Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Cottbus, jeśli tak będzie dalej grało, to nawet w 2.Buli się nie utrzyma ... :-)

:rotfl: No to zes T-m pozamiatal

 

Na 27 maja przed 100-tysięczną publicznością w Indiach zapowiedziano pożegnanie bramkarza reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium Olivera Kahna. Ostatni mecz w barwach swojej drużyny rozegra jednak 2 września.

2 września w stolicy Bawarii zostanie rozegrany mecz reprezentacji Niemiec z Bayernem Monachium, z którym zawodnik jest nieprzerwanie związany od 1994 roku.

:pa:

Odnośnik do komentarza

oj jak ja tu dawno nie pisałem...

Bayern - Żenada

Jak można przegrać z ostatnią drużyną o_O Cisze sie że Hitzfeld już odchodzi, nie ma już pomysłów na Bayern. Atmosfera od wczoraj także nie najlepsza z powodu zawieszenia do odwołania Demichelisa, czyli naszego najlepszego obrońcy w tym sezonie...bo nie chciał grać jako defensywny pomocnik w dziesiejszym meczu i ma racje, gra świetnie w obronie to po cholere go Ottmar chce dać w pomoc o_O mozna by wystawic dobrego Ottla, to nie trzeba kombinowac. Schweinsteigera 3 czy 4 sezon gra kaszane? ale nie Hitzfeld oczywiscie musi go wystawic, mamy tylu świetnych zawodników na ławce Sosa, Kroos, Ottl, itp to nie Hitzfeld wystawia kaszane Schweinsteiger-Ze Roberto. Kolejna kaszanka Lucio, poprzedni sezon żenada, ten sezon troche lepszy ale jak nie gra Demichelis to Lucio słabizna, mam nadzieje ze te spekulacje na temat Mertesackera okaża sie prawdą i w nastepnym sezonie bedzie obrona bez Lucio. Klose dalej bez gola...Tak sie zastanawiam czy nam sie uda ugrac tego meistra...4 punkty niby Werder w kryzysie ale FCB potrafi dać dupy....ehh

Odnośnik do komentarza
Nie żebym coś sugerował ale dostałem dziś rano typ na Energie po kursie 8,5 jako 90% czyli praktycznie pewniak ;] oczywiście postawiłem i wygrałem. Mecz mógł nie być do końca czysty...

 

Co Ty nie ma takiej opcji aby mecz byl ustawiony :> wystarczylo spojrzec na sklad FCB i wiadomo ze bedzie kaszana ;)

Odnośnik do komentarza

Kahn - Lell, Lucio, van Buyten, Lahm - Zé Roberto, Schweinsteiger - Hamit Altintop, Ribery - Klose, Toni

 

Skład niczego sobie. Ribery miał jeszcze karnego ale nie strzelił. Ale jak ma nie wpaść to nie wpadnie. Dobrze, że HV wykorzystał szanse do zmniejszenia straty i jutro to samo zrobi Werder. Oby przeciętność Bayernu zemściła się na nich i skończyło się przegraną mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

O to własnie chodzi ze Hitzfeld wystawil najgorszy srodek pomocy jaki tylko mogl Schweinsteiger-Ze, o ile ten drugi cos tam jeszcze zagra to Bastian od kilku sezonow gra kaszane...

 

Od nowego sezonu w Bayernie pojawi sie Christian Nerlinger, w Bayernie ma pełnić funkcje łącznika pomiędzy sztabem Klinsmanna a zarządem.

Odnośnik do komentarza
O to własnie chodzi ze Hitzfeld wystawil najgorszy srodek pomocy jaki tylko mogl Schweinsteiger-Ze, o ile ten drugi cos tam jeszcze zagra to Bastian od kilku sezonow gra kaszane...

 

Daj spokój - Ze Roberto to najrówniej grający pomocnik w Bayernie i na dodatek najlepiej z nich wszystkich ...

