Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wyjasniam. Ja podatkow nie traktuje jak kradziez, rozumiem ich sens. Kradzieza nazywam zabieranie wiecej ludziom, ktorzy z roznych przyczyn sa na wyzszyym pulapie zycia i zarabiaja wiecej. Nie istotne dlaczego maja tyle, istotne jest zeby nie zabierac im wiecrj bo...maja wiecej. Ewentualnie w ostatecznosci i w dobi kryzysu czy przejsciowym widzialbym 3 stawki podatkowe - zarabiajacy ponizej sredniej, w granicach sredniej i powyzej, ale ne byltby to wielkie roznice np 15,17 i 20%. Ale.potm juz.nie wqzne czy masz 10 kola.na reke czy 500 tys.

 

 

A co do mnie. Tak biore swiadczenia rente 600zl liczac ze dzieki temu skoncze studia i znajde prace i bede mogl z niej zrezygnowac, teraz mi jest potrzebna zeby moc ie leczyc bo innego ubezp zdrowonego nie mam, ale nie o to chodzi.

 

Moge tez uwazac vo jestem leworeczny ze jazda lewa strone jest lepsza bezpieczniejsza itp al ppki mamy takie.prawo to musze sie dostosowac w miar mozliwosci.Mysle o og oole.to raz a dwa, ze w tej chwili moge miec poglady bo w takiej rzeczywistosci nie da sie ich realizowac.

Odnośnik do komentarza

Smętek ma 6 liter. Ketęms też ma 6 liter. Ketęms to Smętek od tyłu. "Od tyłu" bez spacji to też 6 liter. 6 plus 6 i plus 6 to... 18. 1 plus 8 to 9. Pierwiastek z 9 to 3. 18 podzielone przez 3 to 6. Odwrócone 9 to 6. Odwrócone to 9 liter, a przecież odwrócone 9... to 6. Kolejna trójka "6". 666 i 666. Przypadek? Nie! Smętek to podwójny Satanus z serem Illuminati :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...