Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Wiese to jest w ogóle burak. Ma najsłabszy procent wybronionych strzałów, puszcza największe klocki w lidze - kwestia czasu, kiedy wyleci w końcu z Werderu :-k

Jak zwykle bardzo trafne podsumowanie :keke: Moze Werder sie ze Stuttgartem zamieni :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Wiese to jest w ogóle burak. Ma najsłabszy procent wybronionych strzałów, puszcza największe klocki w lidze - kwestia czasu, kiedy wyleci w końcu z Werderu :-k

Jak zwykle bardzo trafne podsumowanie :keke: Moze Werder sie ze Stuttgartem zamieni :rotfl:

Eee, nie obrażaj Rafiego, bo to, że się spalił w Stuttgarcie nie znaczy, że jest złym bramkarzem. Przypominam, że to z nim w bramce byliśmy na 6 miejscu i mieliśmy Puchar Niemiec. Gdy odszedł walczymy desperacko o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Odkad tak naprawde kibicuje Norymberdze, to jeszcze nigdy nie bylem tak zdenerwowany przed meczem :| Pewnie w nocy nawet oka na minute nie zamkne i do tego jeszcze te 6-7 godzin w autobusie. Straszne tortury chwilowo przechodze. Mam nadzieje ze nie na darmo. Trzymajcie wszyscy kciuki za FCN, FCB i BVB :]

Odnośnik do komentarza
Eee, Battiston to wtedy miał uszkodzony dysk, wybite zęby, wpadł w śpiączkę a Platini myślał, że nie żyje, bo nie miał pulsu :-k

ale i tu od tragedii daleko nie było :-k

Czytałem kiedyś autobiografię Toniego Schumachera. On przynajmniej uderzył się w pierś i mocno żałował swojego postępku, co nie jest takie oczywiste, zważywszy na fakt że miał podobny "charakterek" do Jensa Lehmanna. Wiese powinien sobie odpocząć na dłużej od grania.

Odnośnik do komentarza
Eee, Battiston to wtedy miał uszkodzony dysk, wybite zęby, wpadł w śpiączkę a Platini myślał, że nie żyje, bo nie miał pulsu :-k

ale i tu od tragedii daleko nie było :-k

Czytałem kiedyś autobiografię Toniego Schumachera. On przynajmniej uderzył się w pierś i mocno żałował swojego postępku, co nie jest takie oczywiste, zważywszy na fakt że miał podobny "charakterek" do Jensa Lehmanna. Wiese powinien sobie odpocząć na dłużej od grania.

 

 

Tęż czytałem tą biografie :> Uważa że nie faulował a jego jedynym błędem było to że kretyńsko poszedł po piłke ustawił na 5 i czekał aż zniosą przeciwnika z boiska, zamiast do niego podejść itp.

Odnośnik do komentarza

Egzekucja odroczona (?)

Hertha - FCN 1-0

Arminia - BVB 2-2

 

Na dzień dzisiejszy to Borussia nam uratowała dupsko. Przez dobry kwadrans byliśmy w drugiej lidze :x Za tydzień wszystko się rozstrzygnie i będzie to arcytrudne zadanie. FCN musi pokonać Schalke u siebie i liczyć na to, że Arminia co najwyżej zremisuje w Stuttgarcie.

 

Definitywnie spadły Hansa Rostock i MSV Duisburg. Status pierwszoligowca utrzymało Energie Cottbus.

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko, ze jesli spadniemy, to mozemy miec wielkie pretensje do sedziow :x Ta slepa pizad nie odgwizdala dwuch karnych dla nas. Jau na oczatku meczu Simunic zagral ewidentnie pilke reka w polu karnym a sedzia nic. W drugiej polowie w polu karnym zostal od tylu powalony Charisteas, ale sedzia byl wlasnie na papierosie. Do k***y nedzy, przeciez to poprostu jest skandal!!!

Odnośnik do komentarza
Powiem tylko, ze jesli spadniemy, to mozemy miec wielkie pretensje do sedziow :x Ta slepa pizad nie odgwizdala dwuch karnych dla nas. Jau na oczatku meczu Simunic zagral ewidentnie pilke reka w polu karnym a sedzia nic. W drugiej polowie w polu karnym zostal od tylu powalony Charisteas, ale sedzia byl wlasnie na papierosie. Do k***y nedzy, przeciez to poprostu jest skandal!!!