Odnośnik do komentarza

Więc tak:

a) Freiburg pokonał FC Koeln. Co prawda tylko 1:0, ale i tak dogonił już drużynę Kozłów. Będzie emocjonująco, bo 5te Koeln i 6ty Freiburg mają tyle samo punktów, będące miejsce wyżej Fuerth ma punkt więcej, a trzecie Mainz 2 punkty. Także będzie się działo.

 

b) Norymberga grała dobrze w meczu z Leverkusen, ale tylko przez 45 minut. Szybko zdobyta bramka przez Bayer i natychmiastowa odpowiedź Clubu. Ale w drugiej połowie ... Klewer miał już w pierwszej połowie przelot i tylko nieudolność Gekasa nie dała bramki Aptekarzom. A potem było gorzej :-(

 

c) Werder gra piach. Gorszy niż ten nad Bałtykiem. Nie wiem czy nie nadszedł czas na zmianę trenera ...

 

 

Więcej spotkań na razie nie widziałem, ale jutro będę cały dzień w domu, to może będą powtórki :-)

Odnośnik do komentarza

Pojawiły sie spekulacje jakoby Boruc miał zastąpić Kahna. Hm...przez wiele lat mówiono Rensingowi że to on będzie numerem jeden po odejściu Kahna więc troche głupio by było go teraz w konia zrobić, ale z drugiej strony Rense obniżył loty i nie ma tego co ma Boruc, czyli charakteru..Artur potrafi wybuchnąc, krzyknąc na obrone, tak jak Kahn a do tego jest bramkarzem wysokiej klasy. Ponoć Boruca obserwował Sepp Maier, a jemu żadko sie zdarza jeździc na mecze kogos obserwować...zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wrocilismy z meczu. Dzisiaj byl kompletny dramat. Przezylem cos, czego nigdy wiecej nie chcialbym byc swiadkiem czyli bojkot druzyny. Katastrofa. Ultrasi sobie wymyslili, ze do 19 minuty ma byc na Nordkurve cicho i koniec. 200-300 osob chcialo sterroryzowac caly sektor, wbec czego na poczatku meczu przekrzykiwali sie zwolennicy i przeciwnicy bojkotu. No paranoja. Po bramce Bochum, Ultrasi az krasnieli ze szczescia, bo "racja" byla po ich stronie. Gdy padlo wyrownanie, to jednak cieszyli sie normalnie :_eyes: Idiotyzm. Bojkot - prowadzony przez tych najbardzie ultra-Ulrasow, gownazerie i zastraszonych trwal do 60 minuty. W koncu jasnie panstwo zaczeli dopingowac co skonczylo sie...wygwizdaniem ich przez tych, ktorzy do tej pory dopingowali. Efektem tego byla wielka burda na pietrze, pierwszy raz widzialem taka bojke na meczu Bundesligi...Kibicowsko dramat, dobrze, ze trafilem na znajomych, bo inaczej chyba bym sie zaplakal...

Sam mecz podworkowy, do 25 minuty fajnie FCN gral, pozniej slabiej, slabiej az w koncu slabiutko. To nie jest zespol, ktory sie utrzyma, nie oszukujmy sie. Chyba, ze nastapi cud. Po ostatnim gwizdku pilkarze jak zwykle przyszli podziekowac Nordkurve, tym razem jednak zostali wygwizdani, obrzuceni piwem i wykrzyczeni "Absteiger"* przez zwolennikow bojkotu. To juz bylo przegiecie palki moim zdaniem. Ale za tydzien pewnie bedzie jeszcze gorzej, bo sa derby i istnieje ryzyko wysokiej porazki FCN..Nie wyobrazam co sie wtedy stanie.

 

* - spadkowicze

Odnośnik do komentarza
To nie jest zespol, ktory sie utrzyma, nie oszukujmy sie.

