Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Zauważyłem swoją nominację w wyborach do MT. Dzięki za nominację ale ja się na to nie piszę :) Zbyt okazjonalnie tutaj wpadam, żeby sprawować jakąkolwiek funkcję to raz a dwa że i tak pewnie dostanę 3 głosy na krzyż (głównie przez powód pierwszy). Oszczędźmy sobie żenady :) Niech się wykażą lepsi :)

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem swoją nominację w wyborach do MT. Dzięki za nominację ale ja się na to nie piszę :) Zbyt okazjonalnie tutaj wpadam, żeby sprawować jakąkolwiek funkcję to raz a dwa że i tak pewnie dostanę 3 głosy na krzyż (głównie przez powód pierwszy). Oszczędźmy sobie żenady :) Niech się wykażą lepsi :)

No i nie ma żenady ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Takie pytanie, przypadkiem zawędrowałęm na listę użytkowników forum i nowych rejestracji. Wygląda na to, że w ostatnim czasie zarejestrowała się zadziwiająca duża liczba "dziwnych" userów (nicki będące mieszanką losowych liter i cyfr), to jakieś boty? Będzie to usuwane i czy to ma jakiś wpływ na samo działanie forum? :)

Odnośnik do komentarza

Wplywu nie ma tak dlugo, jak masowo nie spamuja forum.

Pojedyncze spamy moga sie zdarzyc. Najczesciej spotykane sa w Warsztacie Literackim. Nie wiemy dokladnie dlaczego. Osobiscie podejrzewam, ze ma to zwiazek z duza (srednio) liczba znakow na post. Bedziemy to z pewnoscia monitorowac i wystapienia botow bedziemy usuwac, a boty banowac / usuwac.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie aktualizujecie finansów CMF?

Spokojnie, TYM RAZEM to nie jest jakieś niedbalstwo, wszystko jest monitorowane, nadmiarowi Przyjaciele zapoznają się z Wielką Czystką :) Po prostu Kuchar przez chwilę naprawdę nie może tego ogarnąć z przyczyn naprawdę obiektywnych. Myślę, że tydzień i będzie już znowu aktualnie.
Odnośnik do komentarza

Forumowicze, tak dość luźno zapytam bo zauważyłem, że coraz częściej jest to problemem, macie coś przeciwko temu, żebym ja lub inny mod edytował wasze posty bez informowania was tylko pod kątem usuwania formatowania? Zauważyłem, że coraz częściej pojawiają się posty czarną czcionką, na czarnej skórce nieczytelne (np. Gabe w polityce). Gdybym miał pisać notkę każdemu, na kim ta kosmetyczna edycja będzie przeprowadzona wymagałoby to niepotrzebnie dużo stukania w klawiaturę jak na taką pierdołę, no ale z drugiej strony może źle oceniam sytuację i nie życzycie sobie jakiejkolwiek ingerencji w wasze posty - dlatego pytam :). Jeżeli ktoś sobie nie życzy dajcie minusa (plusować jeżeli jesteście za nie musicie), jak się ich trochę zbierze to będzie to dla mnie sygnał, że sobie tego nie życzycie. Dla używających białe skórki, wygląda to tak - http://i.imgur.com/OxKWzGM.pngzakładam, że efekt ten jest nieznany w momencie pisania posta, więc nie jest to raczej kwestia złośliwości piszących ;).

Odnośnik do komentarza

Forumowicze, tak dość luźno zapytam bo zauważyłem, że coraz częściej jest to problemem, macie coś przeciwko temu, żebym ja lub inny mod edytował wasze posty bez informowania was tylko pod kątem usuwania formatowania? Zauważyłem, że coraz częściej pojawiają się posty czarną czcionką, na czarnej skórce nieczytelne (np. Gabe w polityce). Gdybym miał pisać notkę każdemu, na kim ta kosmetyczna edycja będzie przeprowadzona wymagałoby to niepotrzebnie dużo stukania w klawiaturę jak na taką pierdołę, no ale z drugiej strony może źle oceniam sytuację i nie życzycie sobie jakiejkolwiek ingerencji w wasze posty - dlatego pytam :). Jeżeli ktoś sobie nie życzy dajcie minusa (plusować jeżeli jesteście za nie musicie), jak się ich trochę zbierze to będzie to dla mnie sygnał, że sobie tego nie życzycie. Dla używających białe skórki, wygląda to tak - http://i.imgur.com/OxKWzGM.pngzakładam, że jest efekt ten jest nieznany w momencie pisania posta, więc nie jest to raczej kwestia złośliwości piszących ;).

Ja usuwam i się nie pytam. :P

 

A wszystko przez to, że nasz system cytowania jest jaki jest i jak mam do cytowania fragment z obszernego tekstu, to zamiast cytować całość i usuwać, co mi niepotrzebne czasem zaznaczę część posta i zrobię copy-paste. Co skutkuje skopiowaniem formatowania, ale w ferworze dyskusji się o tym zapomina.

 

Chyba poforsuję trochę zaimplementowanie tego dodatku:

 

https://community.invisionpower.com/files/file/5693-ddk33-quote-selected-text/

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...