 

 

Dla kibiców polskich "neutralnych"

Wichniarek gol i gol z karnego po faulu na nim.

 

Ładnie odpowiedział Leo na powołanie dla Matulola

 

Żeby dojebac do pieca - karny dla Arminii był z kosmosu.

To może kilka słów od "neutralnego" kibica, skoro jestem kilka minut po obejrzeniu Bundesligi Pur. ;)

 

Zarówno sędzia jak i obrona Norymbergi zaprezentowały się na poziomie drugoligowym. Fakt, dwa ewidentne karne gościom się należały, ręka w pierwszej połowie i faul na Greku w drugiej. Jednak Hercie również został "skradziony" karny za ewidentny faul na Raffaelu w drugiej połowie. Gol, który Norymberga straciła, to jakaś komedia: długa piłka od bramkarza Herthy, pierwszy odbrońca Norymbergi strąca do tyłu, drugi chciał wybić, ale tylko się machnął, a "akcję" wykończył wspominany Raffael.

 

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "karny z kosmosu". Jeśli chodzi o to, że bramkarz gości zachował się idiotycznie - zgoda, ale negować słuszności podyktowania raczej się nie da. O kosmosie można natomiast mówić w przypadku bramki dającej Norymberdze jeszcze szanse na utrzymanie. Dortmund grał w tym czasie w osłabieniu, a gole takie jak w końcówce (piłka po strzale z wolnego odbija się od słupka, uderza bramkarza w twarz i wpada do bramki) nie zdarzają się czesto. ;)

 

Zapowiada się ciekawa końcówka, wydaje się, że Arminia ma spore szanse na wywiezienie przynajmniej punku ze Stuttgartu, a wtedy Norymberga musi wygrać z Schalke, które walczy jeszcze o wicemistrza.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzec jedyny wynik ktory daje cos FCN to wygrana, a jakby nie patrzec z Schalke nie bedzie to latwe. Osobiscie nie wierze w to, ze Bielefeld ze Stuttgartu wywiezie jakiekolwiek punkty, bo VfB walczy o Puchar UEFA i beda gryzli do konca. Jednyk my potrzebujemy 3 punkty, a to nie edzie latwe :|

Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "karny z kosmosu".

 

W radio koles mówił, że baaaaardzo dyskusyjny. Potem żadnych skrótów nie oglądałem, więc opierałem swoje zdanie na maksymalnej złości i tym co usłyszałem. Możliwie, że potem ten komentator zmienił zdanie ale tego nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "karny z kosmosu".

 

W radio koles mówił, że baaaaardzo dyskusyjny. Potem żadnych skrótów nie oglądałem, więc opierałem swoje zdanie na maksymalnej złości i tym co usłyszałem. Możliwie, że potem ten komentator zmienił zdanie ale tego nie słyszałem.

http://www.youtube.com/watch?v=TqKGOAtzRqE ;) Tak jak wtedy napisałem, dla mnie to zachowanie bramkarza było wybitnie nieodpowiedzialne, Wichniar prawdopodobnie z tego miejsca i tak wiele by nie zdziałał - nawet nie wiadomo czy doszedłby do piłki. A młody zawodnik Borussii wpada mu pod nogi i go przewraca, nie dotykając piłki.

Odnośnik do komentarza

Obejrzę w Kaliszu, w pracy mam zablokowanego YT.

 

Z ciekawostek - w Norymberdze podczas meczu z Schalke nie będa pokazywane wyniki z innych stadionów, żeby nasi się nie dekoncentrowali/bali/wyluzowali -> mają grać na pełnej kur...tyzanie i wypluć na boisko płuca.

Nawet nie mogę myśleć o tym meczu, w sobotę chyba zwariuję :_eyes:

 

PS - Ciekawe czy przyjaźń FCN - S04 będzie nadal aktualna w niedzielę. Los sprawił, że obie drużyny grają o bardzo wysoką stawkę i porażka jednej z nich może załamać kibiców drugiej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...