 

A takich co juz skandowali 2. liga po 4 kolejce to serdecznie mam dosyc! Nie wiem dlaczego w swoja druzyne nie mozna wierzyc do konca, tylko stale biadolic. Trzeba ich wspierac calym sercem i gardlem a nie wytykac i wierzyc w utrzymanie dopoki punktowo bedzie to mozliwe. :x

Odnośnik do komentarza

Barry, Słoneczko, a co ma piernik do wiatraka? Kibicowałem z wiarą i sercem Freiburgowi kiedy spadał z ligi, ale byłem świadomy tego, że nie ma praktycznie szans na utrzymanie. Kibicuje im, chociaż znowu zremisowali i patrząc po tym kto strzelał, to znów mam wrażenie, że tylko wychowankowie dają z siebie wszystko. Ale i tak im kibicuje i wierze, że awansują, chociaż z drużyn, z którymi rywalizują są ekipą chyba najsłabszą ...

Odnośnik do komentarza

Freiburg zagrał słaabo na badenova-stadion, ale wygrał z Aachen i awansował chwilowo na 4tą pozycję z taką samą liczbą punktów jak Mainz. I tak w zasadzie to walka o trzecie premiowane miejsce będzie odbywała się właśnie między Mainz, Freiburgiem, Koeln i Furth. Ciekawe czy znowu zajmiemy 4te miejsce :|

Odnośnik do komentarza

Furth jest śmieszny, ostatnio przegrali u siebie z Koblencją po golu w 94' ale tydzień temu pobili wszystko przegrywając z Jeną :D Ważne, żebyście ich wyprzedzili, bo to będzie oznaczało, że tego śmiesznego zespołu nie zobaczymy w BuLi. Nie przeceniałbym tez szans Hoffenheim, które już widzisz w pierwszej lidze. Moga pęknąć jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Furth jest śmieszny, ostatnio przegrali u siebie z Koblencją po golu w 94' ale tydzień temu pobili wszystko przegrywając z Jeną :D Ważne, żebyście ich wyprzedzili, bo to będzie oznaczało, że tego śmiesznego zespołu nie zobaczymy w BuLi. Nie przeceniałbym tez szans Hoffenheim, które już widzisz w pierwszej lidze. Moga pęknąć jeszcze.

 

Hmmm, 9 razy grali i 8 razy zwyciężali na wiosnę tracąc tylko punkty z Mainz, więc raczej sądzę, że dadzą spokojnie sobie rady :-)

Odnośnik do komentarza
Furth jest śmieszny, ostatnio przegrali u siebie z Koblencją po golu w 94' ale tydzień temu pobili wszystko przegrywając z Jeną :D Ważne, żebyście ich wyprzedzili, bo to będzie oznaczało, że tego śmiesznego zespołu nie zobaczymy w BuLi. Nie przeceniałbym tez szans Hoffenheim, które już widzisz w pierwszej lidze. Moga pęknąć jeszcze.

 

Hmmm, 9 razy grali i 8 razy zwyciężali na wiosnę tracąc tylko punkty z Mainz, więc raczej sądzę, że dadzą spokojnie sobie rady :-)

 

Ok, ale trafią im się babole jak Furth i nagle będą za miejscami z awansem. Druga liga niemiecka to chyba najsilniejsza druga liga świata :-k

 

Dzisiaj w BuLi kolejka cudów, wszyscy ze strefy spadkowej walczyli jak lwy i nie przegrali swoich meczów, a FCN i Arminia były bardzo blisko wygrania swoich konfrontacji z Bayernem i HSV. Najlepiej na tym wszystkim wyszedł Duisburg, który sensacyjnie (?) pokonał żenujący ostatnio Werder na ich własnym boisku.

Teraz już będzie walka na noże i kto nie będzie gryzł murawy ten spadnie.

Martwi mnie tylko, że od kiedy von Heesen jest trenerem FCN, to jeszcze nie wygraliśmy, a ciułając po jednym punkciku to wiele nie zdziałamy. 4 ostatnie mecze - 3 u siebie i tylko 3 punkty :roll: Muszą w końcu wygrać, a już kluczowe będą konfrontacje z Arminią i MSV. Choć "trójką" za tydzień z Frankfurtu nie pogardzę. Ale tez zbytnio na nią nie liczę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...