Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Co się w tej Buli porobiło :doh!: Staje się nieprzewidywalna jak włoska...Lider ledwo remisuje z ost. zespołem...

 

A tak o Jenie - jak zacząłem na nich stawiać to im coś forma poszła. Dziś znów wygrali:D Tym razem na wyjeździe TSV ;o Nie wiem, które jest TSV,ale chyba wysoko;]

Odnośnik do komentarza
W spotkaniu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi Energie Cottbus niespodziewanie pokonała przed własną publicznością Herthę Berlin 2:1 (1:1). Dzięki temu zwycięstwu zespół z Cottbus opuścił ostatnie miejsce w tabeli.

 

Kurw...jakiś spisek dosłownie :| Nagle wszystkie te ogórczańskie ogórki zaczęły wygrywać. A już Cottbus to przegina pałkę, najpierw 2-0 z Bayernem teraz sobie Herthe pyknęli. Jak tak będą dalej grali u siebie to się utrzymają. Najgorzej to wyglądać zaczyna w Arminii no i FCN, które w tym roku jeszcze nie wygrało :roll:

Trochę się u nas zrobiło dramatycznie..Ostatnie miejsce :|

Odnośnik do komentarza

No i niestety, Cottbus robi to, co my powinniśmy robić czyli walczy i kasuje kolejne "trójki". Wczoraj Energie pokonało na wyjeździe MSV Duisburg i mają już 26 oczek na koncie. Jeśli dzisiaj FCN się wyłoży we Frankfurcie i nie daj Boże Hansa wygra w Gelsenkirchen, to już będzie koniec...

Aż strach myśleć. Tak czy siak w tej kolejce nie wyjdziemy ze strefy spadkowej :roll:

Odnośnik do komentarza

Jeah :)

FCN wreszcie odniósł zwycięstwo w tej rundzie (przy okazji pierwsza wiktoria pod opieką von Heesena) pokonując na wyjeździe Frankfurt 3-1. Mecz rozpoczął sie dla nas źle - już na samym początku gospodarze objęli prowadzenie. Na szczęście powracający do pierwszego składu Charisteas zdołał szybko odpowiedzieć. No i wtedy zaczęły się kłopoty na trybunach. Z relacji pisanych wynika, że nasi kibice zaczęli odpalać petardy w własnym sektorze, potem petardy/racy zaczęły latać w kierunku murawy i sędzia przerwał spotkanie. Przez 20 minut policja i porządkowi próbowali przywrócić spokój w sektorach FCN o pomoc poproszono także prezydenta klubu (został wygwizdany). Zaczyna się robić jakaś chora sytuacja między kibicami a klubem :-k Najpierw bójki między sobą na Nordkurve, teraz to.. Nie wiem czy te petardy z radości czy to była jakaś inna akcja. Tak czy siak chluby to naszym nie przynosi.

W drugiej połowie FCN umiał się dobrze bronić i do dorobku z pierwszej połowy dołożył dwa trafienia (Vittek po raz pierwszy w sezonie i niezawodny Misimovic). Kolejka prawie idealna, gdyby nie to, że Arminia tez wygrała i to po golu w 91 minucie :/ W dole tabeli robi się bardzo ciasno i z 5 zespołów zaangażowanych w walkę o utrzymanie nikt jeszcze nie jest skreślony. Dobrze by było, gdyby Club wygrał jeszcze tak z 3 mecze z rzędu, wtedy mógłbym spokojniej oddychać ;)

Odnośnik do komentarza

St. Pauli ma raczej mały potencjał, jak narazie i sądze, że nie w następnym, ale dopiero kolejnym sezonie może się pokusić o coś więcej. Zwycięstwo z Freiburgiem daje powody do radości, ale ogólnie postawa w sezonie nie. Na dodatek SCF to właśnie taki klub, który potrafi wygrać z każdym i dostać sromotnie w dupę z każdym :|

Odnośnik do komentarza

No jakby nie patrzec w pierwszej i w drugiej lidze zapowiada sie niesamowita walka o utrzymanie i awans do ostatniego gwizdka. Dla mnie jest tylko wazne, zeby FCN sie utrzymal, albo moze inaczej, zeby Fürth nie znalazl sie przed nami.

 

Jesli chodzi o sytuacje z kibicami FCN, to sprawa jest powazna, bo chwilowo wszyscy sa przeciwko Ultras 94, a oni sa najwiekszym obozem w Nordkurve. Musze przyznac, ze spadek by pomogl pozbyc sie kibicow ktorzy stali sie fanatzykami po sukcesach ostatniego sezonu, a teraz maja najwiecej do powiedzenia. Nienawidze tych wszystkich czlonow, ktorzy "kibicuja" jak druzyna odnosi sukcesy. Moze w obecnej sytuacji spadek nie belby nawet taki zly :-k Teraz jestem ciekawy jaka nas czeka kara ze ekscesy we Frankfurcie. Mielismy bardzo duzo szczescia, ze mecz nie zostal przerwany, bo bylby to spadek. Jestem tez bardzo ciekawy jak w piatek bedzie na stadionie. Znowu burdy i zadymy, czy bedziemy razem wspierac FCN?

 

@me_who: Gramy w piatek, zebys sie znowu nie ocknal w sobote, ze jest juz po meczu :]

Odnośnik do komentarza

No właśnie miałem napisac, że DFB ma zbadac sprawę burd we Frankfurcie i zobaczymy czy wynikną z tego jakieś nieprzyjemności. "Na szczęście" są tez pytania jak to się stało, że ultrasi wniesli na stadion race i petardy, bo przecież oni nie są kompletnie anonimowi i zazwyczaj są trzepani przed wejściem na stadion. Ale tak nie może być, że przez grupkę debili może ucierpieć taki klub i rzesza normalnych kibiców.

Gdyby mecz we Frankfurcie przerwano (Gagelmann i tak długo wytrzymał, 21 minut to chyba juz można przerwać mecz na dobre, najprawdopodobniej Roth nas uratował) byłby to 6 przypadek nie dokończenia spotkania Bundesligi. Do tej pory jednak tylko raz przerwano mecz z powodu awantur - w 76 roku w Kaiserslautern poleciała na boisko butelka; punkty przyznano gościom z Dusseldorfu. W innych przypadkach 3 razy przeszkadzała mgła, a raz złamał się słupek bramki (:lol:)

 

@barry - nie zapomniałem, zapomniałem Tobie napisac, bo nie chciałem Cię zasypywać smsami w tym Egipcie :P

Odnośnik do komentarza
Merk sędziuje w 1. Bundeslidze, więc tak czy owak by nie mógł :P.

To było bardzo niemiłe :P Ale jeszcze zobaczysz, że się utrzymamy i za rok weźmiemy wszystkich z zaskoczki :>

Tak czy siak - w przyszłości już nic nie popsuje :] Bo mimo, że był trzy razy sędzią roku na świecie, to ja go nie lubiłem bo mu się "zawsze" w meczach FCN jakiś klops trafił :]

Odnośnik do komentarza

Są kary za awantury we Frankfurcie. Club ma zapłacić 50 tysięcy euro grzywny za zachowanie swoich kibiców, a Frankfurt połowę mniej za wpuszczenie na trybuny ludzi z pirotechniką.

Na prośbę władz FCN następny mecz wyjazdowy - 16 kwietnia przeciwko Vfb Stuttgart - odbędzie się przy zwiększonych środkach bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...