Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle zapomniałem podbić legitkę, a będę wracał w listopadzie już i się zastanawiam czy normalnie kupić do pociągu ulgowy i jeśli sprawdzi (ostatnio mi nie sprawdzali) to wtedy jest tylko dopłata do pełnej ceny? Bo jeśli grozi za to jakiś mandat (tak mi koleżanka coś pisała :keke:) to wolałbym nie ryzykować :P.

Odnośnik do komentarza

http://www.salon.com/2013/12/10/ayn_rand_loving_ceo_destroys_his_empire_partner/?utm_source=facebook&utm_medium=socialflow

 

 

While Lampert was caught up in Randian delusions of crass materialism and cut-throat capitalism, he failed to realize that a business is an experience as much communal as it is individual. Employees are not just competitive beings — they benefit from cooperating with each other and perform better when they are respected, rather than beaten down and driven by fear.

 

 

:P

Odnośnik do komentarza

I0000XqJ4iKED.Os.jpg

OMG, jaką Ty masz obsesję...

 

Wklejasz jakiś głupi bannerek który ma potwierdzać tezę, że fani The Reds to mordercy. LOL. Pędź do prokuratury z zawiadomieniem, bo jeden z nich właśnie do Ciebie coś pisze. I o zgrozo naucza dzieci w publicznych szkołach. Odpowiem grafą na grafę:

 

Amicizia.jpg

 

i choć to absurdalny dowód, to tę kartoniadę z napisem Amicizia w meczu z Juve trzymało trochę więcej Koppities niż tych, którzy śpiewają jakieś obrzydliwe bzdury o chłopakach z ManU którzy zginęli w tym fatalnym locie. Zresztą, porąbanych gnojów nie brakuje w żadnym środowisku kibicowskim, przecież o ofiarach z Hillsborough też się śpiewa piosenki, a nie dalej jak 2 lata temu jacyś kibice Chelsea profaowali tablice pamiątkowe z tym związane. Musiałbym być kompletnym idiotą by próbować rozciągnąć to na wszystkich fanów The Blues. Wielu kibiców City nazywa kibiców United Monachijczykami.

A przy okazji: mordercy z Heysel nie żyli w próżni. Co najmniej od 1974 roku, od finału UEFA w Rotterdamie kibice angielscy zachowywali się coraz bardziej jak zwierzęta. To Liverpoolczycy stali się apogeum tego szamba, najgorszym wykwitem tego lubianego przecież przez Ciebie pseudohonorowego świata. Nie przeczę, dodam też, że zawsze będzie to dla mnie powód do wstydu, choć przecież w niczym tam nie zawiniłem. Ale będzie. Tyle, że bardzo wygodnie jednak zapomnieć o tym, że atak na tę trybunę Juventusu to była logiczna konsekwencja tych wszystkich kibicowskich bzdur, które zaczadzały umysły wielu kibiców Reds, Milwall czy Tottenhamu (bo przecież tak w istocie, to ci "ludzie honoru" brali wtedy ślepy odwet za polowanie na kibiców z Anfield, które urządzono na nich w Rzymie rok wcześniej, jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało).

 

 

BTW: bardzo charakterystyczne dla Twojej postawy jest to, że jako koronny argument graficzny przeciw Koppitom prezentujesz flagę, która w istocie jest (niesmaczną) szyderą z Evertonu... Jakby to było najważniejsze w tej całej sprawie.

 

Peace & out, nie napisałem tego wszystkiego by prowokować flame, dziwię się tylko evertoniańskiemu fundamentalizmowi człowieka, który na Goodison był pewnie ze trzy razy w życiu ;) To zupełnie tak, jakbym ja nazywał się Koppitą i bił syna za to, że chodzi w dresie United (true story z tym dresem, sam mu go kupiłem ;) ).

Odnośnik do komentarza

No nie mów, że nie spróbowałeś afrykańskiej kiełbachy hłe hłe

Spalona była hehehe

 

 

 

No nie mów, że nie spróbowałeś afrykańskiej kiełbachy hłe hłe

może i nie... ale pewnie pierwszego dnia zajmuali im bagaż a zostawili tylko szczoteczki do zębów i kartę pamięci z aparatu. tylko Reaper nie chce sie przyznać.

 

Szczęśliwie cała wyprawa przebiegła według planu, nigdzie się nie spóźniliśmy, nigdzie nam nic nie ukradli, nic się nie poprzesuwało, zapas kasy jaki był w rezerwie wrócił do Polski, tylko raz straciliśmy na Zanzibarze ze 3h próbując ogarnąć autobus, bo nikt normalnie nie chciał Ci pomóc tylko Cię wyrolować... no i daliśmy się wyrolować, ale tylko na 20 zł, później zrobiliśmy awanturę, Magda się rozpłakała i wtedy powiedzieli, że zawiozą nas bez problemu :D

 

 

Dawaj jakieś foty

Magda siedzi i robi selekcję fot i będzie je delikatnie podrasowywać w programie graficznym, to dziś/jutro podrzucę :)

A ja uderzam w kimę, jestem na nogach 50h i przez ten czas łapałem drzemki w komunikacji, bo niestety nie jestem w stanie zasnąć w samolocie czy autobusie :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...