Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się obawiam przyjazdu do kraju w środę - przez pogodę ;). W tym roku tutaj zima rozpieszcza. Jest 18 grudnia, wychodzę na obiad do knajpy, a na zewnątrz słoneczko, 19-20 stopni i nawet kurtki nie trzeba zakładać :D. Inna sprawa, że przez to w ogóle nie odczuwam, że lada dzień są urodziny Jezusa. ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę się obawiam przyjazdu do kraju w środę - przez pogodę ;). W tym roku tutaj zima rozpieszcza. Jest 18 grudnia, wychodzę na obiad do knajpy, a na zewnątrz słoneczko, 19-20 stopni i nawet kurtki nie trzeba zakładać :D. Inna sprawa, że przez to w ogóle nie odczuwam, że lada dzień są urodziny Jezusa. ;)

we Wroclawiu dzisiaj jest teraz 12 st. :>

Odnośnik do komentarza

Ja już mówiłem tu kiedyś, jak śnieg ma padać to tylko w święta dla klimatu, a tak to niech sobie będzie w górach i nigdzie więcej. Nie oznacza to, że nie lubię śniegu i aury zimowej, ale jak mam do Opola jechać 2x dłużej niż normalnie to wolę jednak nie. ;)

Odnośnik do komentarza

Poproszę o zalajkowanie zdjęcia w linku. Bałwanki walczą o nagrodę w konkursie przedszkola terapeutycznego "Miś" dla dzieci autystycznych na najładniejszą i najoryginalniejszą ozdobę świąteczną.

https://www.facebook.com/integracyjneMis/photos/a.614909908534353.1073741831.592767940748550/1123588110999861/?type=3&theater

dzięki!

podbijam. kliknie ktoś?

dzięki:)

Odnośnik do komentarza

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

tylko że Jezus się nie urodził 24 grudnia, jest to pewne (podobno się w kwietniu urodził). To tylko święto zaadaptowane pogaństwa, z odpowiednio zaadaptowaną do tego bajeczką.

Odnośnik do komentarza

Co za bullshit jmk. Dostałeś hajs na okres, który WSZYSCY mają wolny. Nie zauważyłem świąt dla ateistów, ciekawe dlaczego. Takie gadanie, że niewierzący mają się odczepić od profitów wierzących jest pierdoleniem w kraju, w którym sprawy wiary wpływają na to jak ktoś Cię odbiera ;)

 

Być może dlatego, że po pierwsze jest to katolicki kraj. To, że sobie kilku ateistów to neguje tego nie zmieni, chociażby póki mamy takie "stare" społeczeństwo ;) No i ateiści i tak mają profit, bo mają wolne po prostu, nie muszą przecież obchodzić, no ale to jest przecież dla nich wygodne i zbyt wymagające zarazem...

 

 

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

That post gave me a cancer.

 

 

No to może spotkamy się kiedyś na chemioterapii. Ciekawe czy wtedy tak łatwo takie słowa przejdą Ci przez palce.

 

Mnie też :) jmk jak piszesz z telefonu, to chyba za dużo szarych komórek zużywa na tworzenie tych ciągów znaków i pierdoli tak, że aż szczypi dupa :D

I należy się jak psu kość, co miesiąc mam swój wkład w ZFSŚ :)

 

Dziwnym trafem tuż przed Bożym Narodzeniem...

 

 

Co za bullshit jmk. Dostałeś hajs na okres, który WSZYSCY mają wolny. Nie zauważyłem świąt dla ateistów, ciekawe dlaczego. Takie gadanie, że niewierzący mają się odczepić od profitów wierzących jest pierdoleniem w kraju, w którym sprawy wiary wpływają na to jak ktoś Cię odbiera ;)

 

A Nowy Rok? ;)

 

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

No cóż, w takim razie jako wierzący Katolik zdajesz sobie sprawę, że praktycznie wszystkie zwyczaje (poza oczywiście mszą świętą) wigilijne są praktycznie pogańskie, począwszy od terminu świąt, który dziwnym trafem przypada na przesilenie zimowe, czyli m.in. słowiańskie Gody, przez samą wieczerzę w to święto, siano pod obrusem, dzielenie opłatkiem, dodatkowe nakrycie dla gościa, choinkę, prezenty, kolędowanie itd.

 

Mam nadzieję że jesteś Katolikiem z jajami i nie obchodzisz tych zwyczajów, a nie totalnym lamusem, który przymyka na to oko.

 

 

Odpowiedź w stylu: a u was biją murzynów, nauczony polityką wewnętrzną, że nie trzeba odpowiadać na takie coś.

 

 

No bo ciężko (niemożliwe?) znaleźć dzień w kalendarzu, gdzie nie ma jakiegoś święta albo wspomnienia świętego katolickiego.

 

No bo to kraj katolicki. Chcąc nie chcąc.

 

 

Urodziny Jezuska bardzo szanuję. Był spoko typem bo z wody robił alko.Czy mogę dostać mój hajs, panie dyrektorze? :D

 

Nie.

Odnośnik do komentarza

 

Poproszę o zalajkowanie zdjęcia w linku. Bałwanki walczą o nagrodę w konkursie przedszkola terapeutycznego "Miś" dla dzieci autystycznych na najładniejszą i najoryginalniejszą ozdobę świąteczną.

https://www.facebook.com/integracyjneMis/photos/a.614909908534353.1073741831.592767940748550/1123588110999861/?type=3&theater

dzięki!

podbijam. kliknie ktoś?

dzięki:)

 

A proszę Cię Qczu.

Odnośnik do komentarza

 

Taa spedzanie czasu ble ble to bierz.nagrody wekendowki jak jestes rodzina ;) a i tak pewnie oplatek koledy itp motzno.

 

Proste jak cep, dostajes prezent na.urodziny Jezusa jak nie obchodzisz to sie.nie.nalezy. To tak jakbys kogos.na swoje uro nie zaprosil i chcial od.niego prezentu :D

 

tylko że Jezus się nie urodził 24 grudnia, jest to pewne (podobno się w kwietniu urodził). To tylko święto zaadaptowane pogaństwa, z odpowiednio zaadaptowaną do tego bajeczką.

 

 

Ty też podobno nie podrobiłeś podpisu, a w bajeczkę nikt nie uwierzył.

 

Data jest umowna, przyjęta przez KK i obchodzone jest tego dnia. Nie wiem co tu do rozumienia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...