) i thermal stone. Bez tego nigdzie sie nie ruszysz z obozu.

 

 

no ten termiczny kamień to kojarzę, czapki nigdy nie robiłem chyba (albo nie pamiętam).

 

ale miejsce na obóz wydaje się, że znalazłem sobie idealne :) tylko muszę nazbierać jedzenia nad zimą, więc czeka mnie jakiś dalszy wypad.

 

btw - warto lodówkę ogarniać?

 

Pewnie ze warto. Tylko musisz mechaniczne konie pokonac zeby miec gearsy. W Shipwrecked te mechaniczne konie strzelaja z armat i sa na morzu, ale nie znalazlem ich na swojej mapie, wiec lodowki wciaz nie mam :/

Odnośnik do komentarza

 

@Schizzm - ja tam gust meydego cenię, aczkolwiek uważam, że na black metalu to akurat sie nie zna :P

 

JA w BM wychodzę ze szkoły DeathSpell Omega, który swego czasu mnie mocno pochłonął (Fas Ite :wub: ). A tak to lubię klasyczne BM i popularno ostatnio kompletnie ambientowe odjazdy. A tak poza tym, to słucham wszystkiego, aby było dobre :) (nie pogardzę współczesnym mainstreamowym popem, lubię jazzy, uwielbiam wszelkie odmiany Americany skręcające w country, oczywiście synthpop (skupuje wszystko na krążkach co związane jest z Depeche Mode :P), a także odjazdy w techno (minimale, click & glitche) czy inne gatunki metalu, mógłbym wymieniać słuchanymi przeze mnie gatunkami w nieskończoność). Staram się nie ograniczać. Aczkolwiek nie lubię polskiego bluesa :kekeke: i współczesnego rocka (zarówno tego bardziej mainstremowanego, jak i szeroko pojętego indie) ;)

Odnośnik do komentarza

Ja moge pograc, ale zeby byl jakis pomysl i podzial rol. Bo tak jak ost gralismy to lipa i w sumie lazilem bez sensu i tylko zbieralem wsio i zarlem.

Czyli jednak wyszedł z Ciebie typowy socjalista. Czemu nie postawiłeś w grze kramu z paróweczkami?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

nieźle popykałem w Don't Starve :-k 13 dzień, wszystko elegancko się wydaje, choć trochę zapomniałem jak się przygotować do zimy :|

 

Czapka (trzeba ogolic bawoly) i thermal stone. Bez tego nigdzie sie nie ruszysz z obozu.

 

Załatwiłem Ci 29 głosów - a Ty choć jeden dla siebie zdobyłeś?!

 

Postawilem kilka fikcyjnych kont, ale nawet one mi nie pomagaja...

 

Czas uderzyć do Gabe'a - on wie, jak się zająć w starym, dobrym stylu taką niepokorną ankietą...

Odnośnik do komentarza

ja też bardziej ze szkoły Deathspell Omegi jestem, chyba najlepszego zespołu w tym nurcie ever (aczkolwiek zaczynałem dopiero od Paraclestsusa), zaległości nadrobiłem później. Polskiego bluesa tez nie lubię, za polskim mainstreamem też nie przepadam. Dużo sludge metalu słucham też, ambienty czasem też. Z około elektronicznych rzeczy to IDM-u i breakcoru, a także synthwave słucham, no i ogólnie rzeczy zachwalane na zaufanych portalach muzycznych.
Swoja drogą, jak patrzę jakie gówna kiedyś polecałem w tematach muzycznych, to wstyd mi za mój gust z okresu młodości.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...